Chrám hadů (16.1. - 21.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    Úkol včera hotov, prodala jsem jich několik, tak přibilo pár miliónků, dala jsem něco ještě šlechtit z ostatních zvířat. Podařilo se u žabiček ze šípovejch vyšlechtit tu nejvyšší a to duhovou. Tím pro tentokrát končím, tak dlouhý přeskok už nebude , štěstí je vyčerpáno.;)
     
  2. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Už mám taky hotovo, ale fakt jsem měl počkat na BB a bylo by to trochu snazší.... No tak alespoň na konec akce jsem to využil.... Ještě, že mám poměrně slušnou zásobu SK....
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já jsem taky teďka něco odklikla, ale netuším, co z toho vzešlo, kontrola šlechtění a pokračování později... dívám se na Nightflyers (i když bych raději dočetla Hru o trůny). A když už se autor nudí, tak věřím, že má páčky na to, aby zobrázkovali Soumrak na Worlornu... rozhodně lepší než to od "N."
    Až se převedu z jednoho virtuálního světa do druhého, budu pokračovat ve šlechtění a plnění...
     
    radyn.m, bursuk59 a mituli tohle ocenili.
  4. burds

    burds Titán fóra

    Akce hotová a k tomu ještě růžovka kterou jsem zvládla.Nějak mi to padá.Asi mám dnes štastný den.
     
  5. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    hotovo,přeskoky se opět nekonaly,mají to tak nastavené,že si neškrtnem
     
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezkou sobotu všem :) jsem se do chrámu pustila už večer a nebylo to tak hrozné, jsem hodně dohazovala obyčejné anakondy. Teď se snažím o ten divný, růžový hadí pelíšek, ale asi nebude. Se jenom potvůrky plazí a neskáčou kam mají xD, ještě jsem našla nějaké SK za farmářské mince, celkem utratila asi 900 našetřeného SK a s tímto končím, protože ty dvě geneticky načechrané hadice jsou moc nenažrané xD a chtěli by ještě hodně SK. Tak raději valím na trh, jdou na dračku a konto se hezky nafukuje :p

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  7. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    no nakonec přeskoky byly i když u hadic ne, u opic ze základu na 8
     
  8. dasicka

    dasicka Pisálek fóra

    a kto mi prezradi, kde alebo kedy najdem tie stale ulohy Hrncirstvi a Hadi pohadky?
     
  9. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    dasicka: V družstvu až po skončení akce se šlechtěním hadů...
     
  10. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj šlechtění od včera hotovo,bylo to bezva,pěkné přeskoky,takže bez problémů...
     
  11. vanessa5

    vanessa5 Pisálek fóra

    ahoj poradíte co dělat,šlechtění hotovo a dekorku profesor had nemám...pc několikrát restartován
     
    bursuk59 tohle ocenil(a).
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    vanessa5 - ahoj, zkus ještě zavřít a znovu otevřít celý prohlížeč (ikdyž, pokud jsi restartovala opravdu PC, tak je to zbytečné, pokud jsi jen zrestartovala hru, tak to zkus). Pak ještě jednou mrkni, zda se dekorka neobjeví. Pokud ani tak nenajdeš, budeš se muset obrátit na herní podporu
    Jak kontaktovat herní podporu
     
    radyn.m, vanessa5 a Honzulka05 tohle ocenili.
  13. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Mám hotovo ale je mi záhada zda mám počkat nemám nikde připsán nový výběh anakondy červené a ani oranžové které jsem určitě 1 nebo 2 měla když chci dát do baha zvěřince mám jen základní nepomohlo ani odhlášení ze hry jinak i keramickou dílnu ta se hodí také. Janča

    Tak jsem najela na baha a najednou tam je vše asi tu řádí šotek hlavně je vše už ok, nebo jsem asi přefarmařená :D:D
     
    bursuk59 a Honzulka05 tohle ocenili.
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Janka, akcí je moc, systém nezvládá ,-)ztratit se nic nemůže a podpora to jistí.
     
    Honzulka05 a bursuk59 tohle ocenili.
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Hotovo, tyhle zbytky [​IMG] nahážu do družstva, až otevřou hadicový úkol, a tím to pro mne hasne ;)
     
  16. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    No nevím.... myslím, že tentokrát systém zvládá ,-) Jestli to není spíš tím, že pokud chci vložit do zvěřince upgradované chlívky, tak mám v nabídce jen základní a až po vložení základního a kliknutí na něj mně to nabídne vložení upgradu. Takhle to funguje odjakživa ,-) Jestli třeba tohle není ten "problém"? ,-) Samozřejmě pokud chci chlévy pokládat volně na plochu, tak je v nabídce z lišty rovnou vše včetně upgr.
     
    burds a Honzulka05 tohle ocenili.
  17. vladca

    vladca Stará škola

    môj výsledok: 50 šľachtení naraz (mal som len 100SK)
    62x anakonda, 69x albínska anakonda, 15x kobrakonda, 3x smaragdová anakonda, 2x mrežovaná anakonda

    + 57x hadie oko
     
    Naposledy upraveno: 20/1/19
    radyn.m a bursuk59 tohle ocenili.
  18. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    no dobre, to by pre tentokrát stačilo, na začiatok som mala asi 3000 anakond, podľa hadích oči (+ 200 hodených do akcie) pošlo okolo 3000SK, všetko bez mixovania, "zodpovedne" som šľachtila len rovnaký druh, a tu je výsledok, nabudúce si ja zostanem pekne pri mixovaní8) aj keď i to už bohvieako nevychádza, no myslím že aspoň jedna mysliteľka by medzi nimi bola:music:

    [​IMG] [​IMG]
     
  19. veselafarmarka

    veselafarmarka Perspektivní autor

    Když nedodělám hadí úkol, budou mi chybět do Vikingů vývary, nebo v novém úkolu jich bude dostatek? Nestíhám chovat a šlechtit anakondy, Díky za odpověď.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    veselafarmarka - těžko říct, info k další akci zatím není. Sice říkají, že jich bude dostatek - ale jestli to znamená dostatek i bez dodělaného chrámu hadů, netuším ;)
     
    Honzulka05, radyn.m a bursuk59 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.