Chrám dveří (11.4. - 17.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 8/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Trochu jsem se osypal ze slova "náhodně" protože to znamená že tentokráte nebude potřeba napěstovat "jen" 59 067 kusů akčních kytek ale klidně o 12 664 kusů více.
    Tím pádem je jasné že někde v polovině akce se rozjede nespokojená vlna přízpěvků, že někomu padá jen trojůhelník a má málo vlnovek čímž nemohl splnit akci včas.
    Nejsem si jistý, jestli tohle je správná cesta.
    Taky nejsem zrovna 2x nadšený z dvou kytek různých časů růstu, a různých kusů potřebných na úkoly.
    Akce začínají být až moc komplikované - myslím pro někoho kdo chodí do práce a má farmu jako vedlejšák po práci.

    Kdyby to byla akce na 14 dní, tak bych byl nadšením bez sebe, ale za 6 dní se to dle mého nedá moc stihnout (opět narážím na to že chodím do práce, spím a mám i jiné starosti než sedět u PC a čekat že "náhoda" bude hrát v můj prospěch a vše se stihne bez prodlev)
     
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Vypada to na spravny nervak - to se mi libi, jdu do toho a uz se mooooc tesim, zatim palec nahoru! ;):p
     
  3. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Ježišmarjá, akce na náhodu. No alespoň nebude na foru nuda .......

    Mně také vyšlo, že zcela jistě bude třeba:
    21 čtvercových klíčů, na které je třeba napěstovat 7 350 čtyřhodinových stříbrných váz

    a pak za té nejlepší konstelace, která jistě nenastane, bude ještě třeba minimálně:
    14 kruhových klíčů
    14 trojúhelníkových klíčů a
    14 vlnitých klíčů,
    na které musím napěstovat 7 700 osmihodinové helíkónie a 7 700 čtyřhodinové stříbrné vázy a sesbírat 756 kamenných desek.

    Celkem tedy minimálně napěstuji 15 120 kratší plodiny a 7 700 delší plodiny a k tomu ještě minimálně 756 ks kamenných desek. U ničeho žádný nízký počet.

    Ale protože to je o náhodě, tak jaké bude skutečné číslo plodin a desek? [​IMG] Jisté je jen to, že u každého to bude jinak.
     
  4. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    trochu zklamání z této akce. Hra už má moc náhod, když mi vypadnou náhodou správné klíče tak mi určitě náhodou nevypadnou stromy, které bych chtěl. 2 otočky se budou dát zvládnout - kde bude málo z náhodných klíčů tak se použije čtvercový, ale bral bych i to SK. Asi tentokrát budu muset zvolit jinou taktiku pro pěstování akčních. Normálně zbourám celou farmu a pěstuju na pidipolích s maximálním účinkem MJS. Buď nebudu mít maximální účinek (zůstanou stromy, chlévy) nebo budu pěstovat nějaké další plodiny do stodoly nebo farmu zbourám až v úterý nebo středu večer.
    Pak mám jednu prosbu na modíky - mohli by zjistit podle jakého klíče se určuje obtížnost akce. Podle mne minulá a tato akce nemohou mít stejnou obtížnost. Bylo by lepší kdyby RT informaci o obtížnosti vypustil než psal jenom střední (vůbec si nepamatuji, že by byla jiná obtížnost)
     
  5. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Mortis21: ano otevřu jedny libovolné deře a posunu se do další místnosti, takže na dekorky mi stačí udělat jedno kolečko chrámem a pak půjdu podruhé pro stonek. Ale možná, že tomu špatně rozumím a nepůjde to jak si představuji.
     
  6. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Akce zajímavá,sama jsem zvědavá jak to bude padat,ale ta řada na magickém stonku,odměna zase samé BZ + TBZ,to už opravdu RT došli nápady dát tam i něco zajímavějšího,nějaký lepší bonus?Tyhle odměny mě už neberou:mad:
     
  7. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Tajúplné, zaujímavé, Teším sa.
    Nemusím mlieť, nemusím dodávať nič zo stodoly. Získavať kľúče a dúfať ,že budú tie správne, to dodáva tej akcii aj trošku adrenalínu.;)
     
  8. čejka

    čejka Pisálek fóra

    akce je slušná,ale nejsou žádné BZ,BBZ a ani krejcary, to tu ještě nebylo !
     
  9. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Tak mě těší každá akce, ať se ne farmě něco děje, byla by to nuda, jen sít a sklízet. Jen se mě poslední dobou nelíbí ty odměny. Ne nejsem nijak náročná :) ale tajemných sazenic a chlívků mám plný zuby. Ze všech našich domácích farem jsme měli dohromady dobrých šedesát tajemných labutí jen ta labuť ještě nedorazila. To samé je se stromy. Těch mám v liště tolik, že bych s nima osadila celou farmu i možná dvakrát. A akční stromečky nikde. Nevím jestli mam takovou smůlu nebo jsou ty tajemný chlívky a stromy nastavený tak, aby to nepadalo.Takže bylo faj, když na konci akce jsme dostali konkrétní zvíře nebo strom.Jinak mám tuhle hru moc ráda.
     
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No tak to bude poprvy, co nemam co pocitat, proste budu pestovat dokola a vyrobim nejdriv ty ctvercovy a pak kolik pujde nahodnych... a vzdycky tu kytku, ktera bude schazet, coz znamena cca 2:1, dokud nedojdou bud desky nebo nebude hotovo...
    SH maniaci to maji jasny, vypadavatka daji v prvnich par minutach 1000 kusu, dalsi uz budou padat prubezne a ty 8 hodinovky pojedou na pohopolich, nebo ne?
    Prozkoumam si jak chodit, ale asi nebude zadna moznost jit jinak, takze budu stat a cekat nez bude ten spravny klic a pak zase poskocim s tema co jich bude prebytek...

    Jen bych chtel rict moderatorum, at Obtiznost akce zmeni na "nahodna", nekdo bude mit kliku a nekdo ne, jako jak s prvnim rybarenim, kdy jsem i pres nasobne vic nez ostatni proste k dekorkam nedostal a musel jsem pockat na pozdejsi moznost...
     
  11. burds

    burds Titán fóra

    Co náhodně vypadne je jasné že mi to nevypadne:Nemám ráda akce akce o které se nemůžu sama přičinit ale jsou o náhodě.Akci pochopitelně jedu a počítám spíš s tím že jí nedodělám proto že mi budou padat klíče co nepotřebuji.To je život s tím se nic nenadělá.
     
  12. panslamacek

    panslamacek Aktivní autor

    akci zkusim, ale nevim nevim. more pestovani.nejdriv si otevru dvere, s odmenou o kterou stojim , tedy projdu si chram dvakrat a pak jeslti zbude cas pujdu na treti kolo, pro stonek. to ale podle toho,jestli uvidim sanci to stihnout. plodin je doopravdy hodne a moc se mi do toho nechce. chudaci novacci
     
  13. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    pekny den vsetkym...premna zaujmava akcia...ale lutujem uz dopredu modikov...lebo ked sa niekto bude snazit vsemozne a bude menit naozaj kluce a nie a nie dostat ten pravy co treba...tak to bude nejako nespravodlive pre hracov....ale verim ,,ze to RT nastavi tak aby sme vsetci odomkli vsetky dvere...len to bude zalezat...ze nebudeme vsetci pestovat ten rovnaky pocet kvetov...a to je to ,,nahodne?,,tak sa tesim ...prajem vsetkym krasny vikend
     
  14. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Zřejmě předpokládají, že opravdu nám potřebný poslední klíč hned tak nevypadne a budeme pěstovat hodně plodin navíc a zkoušet stále dokola získat ten pravý klíč. Pak budeme mít dost zbytečných klíčů a tím BZ, TBZ a KR pak získáme po ukončení akce, kdy zbylé trojúhelníkové, kruhové a vlnité klíče nám vymění v přepočtu 900 BZ a TBZ a 1 200 KR za kus.

    Ale v odměnách je ještě krom jiného asi 80 SK, 100 SH, 50 ultra, což zas není tak špatné.
     
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky, info je v předstihu a to chtělo přečíst několikrát :) ... jsem pochopila, že budeme po každé sklizni a nákupu klíčů běhat stále dokola po místnostech a doplňovat "náhodné klíče" k určité místnosti? o_O xD Konečně změna, aby mlýn mohl v klidu mlít svoje SK a mi si zahráli ruletu, kde padne - nepadne :p. Dekorky jsou hezké, ale jen jednou? :sleepy: ... dávají hodně BZ/TBZ a bych je měla na plochách za co měnit. Stonek vítám, i když zase klasika (by mohli k BZ/TBZ přidat něco navíc) .. ale čas u akčních rostlinek zase neberu, mi vyhovují šestihodinovky :p - čtyřky jsou pro pracující nereálné a osmičky jdou vetšinou jen na noc a potom je jich málo o_O.
    Odměny v místnostech jsou docela dobré, ale žádné navýšení BZ/KR :sleepy:.
    No je to další nová výzva a věřím, že to půjde dobře ... by si snad nové vedení "nechtělo zpackat" reputaci při převzetí této, už slušně zavedené hry :p ..
     
    Naposledy upraveno: 8/4/16
  16. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Jdu do toho :D A jak se znám, budu to chtít udělat celý :p Ale to vypadnutí náhodného klíče mě dost sejří :eek:
    Tož uvidíme....Vyprdnout se na to můžu vždycky, že jo ;)
    A stonek o_O - uvítala bych taky nějaký ten bonus. Poslední dobou jsou jen body :(
     
  17. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Tak zase v odmenách tajomstvá.Mne tam zase dajú mišpule xxl,slivky a rakytníky,lebo ja dostávam také stromy ktorých mám v lište habadej.Ešte som nedostal v odmenách stromček ktorý nemám alebo mám iba jeden.Aj keď stonku nezískam tak nevadí ale dekorky s kocúrmi chcem.evainfo mlyn melie SK máš tam preklep.
     
  18. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    No já bych řekl uvidíme:DAkce vypadá zajímaváo_Oale až samotná akce ukáže co a jako_OJinak musím souhlasit se sousedkou Dannger11, že RT opravdu došly nápady co se týče řady na magickém stonku,odměna zase samé BZ + TBZ, chtělo by to vymyslet něco zajímavějšího:p, nějaký lepší bonus? Tyhle ty odměny už asi krom malých levelů nikoho jiného už neberou:DJinak chválím :p,že info o akci je dáno do oběhu tak s předstihemo_O
     
    Naposledy upraveno: 8/4/16
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Už je to zase jen o bezduché pěstovačce a ještě nevíme kolik, když je to o náhodě, no potěš koště :eek:

    A zas nebudem nic dodávat ze stodůlky, na co jsou plné plodin, plodů, produktů a zvířátek? Některé jsme ještě ani na nic nepoužili a už mají minimální dobu spotřeby o_O
    Nějak se mi do té akce ani nechce, chtělo by to radikální změnu, aby to nebylo stále stejné, i ten stonek dává zas jen BZ a TBZ:(
     
  20. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    ty jo to zas bude na palici ale neva jdem po tem
    hm kde mám tajemné stáje já chcu labutě:p:p:p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.