Chaos za úplňku (6.4. - 10.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 5/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    poslední sklizen,dala jsem duch, páč mi pořád chybí do úkolu na stonku,a už se těším na další děsivku :D
     
  2. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    [​IMG]
    cintorín upravený do ďalšieho splnu,​


    [​IMG] tu je hotovo, bez zmätkov,
    [​IMG] z ťažkej situácie 1/3 za mnou8), no a zostalo
    [​IMG], ak by si to náhodou skalara rozmyslela, môžem poskytnúť rybičkám;)
     
    Naposledy upraveno: 10/4/17
  3. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Akci jsem splnila, mám 3 slizová jezírka s příšerkami a abych splnila nový úkol v družstvu, tak mi chybí 243 kusů příšerek. Práce na několik měsíců, ale jinak jsem byla s akcí spokojena i něco jsem napěstovala. Pěkný sluníčkový den. ;););)
     
  4. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Akce docela jednoduchá a bez problémů se dala zvládnout. Neměla jsem ani potíže s vypadávátky, proto dávám palec nahoru. Díky
     
  5. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Nedodělala jsem u jedničky dva úkoly, ale vůbec nevadí.
    Mám co jsem chtěla a ještě po jednom od každého navíc.
     
  6. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Chaos zkončil a farma přešla do nechaotického stavu. Jen jsem já jelito před koncem zasadil krátkou kytky (dýni) kvůli čemusi o čem teď ani nemám páru - asi do úkolu ale fakt nevím :)

    jestli bude nějaká další děsivá akce, vypadne mi prd. To se mi ale moc nezdá tak brzo po sobě, tak snad budu v klidu.
     
  7. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    Sovinka, a skúšal už niekto ísť celú akciu na padátka len z kraťoučkých, s vodou a bez prestojov?, myslím, že by to napadalo tiež, tzn. napr. mrkvu, pšenicu, šalát... točiť v kuse, bez prestávky;):music: a za 20 hod. by mohlo byť aj viac ako zo stromov v základe;)
     
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak posledni dny to teda padalo, zbylo 135 kusu cerviku, ale nevim jak jsem na tom na pristi desivku - nestihl jsem otocit zvirata a pochopitelne hlavne ta bazina... mam jednu, protoze koule jdou do krmiva i do ukolu, tak uvidime zda druhou budu nekdy mit nebo to necham proste bezet dostatecne dlouho az se ukol splni :)
     
  9. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Kdyby tento pokus někdo dělal, tak výsledky by mě MOC zajímaly, i kdyby třeba za nějaký časový úsek, třeba půlden. Já farmu opravdu nevyzkouším, nemám nárok sedět a točit desetiminutovky :), ale na hřbitově teď jsem neplánovaně viděla porovnání jedné dvouhodinovky, rostoucí 1:18 s vodou, 6 červů, a 3 otočky půlhodinovky, ta rostla nějak kolem 20min., O červů. Ono je opravdu otázka, zda by se to v nějaké denní době nedohnalo a neskočilo by to z té půlhodinovky najednou třeba po 3, já to nikdy nezažila, obecný předpoklad to je, že by bez prostojů mohlo napadat z jakkoliv dlouhé rostliny vlastně totéž - ale vlastně to nikdo neví...

    Já to ale myslela tak, že z těch krátkých to neskáče opticky, on asi málokdo točí pšenici třeba 4 hodiny v kuse, aby viděl, jestli mu nepadne třeba 6 padátek jako ze 4hodinovky. Je ale pravda, že když mi ze třech otoček korálové houby vypadlo 3x nic, tak to do statistiky dá nulu a hodinu rostoucí rudé kapradí jich zapsalo 6. Děsivku jedinou hraju v době, kdy u hry jsem, fakt bez prostojů, farma u mě nehrozí. Přebytek mám 102 červíků, což ve srovnání s těmi, komu to s plnou Legendou nepadá, je smutné.
     
  10. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Hotovo, splněno a zbylo 15 červů a 83 hroznů. Chodil jsem na hřbitov, co to šlo, ale v práci, žel jen jednou. A na noční až před půlnocí, dříve to nešlo, co se dá dělat.
     
  11. Nenince

    Nenince Aktivní autor

    Môžem vedieť že automatický zber ovocia prečo neplatí aj na desivé stromy?
     
    petaM2001 a Helena1313 tohle ocenili.
  12. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj Nenince,
    pretože RT si takto nastavil plochu Desivý cintorín. Kde nám nefunguje automatický zber stromov, nejdú umiestniť komfortné polia, výrobne produktov a dekorácie.
     
  13. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Děsivé dekorace ze hřbitovního krámku by tam měli jít dát ne ? Myslím že jsem tam nějaké kdysik měl.
     
  14. Ria30.

    Ria30. Guest

  15. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    Sovinka, ja Ti úplne rozumiem, jasné, že nikto nebude točiť 10minútovku, bez prestojov 20 hodín:music:, len som si tak chcela rýpnuťxD
    i keď si myslím, že mnohí ju dávajú aj "na noc", potom majú ten problém s padátkami.
    môj prebytok [​IMG], hrám cez 6 rokov,
    legendu mám [​IMG],a ja iba o 15 červíkov viac oproti Tebe? ;);)
     
  16. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak já to taky sečtu...
    Do družstva dodáno 215 červů + 148 jich ještě leze po stodole (obzvláště nechutná představa :wuerg:) - celkem tedy z polí vylezlo 363 červů - no, na to, že jsem marod a sedím u pc dosti, tak nic moc....38 červů navíc o_O Aj legendu mám na tom stromě :p
    Slizké příšery mám dvě a stromků 4 nebo 5 (spíš 5, ale nechci kecat xD)
    Moc se mi na hřbitově líbí ten rozsvícený farmářský dům a osvětlená stodola :D Mohlo by to být i na farmě - třeba jen v noci ;)
     
  17. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Já akci stihla v pohodě celou a dokonce jsem stihla i na poslední půlden poprvé zprovoznit strašiřádek na zkrácení, takže za mne spokojenost. Tyhle delší děsivky jsou supr.

    No k vypadávátkům jen pro porovnání moje údaje:
    [​IMG] [​IMG]

    Dostávala jsem hodně dárků od sousedů a přátel a dokončila všechny úlohy, takže tihle červíci jsou nevyužitelný zbytek po dokončení celého úkolu.

    U těch, kterým to nepadá by mě zajímala nejen legenda, ale také prostoje a počet dárků denně od přátel. Nevěřím že při dodržení pár zásad by to někomu nenapadalo tak, aby akci nedokončil. Zásadami myslím: na noc dlouhodobky, rostliny ob 2 střídat, minimální prostoje, aspoň 10 dárků denně a Legenda aspoň 25/30.

    Sousedům a přátelům děkuji za vydatnou pomoc v podobě dárkočervů při plnění úkolu, mám hotovo i díky vám.
     
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Danka, to by ses divila co v rámci experimentu farmáři dokážou, sama jsem toho důkazem. Ale v tomto případě doufám, že někdo bude rychlejšíxD
     
  19. larelay

    larelay Analytik fóra

    Prepperka: ahoj. Nevím o tom, že bych měla nějaké větší prostoje, za ty roky hraní už snad vím, jak hrát a pochopitelně legendu mám komplet ve stromě. Tentokrát jsem si ale řekla, že to bude po letech první akce, kterou nemusím dokončit a pěstovala jsem snad celý nedělní den tu žlutou kytku, co roste půl hodiny (nevím, jak se jmenuje), jinak taky dost v jiné dny tu červenou na 2h (to je tuším nějaké kapradí). "Moje farma" ale vážně patří mezi ty, kde to nepadá, takže jsem akci nesplnila (ale mohla jsem, kdybych v neděli dávala něco delšího, chybělo mi snad 30 červů, mohla jsem to nahnat s SH, ale proč, když odměny za nic nestály a navíc mě děsivka nikdy nebavila, i když kromě toho nového úkolu mám všechny komplet). Rozvíjela se tu debata, jak by to napadalo z krátkých kytek na farmě při nějaké akci - myslím, že by asi relativně napadalo, ale určitě bych to neriskovala, no při této akci mi to na hřbitově z té krátkodobé (30 min.) fakt nemělo šanci napadat, ale myslím, že to byla atypická akce, fakt to asi padalo podle slunečního svitu či co :) (PS. Dárků od sousedu denně asi 10 mám a taky denně sklidím cca 10 modrých, teda kouzelných stromů - já ty názvy moc nedávám :). Přeji ti, ať tě elán u hry neopouští, je Vás tu pár zapálených a moc pěkně se to čte, to já už neznám a nevím, možná i trochu závidím :)
     
  20. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Skalara.v, prosím tě, Rybičko, zajímají mě údaje z tvých dvou farem, protože na začátku jsi avizovala poměrně značný rozdíl během 24 hod. - dokončilas na obou farmách? A byl ten rozdíl v padátkách i na konci tak velký?

    Spěchám, ale ještě chci dopsat, že já věřím, že některým to i při poctivém dodržování zásad padá tak, že nedokončí.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.