Chaos za úplňku (6.4. - 10.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 5/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Nedodělala jsem 2 poslední úkoly: jeden v dvojce, jeden v trojce. Celý víkend jsem ráno sklidila osmihodinovku a nasela další. večer jsem sklidila a zase nasela.
    ty dva dny mi prostě chyběli ...spíš jen jeden.

    Ale nevadí, nebylo tam nic zásadního.
     
  2. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Já to zkusila na konci jedné akce, potřebovala jsem doplnit pšenici a mrkev, byla jsem zrovna marod, tak jsem v posteli s notebookem točila pořád dokola asi 5 hodin. Většinou nevypadlo nic, nejvíc jednou 2ks. Celkem jsem za tu dobu získala 12 vypadávátek. Za tu námahu to opravdu nestálo, a to jsem si musela dát minutky, abych nezapomněla sklízet. Točila jsem na pidi na 2 plochách s MJS a vodou.
    Tentokrát mi červi nepadali, navíc jsme byli o víkendu mimo, takže mi zbyly v jedničce dva úkoly nedodělané, ale vzhledem k odměnám mě to nijak nevadí.
     
    Naposledy upraveno: 11/4/17
  3. LindaFarmářka61

    LindaFarmářka61 Pilný autor

    Ahoj, takže suma sumárum...skončila jsem se sedmi červy v mínusu. Jeden diamant.úkol tedy zůstal nedokončený. Pravda, tady o nic nešlo, ale kdybych díky tomu přišla o řádek, nebo jinou, lákavou odměnu, zuřila bych. A jak jsem psala výše, ŽL 30/30, prostřídávání všeho možného i nemožného a nakonec nula od nuly pošla.
    Krásný den, LF
     
  4. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahoj, já jsem akci dokončila a mám 62 červíků ve stodole. Hodně jsem pěstovala flekatou hrůzu. A nakonec se to podařilo.
     
  5. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Když ono je to padání a nepadání dost subjektivní věc. Souhlasím s tím, že jednou ze sklizně vypadne 17 červů a podruhé z té samé sklizně sotva polovina. Taky tady víc hráčů psalo, že jim přijde, že když dokončili Legendu na 30, tak jim to začalo padat míň, čemuž bych i věřila, RT si řekne, že hráč s plnou Legendou je už dost herně bohatý a hraje dost dlouho, tak ať sem tam pustí nějaký chlup (takže já ji určitě dokončovat nebudu). Ale tak jako tak, já se v rámci vyhnutí subjektivity ráda dívám na výsledky, protože ty jsou jasně dané. A na tvé farmě píšeš, že jsi dva dny dávala rostlinku ze které to moc nepadá a chybělo asi 30 červů, což jak sama píšeš, by znamenalo, že při jiným kytkách v těch dvou dnech bys akci dokončila. Možná až poslední den, možná těsně před koncem, ale šlo by to. Takže i když to na tvé farmě padá míň, tuhle akci by tvoje farma zvládla. A o tom já psala. Ne že všichni musí mít hned druhý den hotovo, že všem musí padat 400 padátek z jedné sklizně, ale že se ta akce stihnout dá. Možná až těsně, možná s větším úsilím, lepším plánováním, větším hledáním kterou kytku zvolit, ale bez SH, Citrónů a dalších pomůcek. Prostě mi přijde, že hráč si třeba stěžuje (což není tvůj případ ;)), že akci nedokončil, ale pak přizná, že byl celý víkend mimo. Nebo že mu to padalo míň, zpanikařil, použil desítky SH, ale na konci měl zbytečné přebytky. V těchto obou případech není správné žehrat že to padalo míň, byl to jen subjektivní dojem, ten stav si hráč zapříčinil sám a dalo se s tím něco dělat, ne že on jel na 100%, ale stejně měl problémy.

    Nevím jestli jsem svůj názor vysvětlila srozumitelně, jestli je z textu jasné o co mi jde. Každopádně to prosím neber osobně, vím že sis tu na nic nestěžovala, vím že sama píšeš, že ani nebylo tvým cílem akci dokončit, a že víš co by se dalo udělat jinak, takže jsem tě jen použila (zneužila? :)) jako příklad, nedomlouvám tím tobě, jen na tobě ukazuju svoje myšlenkové pochody.

    V každém případě přeji všem zdárné dokončení příští akce, ať se na nás termosky, červíci či lektvary sypou v hojných počtech. (Taky bych se nezlobila kdyby se RT v tom algoritmu upsalo o nějakou tu nulu navíc. :p)
     
  6. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Sovinka - rozdíl v padátkách byl velký. Na ml. f. zbylo ve stodole červů jen 50 (na skaláře 148 ). Možná jsem udělala o úkol víc - to by bylo ale jen nějakých 20 červů - pořád je mezi farmama rozdíl cca 80 červů, což je při celkovém počtu hopsátek 325 ks sakra znát.
    A to nejdůležitější - na ml. farmě bych tentokrát všechny úkoly nesplnila (bez podpůrných prostředků jako je SH, nebo nějaký košík).
    Budu to hlídat i u další akce.
     
  7. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Nakonec zbylo 168 červů.Nejdřív jsem měla jen samé pole,pak jsem dala na plochu stáje a stromy a začalo to padat víc (je to záhada).Také mám 30/30.
    FA108....BAHA338
     
  8. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Když jsem udělala celý 5., hodila jsem na hřbitov bobek. Sázela jsem podle časů na farmě, abych sklízela všechno najednou, takže klidně v 19. hod jsem dala osmihodinovku. Včera jsem červíky hodila do úkolu a kupodivu vydaly na celou akci a ještě 8 zbylo. Hřbitov jsem opustila nějak už po poledni.
    Osobně se mi zdá, že vypadávání bylo nastavené dost slušně vzhledem k počtu dní a jedné ploše. Si představte, že bychom měli za 6 dní na všech pěti plochách nasbírat cca 2500 padátek. To by byl hukot, což? :D I když mám dojem, že už podobně vysoký počet se taky objevil.

    Edit: Jsem to dopsala, jdu kouknout na novou akci a ejhle - požadavek 2200 padátek :D
     
    Naposledy upraveno: 11/4/17
  9. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Mně zbylo něco málo přes 170 padátek, měla jsem jen pidipole, pár stromů, jednu světlušku a dva ty slizouny... Úkol jsem udělala celý a mezitím jsem sázela co jsem potřebovala, jak krátké, tak dlouhé na noc.
    Jak vás tak čtu, musím říct, že mám asi na padátka dobrou farmu... To se mi to potom kecá, že to šlo a pod. Pokud je to tedy stejné jako na celé farmě...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.