Chrám dveří (11.4. - 17.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 8/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    Nemám ráda akce, které nemohu ovlivnit a mít je pod kontrolou, v případě farmy jsem na slovo "náhodné" docela alergická, nicméně akci samozřejmě pojedu, protože proto tu farmu hraji a tady na fóru budeme všichni společně brblat a nadávat na ty náhody, které budou hrát určitě proti nám. Věřím, že to nakonec většina z nás dá - alespoň bude trocha adrenalinu a nebude nuda. Držím nám všem palce a v pondělí se s chutí pustím do práce ;)
     
  2. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Já vím, jen mě baví si vždy jednu schovat a až budu mít na celou plochu pak je vysadím pokud tedy RT vymyslí tolik stromů.xD
     
  3. Plevelnice

    Plevelnice Pisálek fóra

    Akci vyzkouším, kam se dostanu, tam se dostanu.
    Farmářky a farmáři, přeji vám, aby akční hra bavila a dařilo se každému, kdo se do ní pustí :).
     
  4. rebelka1958

    rebelka1958 Aktivní autor

    Tak přeji uplakaný páteční podvečer všem;) no akce vskutku dost zajímavá a záhadná což já osobně vítám .............Těch kytek bude opravdu daný počet byla by hloupost aby jeden hráč pěstoval 10000 ks a druhý 18000 ks......... Já napočítala že je potřeba stříbrné vázy 15120 ks, helikonie 7700 ks a desek 756 ks ------čtverců je 21, kruhu, vlnek a trojúhelníků je po 14 ...... Pokud se mýlím tak mne opravte:p..... Stonek nic moc spíš nic>:(, ale do akce jdu jako vždy co se stihne to bude, hezké volno všem a nelámejte si s tím hlavu nechte to koňovi má ji většíxDxD
     
  5. dunlop4

    dunlop4 Pilný autor

    Jsem jediná nebo ještě někomu přijdou ty symboly (až na jeden) jako tlačítka na gamepadu od playstationu? :D

    Jinak na akci se těším, uvidíme, co se zvládne :)
     
  6. aljanu

    aljanu Aktivní autor

    Už se těším na akcičku.Jenom si představuji,jak obíhám místnosti a hledám ten správný klíč.Ale nějak to dopadne a doufám, že to bude pěkný nervák :)
     
  7. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    zajímavá akce jen by to chtělo ještě jedno pole na sazení
     
    Naposledy upraveno: 10/4/16
  8. -Dadyk-

    -Dadyk- Pisálek fóra

    je mě to moc líto ,že je to o náhodě, taková krásná akce,tak jsem se na ni těšila, ale nejsem dítě štěstěny a mám ještě dnes trauma z akce rybičky ,určitě se mě nepodaří dokončit stonek a já budu zase nešťastná, všem přeji hodně úspěchu ,a já budu bečet béééééééééééééééé,,
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ani se mně nechce začínat.Těch náhod už je nějak moc.:music:
     
  10. Mana12396

    Mana12396 Pilný autor

    no vypadá to zajímavě, uvidíme jak moc velká bude náhoda, na který klíč, je to změna a těším se že to bude jiné než pěstovací akce :p:p
     
  11. *dareba1

    *dareba1 Rádoby autor

    Vypadá to zajímavě,ale ještě zajímavější bude,až budu stát přede dveřmi a hledat ten správný klíč.To pak bude pěstování,aby se ten správný klíč našel a dveře odemkl :)
     
  12. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Nejprve zhodnotím odměny, protože ty jsou super. Stonek dává hodně BZ/BBZ a to 2x denně. K tomu dost SK, to je dobré a ještě nějaká tajemna a další, takže v tomhle ohledu je to fajn. Ta náhoda už je horší a taky mám rád větší jistotu, ale co se dá dělat, musíme to nějak zvládnout. Radši připravit víc plodin a když tak zbudou než to pěstovat na těsno. Počty věcí jsou docela vysoko na to, že akce začíná v pondělí :D. Uvidím po začátku akce, jak to bude vypadat, ale myslím, že akce bude splnitelná i bez nějakého velkého přihnojování (aspoň doufám) :).
     
  13. KiQuSiQ

    KiQuSiQ Znalec fóra

    Budem plniť len kvôli počtu BZ a BBZ v stonke... inak sa mi do toho nechce, tento typ akcií nie je pre mňa to pravé orechové :sleepy:
     
  14. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Náhoda není zrovna moje oblíbená dáma... Nemá mne moc ráda, to vidím třeba posledních několik TS a TCH - nedá a nedá. Ale jako vždy jí budu podkuřovat a neustále jí předkládat nové pochoutky a třeba jednou od ní dostanu, to co potřebuji. No jo, a taky bych chtěl vzdušný zámek a miliardové konto a tak podobně. Všechny natěšené plantážníky zdraví Trepifajksl:p;):)
     
  15. silviec

    silviec Mistr fóra

    Hra na nahodu mi nijak nevadi, troska vzrusa se tim prida, ale kdyby ke stonku byl například pridan nejaky bonus na stromy, to by byla parada, jen BZ a BZZ mi uz tez neberou(.
     
    Naposledy upraveno: 9/4/16
  16. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    Akci pojedu-jako každou-,kolikrát co zasadím mám rozpočítáno,snad vypadávátka budou padat a nebudou žádné nervy.Odměny fajn tak se v pondělí všichni dejme do sázení.Hurá do toho a půl je hotovo-oprava celá.
     
  17. doben

    doben Ikona fóra

    Tahle akce mi trochu tou náhodou připomíná recyklomat, protože tam taky nejde ovlivnit co padne. Možná je to záměr RT ztížit akci hráčům, kteří mívají rychle hotovo. :p
     
  18. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :p jen aby tím neztížili dosažení cíle i pro ty, kteří sotva stíhají
     
  19. zamby123

    zamby123 Zelenáč fóra

    a čo tak predávať a kupovať klúče na tržnici? tak by sa dala vyrovnať pozícia z nedostatku niektorých klúčov ,či prebytky..
     
  20. *Xilli*

    *Xilli* Pisálek fóra

    to co chci udělám a ostatní nechám na náhodě.Nálepka je moje.Správné lechtání nervíčků
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.