Chrám dveří (11.4. - 17.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 8/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Trochu mě zaráží, kolik lidí si tu stěžuje, že nemá poslední dekorku do stonku. Asi k akcím přistupuji jinak. Vždy si rozhodnu, co chci z odměn, pokud by se stalo, že akci nedokončím. A to se prostě stát může, stačí porucha PC. Tyto úkoly pak plním přednostně, pokud to tedy jde. Jasně, že by mě také mrzelo, kdybych nedostala posledních 50 SK ale to je jen spotřební zboží, které za týden už mít nebudu, kdežto stonek je napořád.
    Jak už tady bylo několikrát zmíněno, akci jsem také začala považovat za test ze strany RT. Myslím, že je zajímalo, kolik lidí by bylo ochotno si připlatit.
     
  2. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Mockrát tu zaznělo, že by RT mohlo brát ohled n ty, co chodí do práce do školy, starají se o děti, zahrádku - vážení, RT je tohle všechno naprosto šumák. Důležitý je zisk. Ovšem zapomínají, že člověk v dnešní době tak trochu počítá s tím, že je okrádán, ale úkolem těch, co to provozují, je, aby byl oholen radostně a nakonec se mu to i líbilo, dobrou fintu je třeba ocenit. Což se většinou neděje. A to je ze strany tohohle podnikatele chyba, možná až kritická. Osobně uvažuji o tom, že si dám na čas od hry voraz - uvidím, jak moc mi bude chybět a jestli se k ní ještě kdy vrátím. No a pokud to udělá víc hráčů (a nejen z řad notorických rejpalů, jako jsme my), bude mít RT docela pádný důvod k zamyšlení.
     
  3. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    -pechfógl- taková situace by byla asi event. možná nastala, pokud by náhoda přestala účinkovat na všech farmách tedy i na těch kde se dosud dařilo a nejen plnit akce na pěstování za 3 dny ale i ta náhoda. Jakmile nesplní pár zkušených a to nemyslím hanlivě aby nedošlo k omylu a ne jen jednou ale vícekrát, potom budou otráveni asi i oni. Jinak to nevidím, já akci dobrovolně nedojela, nemělo to pro mě cenu. Ale není to první akce, bylo jich už víc, prostě si vybírám. Rozhodně už odmítám při jakékoliv akci kde je stonek mlátit vše, potom se mlátím do hlavy při návratu zpět to je jedna věc a za druhé díky zvyšujícímu se počtu akčního a neochoty drahé půlky do některých jít bych je z časových důvodů nedávala ani já. No a některé instituce nezměníš, např. Pošta, Fakulní nemocnice v jednom nejmenovaném mestě, ti si jedou po svém. Pošta zrušena úplně, PPL není ale o moc spolehlivější a FN v městě XY zaměněna za vojenskou, obrat o 180 k lepšímu včetně jednání. Jde to, sice není z čeho vybírat ale jde to. Já si budu akce vybírat a až mi přijde VOP a jedině fajka a potom na farmu tak budu stát před pro mě dost klíčovou volbou, protože něco tolerovat nehodlám donekonečna. Ono to třeba bude celé jinak a spadne jim to dnes samo ;), i když si budou dávat asi majzla. Podle mě si nový majitel počítá zisky daleko lépe než původní, na tohle asi jen tak dotace z EU nedostane. Navíc je dost bohatý a má to spočítané kolik by mohl trhnout a bude si zjišťovat proč tomu tak není. A nepochybuji o tom že někdo do bahamy dnes ty floreny nevrazí, těch už nikdy tu bylo tolikrát a stejně jsme tu pořád. Pro někoho není problém odlít pár tisíc z konta jen kvůli malůvkám, já mít doma remcala tak ho snad prosím na kolenou.
    Akce nepovedena, překombinovaná a jedna náhoda za druhou tak ještě aby ty náhody postihly 2x do roka všechny bez ohledu na to jestli platím nebo ne a oddělí se zrno od plev. Hezké ránko, je fajn a venku leze sluníčko, volný den co více si přát.
     
  4. *Xilli*

    *Xilli* Pisálek fóra

    já sice akci udělala a děkuji všem co mě posílali destičky ale musim se ohradit proti tomu že si musim vybrat to co chci to dělám vždy ale tato akce byla při plnění tak nepřehledná že jsem až do konce nevěděla co mám hotovo a co ne ktomu bych potřebovala tužku a papír adělat si přesné záznami a to jsem ještě u žádné akce dělat nemusela podobným akcím se pro příště budu vyhybat i když jsem zatim dělala každou akci
     
  5. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Ne, že bych se akce nějak zastávala, ale dost se tu mluví o nepřehlednosti, čemuž nerozumím. Každá trojice dveří vedla do téže následující místnosti a tam nad zavřenými dveřmi byly jasně zobrazené odměny, které se skrývají za konkrétními dveřmi. Postupovalo se lineárně z první do druhé, dál do třetí... až nakonec ze šesté znova do první. Na začátku akce sem Pajda dal přesný rozpis (jako vždy) a pak několik lidí si zde na foru dalo tu práci a sestavili nejkratší možnou trasu ke stonku s dekorkami. Stačilo si je přečíst.
    Ale i bez tohoto návodu mi není jasné, co je tak těžkého na tom vybrat si ze tří možností tu, o kterou mám zájem. Ano, akci se toho dalo vytknout hodně, mně osobně se také nelíbila (zpočátku jsem ale ocenila grafiku a neotřelý nápad), ale složitou a nepřehlednou bych ji určitě neviděla.
     
  6. -borůvka53-

    -borůvka53- Pisálek fóra

    Tak to se mi ještě nestalo,abych nedodělala akci,do poslední chvilky pěstovat a akci nedodělat,protože vlnovky nepadaly,ale klíču těch 2 jsem měla kolem 20,takže mi chyběly 2 úkoly,ať jdou s tou jejich náhodou do hajzlu.
     
  7. qaqa42

    qaqa42 Zelenáč fóra

    naše rodina nedodělala 4 farmy, no tak je vypustíme,nedáme tam už ani kačku, přeji hezký pohodový den.
     
  8. -Andree72-

    -Andree72- Pisálek fóra

    Měla jsem to štěstí,že jsem poslední den akci dodělala,vždy napěstuji skoro vše,pak už jen dlouhodobky a akční jen na 2 polích,kombajn mám jen z družstva nebo z akcí,teprve ke konci dodávám.Tak i na této vedlejší farmě plním akce.Musím ale souhlasit,že náhodné akce asi už vynechám,štěstí nemusí byt vždy:-(Přesvědčila jsem se u chytání rybek tam mě štěstí opustilo:-(
     
  9. Esnyr

    Esnyr Aktivní autor

    Akci jsem splnil s přebytkem 16 klíčů a 153 vypadávátek.

    Akce sice nebyla špatná, ale ta náhoda, co jsem četl, nebyla zrovna dobře nastavená.
    Když tady čtu ty smutné komentáře, tak se mi zdá že tentokrát to celé bylo asi opravdu dělané na otestování hráčů.
    Docela hodně hráčů dokonce kvůli tomu kupovalo košíky a vypadávátka za Fl. což mě tedy překvapuje asi nejvíc.

    A ještě na závěr : nemám rád takové ty rýpavé přízpěvky že kdyby hráč chtěl tak splní bez problémů, protože .... (cokoliv) Tím v podstatě pisatel takové zhovadilosti dává jasně najevo že ten kdo nesplnil je idiot. A to se mi teda nelíbí - hlavně v takovém momentě kdy celá akce byla založena na náhodě (stačí si pozorně přečíst kolik klíčů navíc mají ti co nespnily)
     
  10. Jajda

    Jajda Pisálek fóra

    rampusak pod tvůj příspěvek se klidně podepíšu.
    Líp bych to nenapsala.

    Akci jsem sice dokončila a bez florenů, ale vnuk a dcera to štěstí neměli.
    Vypadá to, že asi jejich farmičky "zakonzervuji" :) a bude "po ptákách" :D
    Jinak...grafika supr, nápad velmi vydařený, poutavý, líbivý.
    Jak by to bylo fajn, kdyby jsme si mohli jen tak lážo plážo farmařit, bez stresu a bez hektických akcí.
    Však o tom farmaření přece je!
    A proč by to nešlo tak, že by akce nebyla časová? Prostě...až dojedu na konec, tak bude hotovo? Tentokrát bychom různými klíči mohli vydláždit celé náměstí na farmě, možná i okolí, ale proč ne?
    Venku zpívají ptáci, kvetou kytky, keře, stromy a je moc krásně jarně :music:
    Proč za namalovaný panáčky, strkat prací vydělané peníze někomu do kapsy jen tak.
    To už není o hraní, ale o byznysu.
    Všem přeji hezký den a krásné jaro :music:

     
  11. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Ale já si furt myslím, že vydělávat - a slušně se dá i bez přehnaných excesů. A napadají mě mnohé firmy, které se rozhodly vydělat rychle a odřít zákazníka - dnes už neexistují a páni majitelé si lízají finanční průsšvihy, zatímco jiné jedou v klidu, na pohodu, na své si přijdou a zákazník jim zůstane věrný.
     
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    -pechfogl-: ... tak to musím souhlasit ... profesní firmy - i když malé a s produkty, bez kterých se dnes člověk neobejde ví, že zákazník je na prvním místě a až potom ona sama. V konečném důsledku je na tom velice dobře a stačí si systematicky udržovat (i si předbíhat) stálé zákazníky. Něco málo o tom vím :p .... no zde se něco nabízí, odměny skromné, či nežádoucí ... produkt (výhra) je někdy velmi nejistá :oops: a spokojenost hráčů? ... si nedokáži tipnout počet, ale "nabízet něco, co si musí hráč občas doplatit" :eek: hmmm ... to není dobré ...
     
    Naposledy upraveno: 18/4/16
  13. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Jak už jsem psala, nedodělala jsem. Pro ty, co se v chrámu dokázali orientovat a naplánovat, patří můj klobouk dolů, já i přes všechny návody a nesmysly prostě nevěděla, kde jsem a co je v další místnosti.

    Nedodělala jsem kvůli 1 (jedné) vlnovce, s přebytkem 13 klíčů (takže něco kolem 2000 ks obou akčních, super). Možná kdyby každý hráč měl 1 možnost výměny nepotřebného klíče za potřebný, dopadlo by hodnocení akce lépe. Takto je mi líto, pro mne nevydařená akce a jakákoli další "na náhodu" půjde kolem mne a ani ji nebudu začínat. Tohle se prostě nepovedlo.
     
  14. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Mé konečné resumé: Původní nápad ->skvělý. Grafika ->vynikající. Odměny ->průměrné. Přehlednost ->hrozná. Obtížnost ->střední +. Motivačnost k dalším akcím ->tvrdě demotivační. Troufám si tvrdit, že řada velmi aktivních hráčů akci nedodělala jenom díky "náhodě" s deskami. Za mne. Být stonožka, tak 80 palců svěsím dolů.
     
  15. Letojandik

    Letojandik Zelenáč fóra

    Akci jsem také nedokončil . Při 14 hod denně v práci včetně víkendu a dalších povinnostech jsem skončil s 15 vlnkami a 9 trojúhelníky bez koleček , chyběly mi otevřít 3 místnosti . Souhlasím s šebejdou , a za sebe - poslední akce s náhodou . Pokud by takovéto akce měly pokračovat , najdu si raději jinou zábavu .
     
  16. herda21

    herda21 Expert fóra

    Vážení moderátoři,
    není podstatné, kterému z vás děkuji za dištanc, byť jednodenní, protože způsobil mé rozhodnutí, že svůj čas budu opět věnovat jen hře a zdržím se svých sporadických projevů. Normálně se odsouzeným říká, zač jsou potrestáni. Mně bylo sděleno, že jsem porušila pravidla, z toho však nevím, čeho jsem se dopustila, jakou újmu jsem někomu či něčemu způsobila, že si zasloužila trestu. Měli byste si vážit dlouhodobých, slušně hrajících „farmářů“ (hraji podle pravidel od roku 2010). Každopádně, nechce se mi hlídat své kroky, abych náhodou opět nešlápla vedle a nebyla peskována jako malé neposlušné dítko.
    Mějte se krásně, Herda.
     
    Margziam tohle ocenil(a).
  17. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj herda21,
    asi to nebylo úplně podle pravidel, když byl trest. Ono třeba opakovaný multipost (více příspěvků těsně pod sebou), nebo jiný opakovaný přestupek může způsobit automatický ban, což může spousta hráčů potvrdit.
     
    Margziam tohle ocenil(a).
  18. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Ale myslím, že se organizátoři v RT ani nezachvějou. A pokud hráčům vadí slůvko náhodný, stačí je vynechat či nenápadně obkroužit tak, aby to nebylo tak zjevné. Snad se tu najdou bystří hráči, kteří nás, co skočíme na každej špek, na takový skrytý útes upozorní.
     
    Margziam a Trepifajksl tohle ocenili.
  19. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Dobrý večer, no berme to tak 2 propadáky (ryby, chrám) a jedna super akce - opičí královna, tam šlo též o náhodu :). Takže teď by to měli zase dorovnat obdobou královny :D:D:D
     
  20. ladajakl

    ladajakl Zelenáč fóra

    I já musím napsat pár slov . S 32 vlnkami a kolečky navíc mi chyběl 1 trojúhelník k dosažení řádku , pokud vypadne při výměně 7 vlnek v řadě za sebou , je to čistá náhoda ... Na farmičku se chodím pobavit , ne stresovat , takže moje polnosti ovládly stromečky , šlechtění vynechávám a při slově Bingo na konci měsíce říkám ne , děkuji , jednu loterii máme za sebou .
    Jenom na okraj , 7 z mých sousedů také nedokončilo .
     
    Xenie6161, Margziam a JZDSlušovice1 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.