Chaos za úplňku (6.4. - 10.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 5/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Zdáreček všichni co to ještě hrajete. Tak náhodou jsem si dávala sakra majzla na to abych na hřbitov pleskla to nejdelší co je, 8 hodinovku. Akce začínají mít super názvy, tu co ještě jede zlodějskou jsem díky nečtení zasklila o den ale stihla jsem ji, vypadávátka trošku stávkovaly ale poslední 2 dny kdy už systém pochopil že se nedám a hodně mi pomohly pohopole se to rozpadalo horem dolem do všech stran. Jinak mě akce nebrala, mezihra zdržovala a kdo to dělal narychlo ráno nebo večer před spaním měl velkou spotřebu sirek mezi víčka. Takhle akce též žádný zázrak, s takovou za chvilku odbourám obr stromky na sh a vrtule protože je jich v odměnách fakt dost a sh asi zapomněli že to mají na skladě, bo těch pár kousků si namelu během měsíce. Pro lemply jako jsem já je to akce vhodná naučit se chodit i na hřbitov, pořád si nemůžu zvyknout že je bokem a když vidím rozkopanýho Kubíka tak proč to nezruší a nedají tam další banku aby člověk nemusel do města? Zkusím a uvidím, na hřbitově se mi osvědčili políčka 2x1, kouzelné stromky a jako vždy sousedíci, bez kterých bych poslední akce dávala s vyraženým dechem. Družstvo mám plné nedodělků a tady není o co přijít tak proč si neurvat to málo no ne? Pojedu lážo a plážo, už jsem mávla rukou nad tím co dojedu a co ne, dokupovat nebudu a hlavně nejsem schopná občas napěstovat, ale to je můj problém. Tak hodně červů, mám pocit že tu už byly, odměny jako vždy ale to co mi vypadlo z TS akce zloděj stojí taky za komentář beze slov takže jsem CNH a moje KFC je na středu mezi zájmem a nezájmem. Papáček, budeme si zase hrát ale jedu bez kytky, nacpala jsem si ke všemu sloty a dalo to práci je hodinové sladit bez kalkulačky :D. Zato máme místo v domově pro seniory, příspěvek nebyl ještě ani úředně schválen a dědu si chtělo naráz rozebrat více domovů. A pak že to není o prašulích. Je :mad: a je to pěknej hnus. Nechci vás otrávit, mám radost že se povedlo nemožné a zkusím něco z akce trhnout, nohou si můžu trhnout kdykoliv. Martina
     
  2. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek,
    děsivku mám vždycky rád, zejména tu dlouhou na 5 a více dnů a když k ní bude akce, tím lépe. Hmm, nová rostlina, nová potvora, nové úkoly.... škoda, že se nedá připravit dopředu, holt jak jsme si kdo zasil, tak budeme padátka sklízet. Nevadí, ono to nějak dopadne. ;)xD Budu věřit, že dobře.
    No a místa bude dost.... dám do lišty jabloně a chapadlově vrby a nasadím nové stromy, stejně tak to udělám i s temnými světluškami a půjdou tam bažiny. Těším se a doufám, že nebudu zklamán. ;)8)xD Jen to dobře rozpočítat, aby to klaplo.
     
  3. babako

    babako Expert fóra

    Ahoj všichni,
    hlásím ze hřbitova že akci rozjíždím hned zítra a pak se uvidí..
    Ať se daří..
    Hezký den..
     
  4. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Ahojky mám ráda když je děsivka na delší dobu,aspon si stihnu dodělat úkoly a ráda bych i začala šlechtit vrány.No a velké lákadlo je pochopitelně bažinka i třpitivý stromeček.Jasně už je toho tolik,že to pomalu není kam dát,ale je to velké lákadlo,teda aspon pro mě :D.
     
  5. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Pajdátek není zas tak moc záleží jak to bude padat jasně že do toho jdu ten strom no ještě ujde ale to obludárium nic moc:sleepy:. Úkoly mám hotový tak se těším na ten nový bude co dělat;););)..
     
  6. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Jasně, že to klapne.
    xD
    Mám k tomu všechny předpoklady. Tolik jsem sledoval děsivkový stonek, až jsem si ho dnes
    celý žhavý vybral. Tak zase nic, rychleji se bude produkovat se zpožděním.
    :D
     
  7. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Děsivku mám ráda, zvlášť když trvá déle než 2 dny :) Nový stromek celkem ujde, výběh je hnus fialovej (spíš růžovej :p) a tenhle odstín je vážně děsný - takže se k Děsivce zřejmě vlastně hodí :D
    Nedělám si iluze, že bych splnila akční úkol, takže se budu spíš snažit vytahat, co půjde. Zbývající dobu využiju hlavně k tomu, abych si dopěstovala nějaké zásoby pro výrobu strašikytek - tam jsem prakticky stále na dně košíku.
     
  8. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Prosím, Plha se hlásí. V úvodním obrázku v popisu akce jsou upgrady nočního třpytivého stromu. Ty se dají získat jak ?
    [​IMG] :D
     
  9. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Děsivá noc je tu hurá zpět ,
    po měsíci vyhrneme rukávy opět.
    Akce nám tam zítra začíná,
    snad jistá čtrnáctá hodina.

    Přeji mnoho zdaru a píle,
    snad víc se v plánu stihne.
    Určitě se to i s pajdátkami podaří,
    tak bezva akci farmáři.

    Já ji prostě mám moc ráda,
    práce na hřbitově bývá ta pravá.
    Všem mnoho sil a dobré práce,
    ať vydaří se tato akce.

    Janča
     
  10. doben

    doben Ikona fóra

    Děsivka mě nebaví, proto nejsem nadšený z toho, že jsou poslední dobou častěji akce zaměřené právě na ni. Kdyby se na hřbitov dali umístit alespoň JC. Co se týče odměn, tak mi tentokrát nevadí, jestli akci nestihnu celou, protože v odměnách pro mě není nic důležitého.
     
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky, tak ten chaos vypadá supr, mám přes víkend volno a v družstvu už žádné děsivé úkoly .... vlastně kromě šlechtěnců xD :p Na akci se těším a slizké příšerky s tím blikajícím stromkem jsou moc hezké. Asi půjdu nejdřív po nich, ať si zatím zvykají, než dodělám celý úkol :p
     
  12. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Tak aby jste věděli mě je to ouplně fuk,jsem ještě polekaná z minulé akce.:(Uvidím časem,třeba v květnu:music::D:D
     
  13. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Plha -tak jako vše ostatní..časem budou v jiný úkolech jako odměny.xD A když budem móóc hodní,můžem si je za pár zlatých koupit,nejlépe v nějakém balíčku.
     
  14. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Myslíš jako děsivej balíček ? To jsou snad všechny, ne xD (stačí kouknout na cenu)
     
  15. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Já už si nejsem jistá ničím.. jen doufám, že tam na mě bude čekat ta nejdelší kytka, co jde :)) už jsem si to říkala minule a doufám, že jsem se poučila.. Včera jsem si kolem 22hod vzpomněla, že jsem si před 19hod zasadila na baha 15minutovku.. furt jsem pak přemýšlela, jestli jsem ji přesadila / nepřesadila.. nedalo mi to a ještě jsem se mrkla večer.. no jasně, byla tam cukrová třtina.. No tak uspokojivě jsem přesadila na nějakou delší do ranní sklizně.. ovšem všechny ty chlévy, co jsem strčila na plantáž taky večer, jsem nějak nenakrmila, takže ráno na mě čekali hladovci, kteří ani nic nevyprodukovali - nou dajmonds, nou hnojos. :cry: asi potřebuju pauzu xD
    Snad to na hřbitově bude odsejpat.
     
  16. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Chapadlová vrba má taky xxl upgrade jako tahle novinka ? Kaj se to dá získat ?
    Jsem zvědavej kdy se oběví podivuhodný výběh "Brixalostesis" a podivuhodná sazenička "Epikrmalitaro" které půjdou umístit jen na hřbitov a budou obsahovat upgrady těch 4 věcí co se tam dají umístit.
    To bude vzrůšo odhalovat.
     
  17. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Toľko kadejakého hnojiva do nás. Ani za svet poriadnu dávku SK ;)
    Uvidím čo dám. Priorita je pre mňa odomknúť chov vrán. Akosi som na ne nejak zabudla :)
    A desivá úloha v družstve sa zaradí do toho dlhého radu, ktoré čakajú na dokončenie.:p
     
  18. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Ahojte,se nějak s těmi akcemi roztrhl pytel,nepřipadáte si už jako u pásu ve škodovce? Pomalu ani na WC si člověk nemůže odskočit. Jo a v životě jsem neviděl tolik lidí těšit se na hřbitov jako tady.
    A pro odlehčení:Jednou takhle hrobník koukne z okna a vidí u jednoho hrobu chlapa se ženskou jak odendavají u jednoho hrobu desku a do hrobu dávají děti.Přiběhne tam a říká:Ježíši lidi,co to děláte?Ženská se na něj otočí a říká:co by,jedeme na dovolenou tak dáváme děti k našim :)
     
  19. šebejda

    šebejda Baron fóra

    A mám dilema. Pracovní doba mi končí ve 14 hodin a zatím v práci není problém s hraním . Mám se 10 minut zdržet v rachotě a rozjet akci a udělat si neplacený přesčas. A nebo mám vyrazit domů a v 15 hodin se podívat, jestli akce už běží??? Mám jako každé ráno ve 4 hodiny zbaštit velikonoční marmeládu a třeba až v 17 hodin jí vyměnit za strašidelnou kytici, nebo jí nezbaštit a ušetřit si jí. Prostě začátky akcí jsou již delší dobou slušně řečeno imanigární.
    Přitom není nad čím přemýšlet, dilema je vyřešené. Ušatou marmeládu sežeru, píchnu si ve 14:00 odchod z rachoty, cestou domů si nakoupím potřebné a okolo 15 hodiny se podívám na fórum. A až tam zjistím, zda se akci podařilo spustit, jestli to padá, co nemám dělat a zda se jde vůbec přihlásit do hry. Strašné je, že takhle to dělám už asi 6 měsíců.
    Vítám nový strašidelný úkol, jsem rád za novou akci.....ale mé ale...ale ale ale ale ale nad akcemi se stále zvětšuje.
     
  20. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Tak trochu mě děsí název akce o_OxD Slovo chaos nemám ráda a tady se děje dost často i bez úplňku.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.