Chrám dveří (11.4. - 17.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 8/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. martha7070

    martha7070 Pisálek fóra

    Jako většině z vás, tak i mě z NÁHODY naskakují pupínky ;). No uvidíme, jak to půjde.
    Vsadím se, že nejdéle ve čtvrtek tady budu číst první "Hotovo".
    Taky jsem zaznamenala nespokojenost s dvěma časy pěstování. No mě to tedy docela vyhovuje. Osmihodinovka poroste zatímco budu spinkat nebo pracovat a tu kratší otočím večer dvakrát.
    Rozhodně už mám vybráné dveře. Nejdřív půjde pravá strana a střed. 50x SK by bylo samozřejmě super, ale beru to jako bonus.
    Navíc tím, že akce končí v neděli, tak tentokrát nepřijdu o poslední den.
    Takže vlastně SUPER :D
     
    Naposledy upraveno: 10/4/16
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Příští akce by se mohla náhodně spustit jenom vybraným farmářům!xD Ostatní by si naordinovali týden volna!o_O
    Už mně nějak neuchvátily ani odmněny,protože je mně úplně jedno, jestli jsem v levelu 100 nebo 200.V podstatě se pro dlouhohrající farmáře už nic nemnění.Jaksi chybí motivace............Všeho v liště nadbytek, a nějak nevidím žádné přínosné odmněny pro další hru.:oops:
     
  3. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    akce je v klidu jako vždy na střední úrovni. jen čtu zmatečné matematické kombinace a nesmysly. odměny beru. večer zasadím karafiáty a zítra hurá do toho. těším se na kalendář na bahamě.mám jen 2 nektariny a grepy stromy. budu rád za TŘI !!!!! hrajeme
     
    Naposledy upraveno: 12/4/16
  4. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    jdu do toho ikdyž vím,že při me smůle to asi s tou náhodou nedám, co už je to jen hra ;)
     
  5. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Akce vypadá zajímavě jako vždy jdu do toho a uvidíme jak to dopadne :D:p
     
  6. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Šmarjá, kutílku, to jsem nechtěla tě polekat ;) Tak jó, že seš to ty, vrátím tam kočičku :D
    S tou náhodou furt doufám, že má Baroland pravdu a bude to né o počtu ale o pořadí přidělení klíčů. Bo jinak bych se na to vykvíkla ;)
     
  7. Boty

    Boty Magnát fóra

    Na tuhle akci se moc těším, jen doufám, že správně odhadnu čeho budu potřebovat více :)))
    Kalendáře mám mimořádně ráda, není jich během roku moc :((
    Přeju všem hráčům moc úspěchů !!!
     
  8. kyblik1958

    kyblik1958 Perspektivní autor

    Zdravím ................mě spíš pupínky naskakují s vypadávátek než z náhody, nejednou jsem na nich vyhořela>:(. Jinak akce vypadá moc hezky i odměny jsou slušné, až na stonek ten se opravdu opět a zas vytvořil přes kopírák :mad:RT prosíííííííííííííííím něco motivačního díkxD. Tak všem přeji jistotu a málo náhody, ;)a krásný nadcházející týden :p
     
  9. farmářkalucielinke

    farmářkalucielinke Aktivní autor

    Ahoj, do akce jdu asi v pozdním odpoledni nebo večer. Opět lítačka po Mudr. mi nabourala plány. Snad to bude padat a nebude stresík ohledně desek. Nasadím stromy popř. dlouhé kytí.
    Přeji všem ať to padá a náhoda je přívětivá :).
     
  10. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    kaolín11, to by teda byl adrenalin, čekat, jestli budu patřit k vyvoleným a RT mi spustí akci nebo ne xDxD....jestli na toto dojde, je mi jasné, kdo jim to vnuknul a pak se těš xD
     
  11. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Ja som sa rozhodol, že sa do tejto akcie nebudem púšťať. Vyzerá zaujímavo, to uznávam a mám rád takéto akcie so špeciálnym grafickým spracovaním, ale proste nemám čas. Zase by som ju mohol začať až v piatok a tým že už v nedeľu poobede končí, by som nestihol nič poriadne spraviť, takže sa mi neoplatí s tým ani začínať. Radšej budem pokračovať v rozrobenej Výstavnej záhrade. :)
     
  12. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Prakticky neexistuje možnost,že bych musel čekat na "nějaký" klíč vždy mohu vlést do dveří se dvěma Čtverci (ty se vyrábí zvlášt),takže než otevřu 6 dveří napadají (aspoň většina ) i ty ostatní. Spíše nebudu stíhat pěstovat kytííí.

    Čaro,proslýchá se,že kdo nebude chovat zvířenu,bude z misí vyloučen úplně.
    xDxD
     
  13. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Baroland nebojím se, v rozporu se svým běžným farmařením mám na ploše dvě myšárny - a to už několik dní xD
     
  14. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Neuvěřitelné !!! myšárny ?? a dokonce dvě ? Že tys koupila 2 TCH a zapomněla je na ploše ? xD
     
  15. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví kolegyně a kolegové farmáři,
    hned na úvod musím konstatovat, že do akce rozhodně půjdu a dokonce se na akci budu těšit.
    Co se mi líbí: výhry, zejména SH a SK, toho není nikdy dost. Líbí se mi, že klíče půjdou po skončení vyměnit nejenom za BZ a krejcary, ale i TBZ - to se mi zdá, že je to poprvé ( pokud se mýlím opravte mě). Akce se zdánlivě jeví jako inovace a něco nového.
    Co se mi nelíbí: prvek náhodnosti při výměně klíčů za akční rostliny a vypadávátka - ano, do jisté míry to bude adrenalin, ale všeho moc škodí. ;)xD
    Asi by bylo zajímavé dát možnost s klíči obchodovat - docela by mě zajímalo kam až se může vyšplhat cena správného klíče anebo by mohla být do hry dána možnost klíče měnit formou kus za kus.... takže asi bude dost nutné dobře propočítat klíče a pak by to mohlo jít jako po másle. Horší bude, když to nepůjde a budou padat nesprávné klíče - to by se potom "Chrám dveří" mohl změnit v "Člověče, nezlob se."
    Na druhou stranu poběží Tiki-kalendář, tam sice žádný klíč nevypadne, ale dostanete dárek, takže budeme plní smíšených pocitů.
    Ale má se končit pozitivně, takže přeji všem šťastnou ruku při výměnách klíčů a mnoho radosti ze hry.
     
  16. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Druide já bych to ještě vylepšil o Vzducholoď jako při O/D -víš,klíč za klíč a 2 až 5 kupónů za vexl. Potřebuješ,zaplať ! to by byla ta správná politika RT.
     
  17. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Baroland, skleroza zatím ne a na farmě mám pořádek a přehled :p. Testuju, jestli si dokážu na dobytek zvyknout, ale zatím jsou dva chlívy maximum, co snesu a ještě to nesmí být Las Vegas design :D, byť je ekonomický
     
  18. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Baroland - tys hanebný žertéř, ale já nejsem člen RT a snažím se uvažovat tak nějak reálně, aby se ty náhodné změny nesprávných klíčů minimalizovaly, RT si i tak určitě příjde na svoje a mohlo by myslet i na hráče,že? Koneckonců, co bude RT platná perfektní hra s skvělými akcemi, které nebude mít kdo hrát...... jinak i ovce se stříhají jen když srst dosáhne optimální délky a nestříhají se pořád. xDxD
    Ale OaD na výměnů klíčů by být mohlo.... něco mi našeptává, že to bude potřeba. ;)
     
  19. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Zdravím, tak zase akce o náhodě, už teď vím, že tuhle akci nemám šanci dokončit celou, protože při těhle náhodných mi nic nepadalo a pěstovat o několik tisíc plodin navíc se mi nechce, nikde není psáno kolik je jich potřeba, (holt náhoda je náhoda).
     
  20. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Začnu klíče řešit za pochodu a uvidím, zatím mi to není moc jasné, počkám si, co budou všichni hlásit zítra ve 14.05. Na náhodu moc nevěřím.:p;)Hezky se vyspěte
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.