Chrám dveří (11.4. - 17.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 8/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Ještě musím odvolat svůj optimismus ve věci že modíci jistě podávají z našich nářků report pro RT... (viz. včera, str. 52, můj příspěvek č. 1023). Za celou dobu se tady nikdo z moderátorů neozval- nebo jsem něco přehlídla?
     
  2. Pedro55

    Pedro55 Zelenáč fóra

    kterej blb vymyslel ty klíče
     
    alena1480, petaM2001 a fany2020 tohle ocenili.
  3. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    švestinka, nepřehlédla, taky mě to zajímalo - někdo z modíků sem nakoukl ve čtvrtek a v pátek, ale jen aby sloučil něčí příspěvky a napsal tytyty.... asi se sem bojej, ani se nedivím. Svůj názor k průběhu tu dala najevo jen danda, ta se nebojí ....
     
  4. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Dobré odpoledne, nějakým zázrakem se mi dnes ráno podařilo dokončit. Ale zas takovou radost z toho nemám jako jindy, hry mají bavit a ne se u nich stresovat jestli vypadne(v mém případě) kolečko. Vlnek, trojúhelníků bylo na rozdávání, škoda, že tohle nešlo posílat nebo dát na trh. Doufám, že hra na náhodu byla naposled, ryby a chrám stačí na x let dopředu. Jinak abych jen nehaněl, tak grafika a nápad se dveřmi(místo úkolu ve družstvu) toto hodnotím velmi kladně. Ale, hra na náhodu sráží tuhle akci velice hluboko, pevně doufám, že to byl naposled. Hezký zbytek dne všem:)
     
  5. xzelvickax

    xzelvickax Zelenáč fóra

    Akce nedokončená...chyběly kulaté, napěstováno dost navíc, přesto mi chybí dvě dekorky, ke kterým jsem se nedostal, kvůli nedostatku Helikonií.

    Prosím a žádám FT o výměnu všeho napadaného a vypěstovaného, za dekorky "Utíkej kocoure" a "Jízda na kolejích"...:) a také vyměněného a nepoužitého.
    Myslím, že by to mohlo stačit i na stonek, ale ten mám ;):)
    Nebo že by se klíče daly vyměnit s ostatními hráči? xD
    Moc děkuji předem:inlove:
     
    Naposledy upraveno: 17/4/16
  6. janakad

    janakad Pisálek fóra

    tak mi chyběl jeden vlnitý klíč a měla bych hotovo, ostatních klíčů mám dost, ale vlnitý nechtěl padnout
     
  7. borůvka

    borůvka Pisálek fóra

    Tahle akce mně zklamala, nasbírala jsem spousty různých tvarů, ale nepodařilo se mi jí dokončit, protože trojúhelníky, které jsem potřebovala na otevření posledních dveří, mi prostě nespadly.
     
  8. JeniferAnaj

    JeniferAnaj Zelenáč fóra

    Díky jedné milé duši jsem nakonec světe div se dokončila. Stálo mně to cca 400 superhnojiva a do poslední minuty nervy. Potřebovala jsem fakt poslední vlnku a neměla jsem desky. Poslední a jediná padla. Zbyly jen dvě desky. Sice jsem tedy nakonec dostala i tu poslední dekorku a už je ve stonku, ale taky z ní nemám moc velkou radost. Za takovou akci jsem smutná. Jsou sice důležitější věci, ale když něco dělám a dávám do toho svůj čas, chci, aby to mělo nějaký smysl a S p r a v e d l n o s t ve svém snažení. Děkuji sousedům za dárky a doufám za lepší zítřky.
     
  9. bobina1951

    bobina1951 Pisálek fóra

    Tak jedno velké zklamání. Připadala jsem si jako na ruletě. Tam také člověk nikdy neví, co mu padne. Stonek sice mám, ale je mi k ničemu, protože mi na něm chybí poslední dekorka. Když jsme porovnávali padající klíče na 5 farmách, tak všem nám padal pravý opak toho, co kdo potřeboval. Z náhodných akcí jsem vyléčená. Nikdy více. Takovými akcemi odpadá spousta hráčů a to si myslím, že není moc příznivá situace pro RT. Namísto, aby si vráče přilákali, tak je odrazují. Já jsem již přišla o 4 sousedy a to mluvím jen o jedné farmě. Většinou mi odpadají po nezdařilých akcích. Za mě palec dolů.
     
  10. sluníčkomilka

    sluníčkomilka Zelenáč fóra

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe.
    Ahoj farmáři, tak mě mrzí, že jsem soutěž nedokončila. Dokonce jsem na sebe naštvaná, vůbec jsem si nevšimla, že dnes soutěž končí. Jsem truhlík.. Včera mi pořád nechtěly padat vlnky, trojúhelníčku jsem měla asi 11, koleček 6 a tak... jen vlnky žádné, musela jsem dopěstovat kytičky a pak světe div se, si neohlídám konec hry. Takže jsem sklízela až po nedělním obědě, kdy konečně klid na hru... ach jo, jsem tentokrát naštvaná sama na sebe kvůli konci... Ale je pravdou, že by se dala soutěž stihnout, jen kdyby náhodně padaly věci rovnoměrně a ne jen trojúhelníčky.... když jsem potřebovala vlnky.... tentokrát se zdála soutěž zajímavá, ale pak mě už nebavila. Snad příště to bude lepší... :) Takže stonek nemám dokončený. Snad příště.

    Souhlasím, pak prostě hra ani nebaví...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/4/16
  11. janachlumec

    janachlumec Zelenáč fóra

    zdravim,taky jsem zklamana .posledni vlnka ne a ne padnout a to jsem koupila dva kosiky kuli deskam kterych jsem mela taky nedostatek.achjo.
     
  12. erudy

    erudy Pisálek fóra

    Ahoj, prskám a vraj stredná obtiažnosť nie nervy a nakoniec nedokončene :cry:ako som pozeral skoro všetci sa stažuju že vlnky nepadali chýbali mi minimalne 2 dvere

    moje NIE takímto akciam!
     
  13. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Taky jsem akci dokončila brzy, díky náhodě. I přes to jí ale dávám obrovské MINUS. Já tuhle hru pochopila jako hru o píli hráčů, která jim v tomhle případě byla na 2 věci. Pokud chceme hrát na náhodu, tak můžeme jít sázet a ne hrát tuhle hru. Je mi líto všech, co hru nedodělali ač se snažili sebevíc a chápu, že jsou otrávení a vzalo jim to chuť do dalších akcí. Taky bych se necítila jinak. Myslela jsem, že jim to dojde a alespoň hru prodlouží, ale proč brát ohled na hráče? Hlavně že se kapsa plní.
     
  14. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    Ahojky, tak nic - nestihla jsem 2 poslední úkoly, nebyly vlnky, zato trojúhelníků o 7 víc a koleček jen o 3, navíc nebylo vypadávatek.

    škoda, snad tohle nebudou dělat moc často

    Klárka
     
  15. Bumbalinda

    Bumbalinda Pisálek fóra

    Já jsem akci nakonec dokončila, ale bylo to jen tak tak. Poslední vlnka mi padla na poslední výměnu. Pak už bych se na to asi vykašlala. Zbylo mi 16 koleček a 13 trojúhledníků.
     
  16. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj švestinka, čarodějka007,
    modíci tu koukali, jen se jim nedostávalo slov, aby nebyli sprostí a nemuseli se vzájemně zabanovat :p. Ačkoli jsem také splnila, tahle náhoda na N-tou byla opravdu silná káva, což bude reportováno nahoru.
     
  17. pavlatik

    pavlatik Pisálek fóra

    Takže nakonec ne... Přes všechnu snahu, za velké podpory spoluhráčů, kteří dnes posílali desky - tímto ještě jednou velké díky - jsem nedokázala hru dodělat v posledních dveřích o jeden jediný poslední pitomý trojúhelník... :mad:
    Chyběla padátka, protože z důvodu marných snah jsem namísto dlouhodobek na padátka musela znovu točit chybějící akční, nakonec chyběla na další pokus delší akční. A to jsem ještě podlehla a na poslední chvíli koupila přes telefon košík a z těchto dvou dodatečných pokusů zase nic. To bylo vážené rt poprvé a rozhodně naposledy, co jsem koupila košík. Za mne dolů všechny čtyři palce, tohle nezáleželo na tom, jestli hraju nebo ne a jakou mám taktiku. Z přebytečných koleček bych si mohla sestavit hodiny. A ještě jsem obětovala tolik času z víkendu běháním k pc, abych sklidila další rostliny a udělala další marný pokus. Takové typy her ať si rt vetkne kam chce!!
     
  18. monina*

    monina* Zelenáč fóra

    Ahojky.Tak já taky akci nedokončila.Ráno jsem musela do práce a tak už nezbylo času.Chyběla mi poslední vlnka,zato trojúhelníků o 12 víc a koleček o 9.Celkem tedy 21 pokusů navíc a zbytečně.Tak si to spočítejte,kolik jsem jen navíc musela napěstovat. Stromky šli taky všechny do lišty.Takže tahle akce zas velké mínus a asi by si mělo RT rozmyslet kolik farmářů chce od hry tímto tahem odradit.Můžu jen doufat,že už to nebudou opakovat.A teď tu poslední dekorku budu muset někde splašit,ale floreny za ní určitě dávat nebudu.A asi nebudu sama,komu něco chybí,takže čekám velkou poptávku.

    Možná by nebylo od věci,kdyby se dali řádky ve stonku nějak zrušit,když nemáte dekorky. Třeba výměnou za nějakou maličkost.Nesnáším šedé řádky,a někdy se ty dekorky ani už získat nedají,viz. ty z kola štěstí.A dát za ně floreny,taky není řešení pro všechny.
     
  19. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    nezmarka.cz já celkem chápu, že jste se k tomu nevyjadřovali, protože není ve vaší moci s tím něco udělat a pravděpodobně také nevíte, jakým podivuhodným mechanismem byla ta náhoda nastavena. Takto zprasit celkem dobře vypadající akci vyžaduje skutečně zvláštní schopnosti, hodné zvláštní školy (starší ročníky ví...).
    V tomto případě by ale stálo za námahu, vymlátit z RT vysvětlení a zároveň jim stručně leč intenzivně vysvětlit, že o tento typ akcí není a nebude zájem. Většina z nás hraje strategickou farmu a to proto, že si můžeme promyslet a propočítat postup. S pouťovou loterií ať jdou jinam, pokud možno co nejdál od farmy....
     
  20. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) nezmarka.cz - nemám důvod nevěřit, že nebudete reportovat (o pár stránek dřív jsem o to také žádala), ale zrovna tak nemám důvod věřit, že to k něčemu povede ... ale to už není na vás ... v každém případě, snažte se ze všech sil, toto byla "opičí královna v obráceném gardu", hloupé je, že na to opět doplatili ti méně silní, ať už ve florenech či v úrovni farmy (včetně obrstomů a tedy SH) nebo v časových možnostech nebo taktických schopnostech
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.