Chaos za úplňku (6.4. - 10.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 5/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Nevím jak ani proč, ale asi takhle: [​IMG] (5x temné světluše, 4 jabloně a zbytek ponurý květ).

    Musela jsem zrušit ušatku, abych mohla prdnout do slotu Val. květináč a bubukytku. Na modré kadidlo jsem nezapomněla (jen díky Mikešovi), rovněž tak na hrobní květináč a všechny řádky, co jsem našla na fazoli.
    Kytka se vším všudy něco málo přes minutu. Tož uvidíme, jak to půjde dál...

    Edit: Jen doplním - mladší farma 19 (4 světluše, 4 jabloně, ponurý květ). Že by to bylo absencí řádku/ů podporujících vypadávání předmětů ? Bo jinak mimo kadidla a hrobního květináče jsem posežrala to samé.
     
    Naposledy upraveno: 6/4/17
  2. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    Tak já měla od minule na hřbitově duchy,4x světlušky,3x jablka a 4x chapadla a vypadalo mi 19 červíků,no uvidíme jak to půjde dál
     
  3. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    celkem dobrý,ale proč na novou rostlinku neplatí strašidelná květinka??????
     
  4. milostivas

    milostivas Znalec fóra

    z ponurého květu mám 23 červíků... kytku ani řádek jsem kupodivu neopoměla...dva nové stromy pozuzeny oponožkovány,dva nové chlífky hýčkány superkrmivem než bude co mlet... akční mi s vodou hnojem zuziným a superkem dala 1h 4 min...
     
  5. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky všem, tak já jsem měla 17+2 z kouzelných stromků, jinak se prvně zaměřím jen na stříbrné úkoly a na ten pátý celý, pak ten zbytek, snad to vyjde, přeji všem hodně zdárného chaosu, bez něj by to nešlo.
     
  6. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    vypadlo 14+5 z kouzelných, sloty mám plné všeho možného, 10 chap.vrb šlo do lišty, a ny ty dvě nové položky u Jacka mi chybí 38 světlušek a 750 krvavé kapradí a budou obě dvě dřív, než dolezu do 5 úkolu ;)
     
  7. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Včera se mi to trošku sekalo a dnes je klid..... sklidil jsem keřík plný očí, na ploše mám 5x temnou světlušku, 4x chapadlovou vrbu XL a 4x jabloň temné královny a pak XX (počet upřesním) polí a vypadlo mi 17 červíků Pepíků.
    Udělal jsem si inventarizaci ve stodole a ono to půjde, jen se musí domyslet co nejdříve, aby se člověk příliš nezdržoval a tady asi neporadím, každý to má ve stodole jinak, ale do začátku by se tři stromy na třpytivé koule hodiny a tří bažiny slizké příšery hodily.
    Jinak rozpěstovávám na 10 velkých polích, s MJS, bubu kytkou ve slotech + Pinkie Pie, voda, hnůj, SH a ZSH a jako doplněk korálovou houbu.
    Přeji všem hodně zdaru.

    EDIT: tak těch polí na bubu louce mám 174 !

    EDIT 2: ze 134 polí korálové houby vypadli 3 červíci Pepíci
     
    Naposledy upraveno: 6/4/17
  8. olčaML

    olčaML Vážený autor

    Tak jsem zasadila révu a přidala k ní náhr. kámen a divím se ,že má kažký jiný čas . To je zase nějaká novinka ??????
     
  9. danielaloblova

    danielaloblova Rádoby autor

    Také jsem zjistla, že na hrůznou révu nemá použití strašidelné kytice vliv. Psalo se o tom někde? Použila jsem jich najednou sedm a jsou asi zbytečné ... škoda!
     
  10. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Tak já měla taky ponurý květ a dokola nějaké stromky a mám do začátku 25 červíků. Stromek jsem zatím zasadila jeden a samozřejmě pohnojila a na bažinu mi chybí korálová houba, ta přijde na řadu po rozpěstování akční.
     
  11. olivka1180

    olivka1180 Pilný autor

    Teda, ještě že jsem se sem za vámi nakoukla.... Využití kadidla by mě asi ani nenapadlo, takže díky moc :)
    Na trhu rovná nula nula nic, tak musím zaměstnat alchymistu... ale co, stejně se tam pořád fláká ;)
    Jinak z čarodějnického poháru, který mi tam zůstal od posledně, vypadlo celých 15 kousků náměsíčníků, tak uvidíme, jak to bude padat ze zeleného písku ;)
     
  12. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Na úvod 26 červíků (z 325 tj. 8%), zasazeny temné světlušky (12 stájí), 10 x 2x2 pole s akční a zakoupeny pro začátek v Jackově obchodě 2 noční třpytivé stromy...
    Na sklizeň temných světlušek nesmím zapomenout aktivovat ten alchymistický bonus (Kadidlo se stříbrným plamenem) a poslat nějaký Kristýnce (udělej si uzel!) jako dar, protože není v alchymistovi ve 4.
    Zisk 24 temných světlušek společně s 26 temnými světluškami ve stodole dá zrovna těch potřebných 50 temných světlušek na zakoupení stáje Bažina slizké příšery, aby bylo z čeho od počátku ty Slizké příšery a nečekat na splnění akčního úkolu. Ale celkový počet 340 slizkých příšer je dost.
    Nevím, nevím, zda se mi to podaří všechno vymyslet tak, abych vše (akci i dlouhodobý úkol) splnil během té jedné děsivky.
    Ale když já si na tom tak zakládám! - KFC
    Budu prostě muset důkladně vše propočítat.
     
  13. Květa54

    Květa54 Vycházející hvězda fóra

    Pozor! Kadidlo stačí dát až před sklizní, nemusí být hned po nakrmení světlušek!
     
  14. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Bbowlingu, pokud je to půlka počtu ale dvounásob vyžranejch tak jsme na tom šul-nul ne? :)
     
    Naposledy upraveno: 6/4/17
  15. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Začátek 30 červíků,nic moc :(
     
  16. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Na mne vypadlo 18 červíků. Měla jsem tam 7x temná světluše, 2 jabloně, 4 vrby a zbytek pidi pole se zářící plísní.
     
  17. Levlef

    Levlef Baron fóra

    tak rozpěstovávám, červy zatím dva ze stromu, z plochy nic protože já chytrá minule zapomněla zasadit :D

    a pod čarou - něco mi uteklo v akci, nebo proč je beznadějně vyprodaná mrkev a levandule?????
     
  18. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak já mám 13 červíků, z náhrobního kamene, 5x světluška, 3x jabloň a 4x vrba...
    a na nový strom i výběh mi toho dost chybí....
    Ráno na kole štěstí hlavní cena, BONUS KE SKLIZNI 100% (na 24h), zkusila jsem teď a hurá, mám to! Tak ještě plně vyžít teď při děsivce :)
     
    Naposledy upraveno: 6/4/17
  19. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    pro Levlef:
    Pokud jsi ve 4. levelu v Alchymistovi, pak víš, že levandule je jednou z přísad pro namíchání Kadidla se stříbrným plamenem (je třeba 50 ks na 1 kadidlo). A protože všichni chceme vyšší zisk z tolik potřebných temných světluščích stájí...
     
  20. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Doufám, sousede pekelný, že kadidlo, které jsem ti poslal,
    ti neubere na tvých čertovských schopnostech a nezpůsobí ti
    trvalé vyvržení vyššími mocnostmi z temnot pekelných.
    :DxDxD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.