Chrám dveří (11.4. - 17.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 8/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Atanerka

    Atanerka Pisálek fóra

    Tak pro mě zklamání. :( Chybí mi dvoje dveře a zůstalo mi to viset na tom, že mi nepadl jeden jediný kulatý klíč. :( Takže až bude příště napsáno, že něco bude padat náhodně, pořádně si rozmyslím, jestli do té hry půjdu. Desek a zbývajících klíčů mám na rozdávání, ale ten kulatý mi prostě náhodně nepadl. >:(
     
  2. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    11 trojuhelníku, 5 vlnek a to jediné kolečko nee, ale stonek mám i dekorky,takže to zas až tak moc nebolí,ale do náhodné akce už nepůjdu
     
  3. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Měli by tam dát aspoň nějakou možnost výměny nepotřebných za potřebné, třeba i v nevýhodném kurzu 5:1 nebo tak něco, ale aby bylo jisté, že kdo má štěstí dokončí, kdo ne, musí víc zabrat,ale k cíli se dostane taky.
     
  4. DanielLišáček

    DanielLišáček Pisálek fóra

    Také nedokončím , padalo při výměně to, co zrovna nepotřebuji. Nehraji tak dlouho,
    ale pár akcí jsem již absolvoval a tak si mohu udělat o této "na náhodu" úsudek.
    Také proto, že jsem viděl na farmě manželky, že ač má více jak dvojnásobek akčních květin a také více jak dvojnásobek desek, přesto nebylo možné až do dnešního rána při výměně získat jednu jedinou vlnku. Nakonec se podařilo, ale byly to nervy.
    Akce jako taková špatná není, kdyby nebyla právě o té nespravedlivé "náhodě".
    Za nás jistě vzkaz pro RT - takovou akci již nikdy více !!
     
  5. kooketaa

    kooketaa Pisálek fóra

    Tak z akce na ještě větší náhodu než obvykle jsem zklamaná. Zbylo mi 6 vlnek a kolečko nikde. Jak tady někdo psal, kdyby aspoň byla šance měnit. Kupovat koše opravdu nehodlám!
     
  6. honzi

    honzi Komisař fóra

    Chtělo by to uspořádat rychlou výměnnou akci na runy :D Kéž by to tak šlo, co?
     
    farmík84, petaM2001 a Trepifajksl tohle ocenili.
  7. hopika67

    hopika67 Zelenáč fóra

    Všem moc děkuji za ochotu. Konečně mi to padlo, byl to poslední pokus. To byl adrenalin - fuj.
     
    Naposledy upraveno: 17/4/16
  8. Pig_boy

    Pig_boy Rádoby autor

    Všem co akci dokončily Gratulace, těm co se stím pytlíkují do posledních sekund přeji pevné nervy, které já ztratil při této akci, a z šedl mi i poslední chlup na celem těle, Za mě již více Akci na nahodu ani za za šlechtěné prase či jiné nadmíru vyššiho šlechtěnce.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  9. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    stěby já bych sice neklela, ale po desátém nepoužitelném klíči bych se na to se vší rozhodností vyprdla. Takže obdivuju houževnatost hráčů, kteří mají nevyužitelných klíčů 20 i víc a přesto bojují do poslední minuty :)
     
  10. zdena63

    zdena63 Rádoby autor

    díky všem co mi poslali desku, koupila jsem malý koš a vyšlo to, trojúhelník vyběhl a akce hotova
     
  11. liduška141

    liduška141 Zelenáč fóra

    tak jsem nedodělala místo kolečka 15tá vlnka a to jsem si ještě koupila 4 desky za poslední floreny
     
  12. Adamiste

    Adamiste Perspektivní autor

    Liduška141: dopadla jsem úplně stejně. Taky jsem nedodělala, trojúhelníků mám 13, vlnek 11 - a chybí mi kolečko. Taky jsem dokoupila 3 desky (za nasyslené floreny z kina) a nic ..... a rostlin mám nadpěstováno cca po 2000, ale už nemám další vypadávátka. Prostě akce na houby. Fakt mě to naštvalo a nebaví. Jestli se rozhodli, že z nás touhle hrou na náhodu vymačkají peníze, tak ze mě tedy ne. Fuj.
     
  13. veselafarmarka

    veselafarmarka Perspektivní autor

    Ještě jednou poděkování všem sousedům, kteří mi poslali desky. Přes všechnu moji snahu se nepovedlo otevřít poslední dveře, chybí mi ještě 7 desek a proto nemůžu získat poslední klíč protože mi tím pádem chybí jedna vlnka. Nu což, už neudělám nic, ale tentokrát ta náhoda byla u mne opravdu velký blbec. No asi budu mít štěstí v lásce, když se ve hře nedaří. Všem přeji krásný zbytek slunečné neděle.
     
  14. artex

    artex Perspektivní autor

    -jsem ještě vyměnil z přebytků plodin ještě 60 klíčů, jsem to nějak přepěstoval jak jsem se bál :)
     
  15. JahůdkaPetřička

    JahůdkaPetřička Perspektivní autor

    Akci končím jela jsem ještě mrkev a hroznové víno naháněla desky a 4 desky dokoupila za FL. A vlnka poslední nepadla.Padlo zase kolečko.No paráda takže bez jedné dekorky.Ale dělala jsem co jsem mohla.Všem co jsme nedodělali mají to dobře nastavené.
     
  16. Levlef

    Levlef Baron fóra

    akce nedokončená - chybí 1* vlnka, zato dost velké přebytky kruhů a trojúhelníků. pěstovala jsem jako idiott, mraky SH a zuzi v háji a výsledek - nic. díky RT za zabitý týden a akcí k ničemu.
     
  17. 9klárka9

    9klárka9 Vycházející hvězda fóra

    Končím s přebytky 1 vlnka 14 koleček 12 trojúhelníků 11 čtverců - na poslední chvíli jsem proměnila zbytky kytek na čtverce, aspoň z toho bude nějaký užitek. desky zbyly dvě a kytek minimum, při honbě za vlnkou jsem vyzobala všechno skoro do dna.
     
  18. Andulka789

    Andulka789 Zelenáč fóra

    Chybí jen jedna vlnka, ostatního mám na rozdávání. Poslední akce s náhodou kterou jsem tady hrála.
     
  19. jahoda123

    jahoda123 Pisálek fóra

    Taky smolík, vlnky prostě dneska nešly. No nic, zase příště :-(
     
  20. chrust1

    chrust1 Perspektivní autor

    ani ja nemám dokončené, čo ma štve. chýbajú 2 kruhy:wuerg::cry:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.