Chrám dveří (11.4. - 17.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 8/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jóóó, dobrý, náhody miluji ,-) jak se těším? to se nedá popsat :p
     
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    -Kuteno- .. děkuji za upozornění mého překlepu ;) .. nával práce, nebo že by jaro začalo působit xD ... se tímto omlouvám a SK, či SH ... snad obojí zůstane ve svých prioritách a "ťamánci" neudělají ze slona dalšího chobotnatce xD... no zde je všechno možné ... o_O ..
     
    Naposledy upraveno: 8/4/16
  3. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Hezké odpoledne, do akce samozřejmě jdu, i když tady zhruba 2 dny nebudu. No co se dá dělat. Takže budeme pěstovat, doufat, že štěstí a náhoda budou na naší straně a padátka budou padat a nebudeme si stěžovat. Je to hra, která nás má bavit, nezapomínejme na to. Všem nám přeji zdárné ukončení akce.
     
  4. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    tykadlo: JO! taky mám podivuhodných tajemných stájí a ještě podivuhodnějších tajemných sazenic plný zuby!:mad:
     
  5. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Já osobně bych řekl,že počet kytííí bude přesně daný.To "náhodné" vypadávání asi znamená náhodné pořadí přidělených klíčů,ale celkově jich bude jen potřebný počet. Ještě nikdy jsme nepěstovali neznámý počet kytek.
    V důsledku to bude znamenat,že někdo projde určitými dveřmi hned a někdo u nich bude čekat,ale budou se mu hromadit klíče do jiných dveří.Takže všichni skončíme +- ve stejný čas (při stejně rychlém pěstování kytí)
     
    Naposledy upraveno: 8/4/16
  6. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Akci nevidím nijak děsivě. Hned na začátku jsou MJS, s Pinki by měly vystačit na celou akci. V té předchozí bylo potřeba 700 padátek a cca 15 nebo 16 tisíc akční (už nevím), v polovině jsem měla hotovo, nakonec 692 padátek navíc. Obtížnost je avizovaná stejná.
    Tak tady je těch kytek o trochu víc, ale výhoda je osmihodinovka na noc, za tři noci by měla být hotová a desky určitě napadají. Při akci s plínkovým dortem a výhodnou výměnou za BZ taky mnozí napěstovali tisíce kytek navíc. Zkrátka v pěstování žádný problém nevidím. Náhoda u klíčů je ošemetná, leč věřím, že to bude nastaveno tak, aby většina splnila. Jo, do té většiny se počítám, splnit chci akci celou.
    TS nebo TCH v odměnách mi nevadí. Je to prostě odměna. Stejně někteří za tajemničky utratí hafo florenů a také dostanou lištovky, tak tady je holt dostaneme bez nutnosti nákupu. Trošku mě mrzí, že jsou dekorace jen jedenkrát, v obou parcích mám ještě nějaké to místo volné.
     
  7. satelit

    satelit Hvězda fóra

    fugger64 - Já nemám TS a TCH plný zuby ale plnou stodolu.;) Jsem sběratel.Vždy si nechám jednu na horší časy.

    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
     
  8. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    A královna zase nikde:)Jinak se těším,většinu času budu ovšem v rachotě,takže co bude to bude:)
     
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Doufám, když je info s předstihem, že i hnůj se hned pohne směrem nahoru, aby jsme to nedoháněli v pondělí, tak šup šup za nejvyšší možnou cenu, ať je nějaký ten krejcar doma xD:music:

    Teď už to je jen na nás, aby jsme si to vytáhli nahoru, když nám to RT tak ztěžuje
     
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Taky si myslím, že počet akčních rostlinek navazuje na počet možných klíčů ... tz. je to už v počtech. Možná drobet uhneme, ale výsledek se nakonec při více akčních sejde :p ....
    satelit: nevěř, že ti starší schované TS, TCH dají něco extra .. to snad už všichni známe :( ...

     
    Naposledy upraveno: 8/4/16
  11. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    evoku57 - Myslíš, že bude potřeba hnůj? Snad jen na začátek na rozpěstování, ale na tu krátkou určitě ne a na osmihodinovku na noc stačí voda. Jen ti, co pojedou na pohopolích, by ho mohli využít.
    satelit - Tak to je ovšem paráda! Jak to vydržíš?

    Při prvním čtení zadání jsem si všimla, že je uvedeno 10 kusů, tím se myslí na každou nebo 10 dohromady?
     
  12. nextkocka

    nextkocka Pisálek fóra

    Ha ha asi se obohatím,namelu krmení pro slepice,
    budu prodávat hnůj a bavit se.A slepičky prodám v další hře,ty se neztratí...
     
  13. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Akce jak na to už čtu velice letmo, stejně to pochopím až když to vidím přímo na náměstí. No....jednu akci pozvolna hotovou a ještě s odřenýma ušima tak co já vím? Klasika, nechám se strhnout davem jako vždy, řádky v nebi by šly ale...co k nim něco přidat, co nepadá? velbloud, panda, opice. S florenem moc nepočítám, RT by se jednou mohlo zase plácnou přes kapsu a dát třeba 10ks SK co sklizení řádku, hmm? Už mlčím, byl to jen skromný návrh, budu ráda když něco urvu když se jede na náhodu.
     
  14. Scroland

    Scroland Pisálek fóra

    Už sa teším na akciu, je šialene tajomná a zaujímavá. Len v tom tajomstve sa nestratiť. Animácia nádherná.
     
  15. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Akce bude super,už se těším ;)
     
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Krakoramajo - taky nevím, kdo ten hnůj skupuje, ale každou akci se na něm dá pěkně vydělávat. Já také pěstuji jen s vodou, ale někdo asi dohání čas hnojem, aby stihl více sklizní za den. A když se ráno dlouho spinká, nebo potřebuji naopak se dříve do postýlky dostat, tak se to musí něčím dohnat
    :music:
    A také nesmím zapomenout na pracující, ty mají co dělat, když přijdou domů, aby to 2x otočili, a 4 hodinovka docela půjde, tak třeba hnůj nepůjde tak na dračku
    :)
     
    Naposledy upraveno: 8/4/16
  17. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Ahojte, akciu určite budem robiť, akcička vyzerá veľmi dobre, aj keď náhody sa mi nepáčia. Dali nám oznam 3 dni dopredu, aby vedeli reakcie, tak majú ešte možnosť nejakých úprav.
     
  18. jananova11

    jananova11 Zelenáč fóra

    jéjé...nemohla by začít už ráno...nebudu moci dospat, jak se budu těšit

    Ale máte povolení od Indiana Jonese? Od nějaké mluvčího mývalů? Počkejte až se to dozví... :-D

    Do řádku by mohli dát králíčka...žůžového...

    A abych se mohla věnovat svým poznámkám:

    "Ježiš mě to taky vůbec nepadá...že bych marně čekala na ploše...a zas tenhle blbý model...ten si nech...já chci okurku...tak co ještě si stěžujete na mletí?"

    Nebude zas nějaké aprílové překvapení (smutný psí očička), když už není to ofiko kompletní...a nepamatuji si, že by něco po zavedení příjemně překvapilo...

    Příjemnou hru
     
  19. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD uff, při mém štěstí na loterie mi určitě budou klíče jednoho typu chybět ... to bude adrenalínek xDxDxD
     
  20. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Myslím, že s tou "náhodou" to přesně trefil Baroland. Hrála jsem ještě jinou hru od BP a tam bylo v akcích přesně stejným způsobem nastaveno vypadávání - prostě u vypadávátka, které zrovna ne a ne přijít, člověk čekal a mezitím se mu vršila ta ostatní, takže pak, když konečně to jedno kýžené padlo, splnil rázem třeba 4 úkoly najednou.
    Jsem na to ale fakt zvědavá, je to zase něco jiného. Ale budu muset zase přestavět farmu, mám teď minimum polí, všude stromy a na divošce chlívky. Ještě, že mám pomocníky :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.