Chrám hadů (16.1. - 21.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. alloha8

  alloha8 Perspektivní autor

  Díky BB bylo šlechtění jedna radost. Úkol jsem dokončila během chvíle, některé hadice se vrátily a přeskoky také docela byly. Takže za mě spokojenost :D
   
 2. bursuk59

  bursuk59 Veterán fóra

  Taky jsem díky BB měla úkol brzo hotový ;)
   
 3. ašada01

  ašada01 Velvyslanec fóra

  Anakondy hotovy po 200 šlechtění obyčejných. Dodávala jsem jen albínky doplněné obyč.
  Přeskoky se moc nekonaly, tohle mi zbylo po dodávkách:

  [​IMG]
  .
   
  burds a jindrasofr tohle ocenili.
 4. radyn.m

  radyn.m Mistr fóra

  Tak tahle akce zdárně hotová v průběhu pátečního večera v krátkosti po večeři :Da to hlavě díky matlafous123 a janu.svatkovi, matlafouska mne těžce vštípila do hlavy používání produktů :D, tudíž anakondy v tulidomku o celý den a půl dřív, a jakmile jsem se v pátek večír dostal v krátkosti na farmu, hned sklidit šmajlchdům a naházet tam "hadice" na zbylých asi semdesát šlechtění, s marmeládou a voňavkama za deset minut další sklizeň, a úspěšně nacpána hromada základních hadů do akce s pajdátkama :). Docela mne překvapili přeskoky, ze dvouset čistě základních dokonce dvakrát skočili do čtvrtého šlechtěnce :). Tuhá a usilovná příprava se rozhodně vyplatila, jen jsem nezvlád naházet na trh zbylých cca 1700 základních anakond xDa těch třicet z před chvilkou na trhu se mi patrně doplazí zpět do stodoly xD, ovšem, kdoví ....:)
   
  burds, evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
 5. Pepe4467

  Pepe4467 Osvícený autor

  [​IMG]
  Příjemná změna a akcička,
  odměny dodány,
  dekorky už trůní na stonku,
  velká spokejenost.
   
 6. Trepifajksl

  Trepifajksl Polobůh fóra

  Akce byla ukončena v pátek večer, Házel jsem základní a bílé. Dostal jsem mřížkovanou i nervozní. Dál jsem nešlechtil.
   
 7. janinka165

  janinka165 Vážený autor

  Akciu som skončila v sobotu. Skončila som včera aj polárnu párty a povedala som si dosť. Musím si dať oddych pár týždňov. Do tejto farmy som ešte nedala ani cent aj keď to bolo niekedy ako sa vraví o držku. Pár akcií som nedokončila preto že chodím ráno do práce a akcie končia po obede a ja sa vraciam domov o 16.00 hod. Stále sa len naháňam a bez pomocníkov sa naklikám až dosť. A toho času stráveného pri sadení. Tak že si dám farmársku dovolenku. Na susedov nezabudnem prídem sem každý deň aby som poslala darčeky a vyzdvihla denný bonus za prihlásenie.
   
 8. GordonSargent

  GordonSargent Ikona fóra

  janinka, domů se vracím většinou až kolem 2O.OO a tak kolikrát rozpěstovávám, když už ostatní otáčí. A protože chodím do práce, tak si ten luxus pomocníků jednou za měsíc dovolím. A protože se nahoním dost v práci, tak si u farmy chci odpočinout;)
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.