Chrám dveří (11.4. - 17.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 8/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, dneska již došlo k přepočtu akčních předmětů a na farmičkách jste se setkali s infocedulí o tomto přepočtu.
    Pikantní report jsem již dneska odeslala a žádala za celou komunitu, aby již nedávali akce, kde nestačí farmářova píle, kde je to vše postavené pouze na náhodě. Bohužel jak sami víme, uvidíme až v dalších akcích, zda nás vyslyší a vyhnou se takovému modelu akcí do budoucna. Celkově byla tato akce vyhodnocena ze všech herních lokací jako jedna z nejhorších, tak doufám, že si z toho provozovatel hry vezme ponaučení.

    Díky všem za zpětnou vazbu, i když chápu, že některým to nepomůže získat řádek v nebi nebo chybějící dekorku :(
     
  2. Margziam

    Margziam Stará škola

    Ještě můžou být horší (řekl optimista)...

    danda-vnovis - díky za odeslání reportu s žádostí :)
     
  3. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Jestli jim házely hnůj do pošty ze všech koutů světa, tak se snad za rypáky chytnou.
    Bylo by to sice velmi zvláštní kdyby uznaly chybu, ale co mi víme. Kdyby se nikdo neozval a křičelo se jen "na fóru" tak se nic nestane.
     
  4. Margziam

    Margziam Stará škola

    Jestli nám za to nenapíšou, že se jim ta Farmerama nerentuje, že z toho mají malý zisk a že po dlouhém uvažování (a čem všem ještě) se rozhodli, že Farmeramu zruší - jako nedávno zrušili Fantasyramu - můžou tady napsat to stejné, co tam..

    Děkuji všem, co mi pomohli... Pán vám odplať....
     
    JZDSlušovice1 a Trepifajksl tohle ocenili.
  5. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Dando, díky, já se zrovna chtěla zeptat, jestli víte, jak na tuhle akci nahlíželi v jiných lokacích. A tys mi odpověděla dřív, než jsem se stihla zeptat :)

    Margziam, nestraš, tu nejmenovanou hru jsem hrála taky a pořád mě to ještě docela štve, že ji zrušili.
     
    jirinka39b a Margziam tohle ocenili.
  6. Margziam

    Margziam Stará škola

    Kiki - já nestraším, já jenom uvažuji.. zkus to taky.. My tady - jsme stejní, jako jsme byli tam.. Ostatní tady jsou taky pořád stejní.. jen někteří přibyli, jiní odešli.. ale jinak jsme pořád stejní. BP a RT je taky pořád stejný. To, že teď nahoře sedí Číňani, na tom nic nemění. Oni v té hře nevidí to, co my v ní vidíme. Pro ně je to jen byznys. A my jsme pro ně jen oslíčci na otřásání, kteří jim mají sypat peníze a pokud jim jich nebudou sypat dost, tak to zabalí.. Oni nás neberou jako lidi nebo jako děti, které si chtějí hrát a bavit se. Jim nezáleží na tom, aby nám bylo dobře, abychom byli v pohodě, aby se nám to líbilo a měli jsme v tom relax a odpočinek. Kdyby jim o to šlo, tak by nám nedávali pořád jednu akci za druhou a čím dál horší na splnění a neštvali by nás až do krajnosti, aby nás dohnali k placení toho všeho.. Pro ně jsme jenom zákazníci, kteří jim mají platit za to, že tu hru mohou hrát.
    BP a RT smýšlí pořád stejně. Můžeš to vidět na tom, JAK nám co píší. Vůbec se nemění a svoje smýšlení, svůj postoj a svůj postup taky vůbec nemění. Pořád jedou jedním a tím samým směrem. Takže co udělali tam, klidně můžou udělat i zde i v ostatních svých hrách. A pak třeba začít zase jiné a postupovat stejně..
    Co myslíš, kdo nebo co jim v tom může zabránit??
    VOP jsou obchodní podmínky. Ne herní podmínky. Obchodní.. Žádné jiné tady nikdy nebyly (jestli se nemýlím - nebyla jsem tu úplně od začátku té hry a nečetla všechny informace z té doby)...
    My od nich chceme, aby se změnili, aby změnili svůj postoj a směr, kterým jedou s tou hrou, aby změnili své jednání podle našeho přání. Ale oni na to nemají. Stejně jako my nemáme na to, abychom změnili svoje smýšlení, postoj a směr, kterým jedeme my. Takže - jak asi můžou reagovat na naši nespokojenost a naše požadavky??
    Kdo se tu vyzná v psychologii, může na to odpovědět fundovaně.. já jsem jen laik... se svými zkušenostmi a tím, co jsem se dočetla kde za ty roky tohoto života... Ale myslím, že moc se různit nebudem...
     
    JZDSlušovice1 tohle ocenil(a).
  7. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Teď mě ještě napadlo, že by mě zajímalo jak se k tomu postaví co se týká nějaké jakoby kompenzace.
    A tou kompenzací nemyslím nějaké kódy, nebo rozdávání něčeho zdarma.

    Jestli mají trochu rozumu, umožní nějakou jednoduchou cestou získání toho, co komu chybí. Třeba takovou formou, jaká byla u rybářů.
    Kdo už to má, ten by to v nabídce neměl.

    Každopádně jsem velmi zvědavý jak se tohle bude řešit, protože tady je evidentní že minimálně 90% lidí kteří nesplnily, to nesplnily špatnou fukcí náhodného čísla a samotné náhody v akci.
     
  8. albeli

    albeli Pisálek fóra

    Pár hodin před koncem soutěže jsem musela odjet, spoléhala jsem, že ta poslední vlnovka vypadne - já, baba nenapravitelná jsem v domnění koupila deset desek, že by to mohlo pomoci - no, zasloužila bych metál za blbost. Jasně, všech klíčů dostatek, ale vlnovka odplula do nenávratna - poučení pro "blbky" - nezačínat soutěž, když to bude záviset na náhodě - zbytečně neutrácet floreny.
    :cry:
     
    JZDSlušovice1, Margziam a Trepifajksl tohle ocenili.
  9. honzi

    honzi Komisař fóra

    A já jsem pesimista... Nic horšího už být nemůže :D
     
    Margziam, kiki2305 a albeli tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.