Chrám dveří (11.4. - 17.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 8/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Vypadá to na zajímavou akcičku. Na náhody je moje farma prokletá, ale na svém LVL to skoro jistě dopinkám až do konce. Pořád mi tady ale chybí souhrn toho, co můžeme získat (co je zapotřebí, toho se asi dočkat nelze). Zveřejnění přišlo s dost velkým předstihem, ale konečné souhrny, to je to, co čtu jako první.:wuerg:xD:cry:
     
  2. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak jsem to skusil spocitat, ale v podstate to nebude rikat vubec nic realnyho :

    Vypadavat ma 126 desticek/den, v tuto chvili ma byt 0 (nebo chybet 756 ), mam 0 (chybi 756 ), mam 0% hotovo.
    Stav vazicek : idealne 0 kusu (2520/den ), mam 0 z 15120 (0% ).
    Stav helikonii : idealne 0 kusu (1295/den ), mam 0 z 7770 (0% ).
    Zatim uplynulo 0% casu, zbyva 144 hodin.
    Tyto pocty jsou ale N*E*J*N*I*Z*S*I) nutne, protoze krome ctvercovych se klice ziskavaji nahodne!!!
     
  3. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tassadare, nikdy mne nezklameš svými výpočty! Díky za tvé rozpočítávání. Pokud by to stačilo, tak by to byla pohodička. Ale u recyklomatu jsem se něco nadřel, než mi padla ta poslední dekorka. To bylo něco podobného - nechtěl jsem si zplundrovat stodolu a tak jsem pěstil a pěstil ... Při této hře chtějí zplundrovat mne - než při mé rozepři s paní Náhodou něco padne, tak budu rád, když to udělám poslední den. Ještě, že mám volno a do práce jdu až příští sobotu... To je taky něco, dostane člověk dovču navíc, ale najednou si ji vzít nemohu. Doufám, že bude pěkně, abych ty nepěkné myšlenky (myslím tím na zákonodárce) z hlavy vypudil! Tady bych za ně dostal BANánek.:D;):p
     
  4. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Nevím do čeho jdu, ale jdu, záhady mám ráda.....snad se přes všechny dveře dostanu a o tom to je, kdo si hraje nezlobí, dva dny odpočinek, relax, zábava ......a pak šup do akce;):):p
     
  5. hrobinh

    hrobinh Perspektivní autor

    Zahrajem si na kastelána, ovšem po hafo pivech než padne ten správný klíč. Však ono se zadaří, jen neztrácet elán.
     
  6. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Ještě jednou jsem pro jistotu přečetla ofi, žádná zrada nás snad nečeká až na ty náhodné počty lítaček, ale oceňuji taky grafiku a trochu dobrodružnější pojetí celé akce! Odměny taky hezké tak se necháme náhodně překvapit.
    A co tu ještě nepadlo - díky díky, že po dlouhé době končí nějaká akce o víkendu a ne v pracovní den.
     
  7. rebelka1958

    rebelka1958 Aktivní autor

    Farmíci nefňukejte je to jen a jen o náhoděxDxD a máme to zato že je první a druhý den akce a už se píše mám hotovo:p......ani já nevěřím na náhody nemám v nich štěstí ,ale třeba se štěstí unaví a sedne i na v..a...............nebojte on nějaký ten klíč k té správné komnatě s překvapením padne o to je to zajímavější ...a na foru bude o čem psát, pokud bude čas, je škoda že to nezačalo v pátek kdy je nejvíce farmářů doma a počasí stojí za starou belu,,,,,,,,,,,,,,,tak hlavu vzhůru a jde se do akce kombajn holiny a traktor brrrrrn brrrrn a je to :cry:xDxD
     
  8. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Tak já jsem si k té od ledna nechodící noze pořídíla ještě virózu s horečkou........tak zítra ležet, potit a těšit se na pondělí až to vypukne!
     
  9. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tedy Katule, ty máš ale pech! To abys pozvala nějakého toho šamana, aby od tebe tu smůlu vyprovodil a dohodil jí jiného kandidáta. Sám bych o pár fakt nechutných kandidátech věděl...
     
  10. aorere

    aorere Perspektivní autor

    Tak jsem přečetl pořádně ofiko a jestli jsem to pochopil správně, tak je následující postup. Vždy odemknu jen jedny libovolné dveře v místnosti a pak automaticky postoupím do další komnaty. Po odemčení 6 dveří budu opět v první místnosti a můžu otevřít zase jen jedny dveře v místnosti atd. To znamená, že nemůžu mít v nějaké místnosti otevřeny všechny dveře a v jiné místnosti jen jedny dveře. Co z toho plyne? Dobře naplánovat co chci z odměn. Pokud půjdu po stonku, musím obejít místnosti 2x dokola a aktivovat stonek a vybrat dekorky do stonku, hlavně se nenechat zlákat v šesté místnosti superkrmivem, protože pak bych to musel dodělat celé. Tím pádem na stonek a dekorky potřebuji méně klíčů náhodných. Snad jsem tomu porozuměl dobře.
     
  11. Blufinator

    Blufinator Pisálek fóra

    Postupovat musíš popořadě, nejde přeskakovat, takže budeš muset čekat než ti napadají správně klíče a pak teprve postoupit, vybírat si nelze, ale třeba změna ještě nějáká bude to kdo ví :)
     
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jelikož nááááhody nemám moc ráda a toho pěstění je opravdu hodně, tak akci nejedu.
    Prosím tímto sousedy a přátele, aby akční vyskakovátka posílali potřebným, děkuji.
    Budu si jen tak pěstovat do stodůlky, abych už konečně splnila některé úkoly v družstvu - Farma nikdy nespí a Výstavní zahrada. Chci, aby mi tam zůstaly jen ty se šlechtěnci, to bude ještě běh na dlouhou trať

    ;)
     
  13. hanči57

    hanči57 Aktivní autor

    Tak jsem to přečetla asi pětkrát a snad jsem to pochopila.Mám smůlu,jdu na odpolední.Budu rozpěstovávat až ve 23hod.,ale zase se můžu lépe připravit na padátka.Je fajn že dali dvě délky rostlin( bude jich potřeba hodně),jedna na den,druhá na noc.No-uvidíme,se mnou náhoda taky moc nekamarádí.Tak všem hezkou hru a ať to padá.H.
     
  14. tepui

    tepui Mistr fóra

    Přeji pěknou deštivou neděli,
    je sice fajn že nám dali info tak brzo,ale k čemu je to dobré?Když není třeba nic se zásob.
    Je to takový dar ne dar :)).
    Jinak akce vypadá zajímavě je to takové tajemné.
     
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No sice nejde preskakovat, ale lze vybirat, takze staci na stonek projit tyhle dvere :
    1 - libovolne
    2 - libovolne
    3 - Dveře uprostřed - dodej: 1x trojúhelníkový klíč, 2x vlnitý klíč Odměna: To bylo tak tak co 10:00 hod. 1175 BZ/TBZ, velikost 1x2
    4 - libovolne
    5 - Dveře uprostřed - dodej: 1x kruhový klíč, 1x vlnitý klíč, 2x trojúhelníkový klíč Odměna: Utíkej, kocoure! co 10:00 hod. 1250 BZ/TBZ, velikost 1x2
    6 - Dveře uprostřed - dodej: 3x kruhový klíč, 1x vlnitý klíč, 1x trojúhelníkový klíč Odměna: řada na magickém stonku Kouzelná moc: jednorázový bonus 8000 BZ, 12000 TBZ, další aktivace 12:00 hod.
    druhe kolo:
    1-2-3-4-5 - libovolne
    6 - Dveře vpravo - dodej: 3x trojúhelníkový klíč, 2x vlnitý klíč Odměna: Jízda na kolejích co 10:00 hod. 1200 BZ/TBZ, velikost 1x2
     
  16. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Info dali normálne, keďže v nedeľu sa nedelá ;).
    Akcia - zase obyč. pestovačka, myslím, že s tou náhodou to nebude až tak strašné, už sa teším na víťaza:D.
     
  17. Skeewe

    Skeewe Stálice fóra

    Na akci se těším, ale trochu mě děsí věta:

    "1 ks kruhového klíče, trojúhelníkového klíče nebo vlnitého klíče získáme za 185x stříbrná váza, 185x helikónie a 18x kamenná deska - při této výměně získáme náhodně jeden z těchto tří klíčů."

    To "náhodně" se může sakra prodražit.
     
  18. camelopard88

    camelopard88 Pisálek fóra

    Akce zajímavá, ale při slově "náhodně" se mi do ní vůbec nechce a budu držet ostatním palce.. čeká mě dovolená tento týden a nechce se mi ji prosedět u farmy. Tak bych taky chtěla poprosit svoje sousedy, aby mi neposílali akční dárek, ale obdarujte jiného souseda. Přeji všem hodně úspěchu.

    Lvl 92
    Baha 254
     
  19. 71Romca22

    71Romca22 Pisálek fóra

    Hezkou neděli:)...ofiko přečteno, snad i pochopeno ... první dva dny v práci, takže začnu zítra večer po deváté s rozpěstem, za sebe se "náhody" nebojím, většinou mé farmě přeje, ale?...-.-...poslední den díky "ní" může jít z úzkejch do tenkejch i u mě...už se těším jak si zanadávám...xD
    Ať se nám daří a už se těším na první "hotovo";)
     
  20. kutílek1929

    kutílek1929 Aktivní autor

    Na akci se těším, snad ta náhoda bude pro mou farmu příznivá. Co bych pro stonek s takovou náloží bodů neudělal! Zrovna dnes jsem postoupil do levelu 253. Už ta čtyřstovka vypadá trochu zřetelněji. No, ve středu si jdu pro nové brejličky, tak ji třeba uvidím lépe,hihi.Radujme se, těšme se a hlavně - hrajme. Kdo si hraje, nevymýšlí si nemoci, lumpárny a kulišárny na své bližní... I když - jsou borci, co stihnou vše...
    PS: Skaláro, já jsem se tě lekl! Ta kočička byla milejší, fakt, o hodně.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.