Chrám hadů (16.1. - 21.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, nemáme žádné takové informace (ani kdy vyjde ofi, ani k druhé otázce), takže ti nemůžeme dát nikdo uspokojivou odpověď .
     
  2. satelit

    satelit Hvězda fóra

    burds - šlechtění hadů ;)

    [​IMG]
     
  3. burds

    burds Titán fóra

    Satelit děkuji.Jako obyčejně jsem slepá jak patrona.No jo mých 6 dioptrií se nezapře.Hadů asi bude dost tak to zkusím.
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Už nejsou ;)
     
    vilm4, Honzulka05 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  5. elen45

    elen45 Expert fóra

    tak se nedá nic dělat a hadi musí zpátky vylézt z děr - je toho potřeba přes milion
     
    vilm4, Honzulka05 a maribeja tohle ocenili.
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    To máš jednoduché:
    V Chrámu hadů se šlechtí hadi. Hadi se dodávají do úkolu - včetně hadích očí - což jsou pajdátka, která získáš při šlechtění. Odměnou můžeš získat m.j. i 10 vikingských vývarů.
    V akci Polární párty pěstujeme na farmě akční nanukovou květinu, sbíráme (na farmě) padátka sladké kornouty a brčka, ve mlýně z toho meleme sněhové kornouty, mražené ovoce a ledovou tříšť . A to pak dodáváme do úkolů, kde můžeme m.j. získat i 11 10 vikingských vývarů.
    Vikingská sága - vrháme sekerou za vývary získané z těch dvou souběžných akcí (a také z další akce, která začne cca 23.1.)
    :D

    Jen pozor na padátka v Polární akci (z čeho padá)
    padátka.png
    A u šlechtění je 100% zisk pajdátek jen při šlechtění anakond
    hadí oči.png ;)
     
    Naposledy upraveno: 15/1/19
  7. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    Mám obrovskou fobii z hadů. Dělá mi problém je i pěstovat, vždycky je zašiji za jiná zvířata. Teď je mám šlechtit, tak nevím, jak to zvládnu. Ať vám to hodně přeskakuje!!!
     
  8. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak u některých anakond nevím, s kým je šílený vědec z RT zkřížil, ale Hloubavá anakonda vypadá, jako by se některý z jejích předků spustil s korálovkou:
    [​IMG]
    zdroj: http://www.nabla.cz/obsah/biologie/zajimavosti/koralovka-a-koralovec.php
     
    Naposledy upraveno: 15/1/19
  9. Vefro_CZ

    Vefro_CZ Perspektivní autor

    Šlechtila jsem sobíky, tak anakondy vynechám. Ale do druhé akce půjdu ;)
     
  10. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak hadů jen 388, snad to půjde, ZB (60ks mám), určitě si počkám na BB. :p
     
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jsem zvědavá, zda dají BB hned zítra, do víkendu je daleko, tak by mohl být hned zkraje, ať je akce hned hotová :music:
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    MatysekKamilek - stačí 30 ZB (leda bys chtěla otevřít ty sochy dvě, to pak jo těch 60)
    Hadích očí potřebujeme na stonek a dekorace 200 - to ti hadi stačit nebudou :oops:
     
  13. ღSisinkaღ

    ღSisinkaღ Stálice fóra

    Cítím s tebou, já mám děsnou fobii z pavouků, vůbec je nevytahuju z lišty, až (jestli) na ně někdy dojde se šlechtěním, tak je po mě! :D
     
  14. elen45

    elen45 Expert fóra

    tak jsem těch 25 hadů zase vytáhla a s kuklou to taky trochu napadá, teď jich mám necelých 1300
     
  15. Cascada75

    Cascada75 Pisálek fóra

    tak já šlechtit nemohu,nemám odemčen chrám tak nemám co řešit.Ona se jedna akce nezblázní.
    Ty co do akce jdou přeji mnoho štěstí :
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Moc by mne zajímalo, pod vlivem koho nebo čeho vytvořil odpovědný grafik růžovou odchovnu hadů...
     
  17. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Anakondy nepěstuji tak tuto akci nedělám
     
    Peto121 a vilm4 tohle ocenili.
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O taky se mi zdá sprzněná, vůbec se k růžovým chlívkům nebude hodit, je spíše červená, asi si někdo nahnul víc než je zdrávo o_O

    Skali: spíš než děti mi to připomíná fotbalové hřiště xD
     
    Naposledy upraveno: 15/1/19
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Nechápu, co máte proti hřišti pro děti (hadí děti) :eek:
    [​IMG]
     
    Milka66, Honzulka05 a vilm4 tohle ocenili.
  20. Máťa_BMV

    Máťa_BMV Rádoby autor

    Nejsem dobrá v počtech, kolik odhadujete, že bude potřeba hadů?
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.