Chaos za úplňku (6.4. - 10.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 5/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Hrozienka som vyzobala o zbytok nemám záujem. Konečne som spojazdnila aj chov vrán.
    Dnes postavíme doma aj komposter na záhrade. Všetko šľape podľa plánu. Som so sebou spokojná ;):)
     
  2. 21Hans

    21Hans Vycházející hvězda fóra

    Ahojky tak já mam hotovo vše a kdo ještě nemá tak přeji ještě hodně zdaru. Jinak přeji krásnou hru a zbytek dne.
     
  3. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Přeji krásný slunečný den a úspěšný start do nového pracovního týdne, akce se chýlí ke konci a tak dnes už snad jen dodělávky toho, co je potřeba - akce je kompletně splněna a z trvalého úkolu první dva úkoly komplet a od ostatních jen stříbro.


    DneČasPlodina (počet polí)Počet vypadávátek(celkový počet )Poznámka
    10.4.201700:39krvavé kapradí (165)6 x náměsíčňan (309)
    10.4.201705:39flekatá hrůza (165)8 x náměsíčních červů (325) + 8 červíků od sousedů
    akce splněna

    Navíc jsem si rozšířil portfolio děsivých rostlin a stájí 3 tři noční třpytivé stromy a o tři bažiny slizové příšery. Jsem spokojen, tempo bylo ucházející, i když u krátkých rostlin to tedy doopravdy, ale doopravdy nepadalo. Takže gratuluji úspěšných a sprinterům na poslední chvíli přeji, aby se jim podařilo akci splnit, byť by to mělo být i v tom zmenšeném rozsahu. Tož hodně zdaru.
     
  4. alisek1984

    alisek1984 Pisálek fóra

    tak mě ještě chybí 8 červíků :D ale snad to z té poslední sklizně padne a budu akcičku komplet hotovou :) takže další pěkně zdařilá a vpohodě stihnutelná akce :) krásný slunečný den přeji :)
     
  5. llew65

    llew65 Vážený autor

    Ve třičtvrtě na jednu sklidím 8hodinovku a doufám, že padne posledních 18 červů a bude hotovo. Že by tedy červíci moc skákali, to se říct nedá. Aspoň za mě, ale už jsem tomu na své farmě přivykl. Budíky nedávám, přesto nechápu, jak někdo může mít splněno do 24 hodin. Bez reálných peněz to určitě nejde.
    Všem, kteří jsou na tom podobně jako já, držím palce, ať to stihnou! Hezký poslední slunečný, jak jsem koukal na předpověď na Velikonoce, den...
     
  6. chrust1

    chrust1 Perspektivní autor

    Chyba mi ešte 20 červov. Myslíte, že to dám?
     
  7. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    LindaFarmarka61, Flexka, ženy u vás obou je mi to víc než jasné, proto jsem tam taky psala tu větu o tom, že vím, že jsou tu farmáři, kteří jsou na tom s padátky bledě... já nemít dlouhodobě podporu v dárcích, tak bych taky ledacos nedala nebo dala těsně, protože farmu sice pokládám padátky spíš za průměrnou, ale zase nejsem tak časově pružná během všech akcí a u některých je hodně znát, že se nesadí přesně podle potřeb akce. Nedávná akce třeba nedávala skoro žádná padátka z dlouhodobek, takže když jsem vykrývala prac. dobu dlouhodobkou, v padátkách jsem se trvale propadala... Vím moc dobře, že těchto lidí se to netýká.
    Ale pořád ještě se mezi píšícími najdou i ti, kteří nevědí, že do aktivované runy musí vložit poháry, aby působily, proto mi to stálo za příspěvek - i kdyby to díky němu našel jediný další člověk, který se trápí s padátky, tak to může být pro něj hodně usnadněné...

    Edit: K tomu padání z krátkodobých, ono pokud nebereme jako krátkou jen třicetiminutovku nebo míň, tak já jsem včera zírala, když jsem opakovaně dostávala 6 červů z dvouhodinovky, pokráceno vodou a kytkou je to za 1:18 hod. a červi takto skákali opakovaně... na začátku akce jsem tohle neměla ani z akční, tak já nevím - proč nám to tedy tak rozdílně padá?? Už mám těch padátek tak nějak plné zuby, doufám, že aspoň velikonoce budou od nich osvobozené.
     
    Naposledy upraveno: 10/4/17
  8. alisek1984

    alisek1984 Pisálek fóra

    chrust1
    mě z večerní sklizně padlo 20 červíků :) pokud máš delší sklizeň a pošlou i něco sousedi tak se to dá dát :)
     
  9. prdelka010

    prdelka010 Vycházející hvězda fóra

    jak jsem myslela že to celý neudělám tak akce hotová i něco napěstované do úkolu
     
  10. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak mám i květináč azačala jsem šlechtění, pak dlouhodobé úkoly a nakonec dekorky do obou větví... :)
    akorát před koncem nacpu 6tihodinovky, 8mihod mám díky krátkodobému úkolu okolo 1500ks.... tak zatím nejsou potřebu.
     
  11. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Sovinka - asi tak nějak to bude, krátkodobky, kratší jedné hodiny, tak z těch to vypadávalo jen velmi málo anebo skoro vůbec - je to patrné i z těch tabulek, které jsem se sem snažil poctivě dávat po celou dobu akce - typický příklad :korálová houba a někdy i krvavé kapradí. Proč to tak je? Nevím, ale dost se lidi odkazují na náhodné číslo, prostě někdo má a jiný ho nemá - já vím, je to jen moje konstrukce, ale znáš to:"Není šprochu.....";)xD
    Jó, padátka, to je vždycky sázka do loterie..... loterie s mnoha faktory, některé se snažím eliminovat - Živoucí legenda, šlechtění kytek, vylepšení řemesel a s tím zajímavější doplňky do slotů 8)......ale v pohodě, je to hra. A i když akce plním v poslední den, někdy i s jazykem na vestě, tak je plním. :DJasně, kdybych do toho rval SH jak o život, tak jsem hotový třetí den...... a znáš to o té lakomé Barce? Když mi stačí 10 - 30 na rozpěstování, tak považuji za zvrácenost dávat do toho více.... kolegové, co tak číní, prominou. Každý máme jiný styl. ;)xDxD
     
  12. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj i já myslela že to kvůli padátkům nedám a přece se zadařilo a s odřenýma ušima jsem nyní dodělala,sice ceny nic moc,ale jsem zvyklá akce pokud to jde dodělávat,hezký den všem
     
  13. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Druid.Panoramix, nejde mi tolik o styl, který u každého ctím a stejně tak chuť některých mít akce v rychlosti a splavnosti řešené, nebo schopnost jiných tlačit kárku pomalu a jistě a bez přestávek, ať každý hraje, jak chce a jak mu je umožněno.
    Ale na hřbitově bohužel tolik těch vychytávek nemáme, máme strašiřádek zkracující růst plodin, máme kytku dělající totéž. Pak už jen hnojiva všeho druhu. A zvlášť stojí ta Legenda. Já chápu, že z kraťoučkých rostlin to neskáče, z pšenice na farmě to při vypadávání taky neskáče, tady je to nastavené nepatrně líp vzhledem k tomu, že nemáme plodinu delší než 8 hod., ale i tak nepochopím, proč to někomu hopsá z korálové houby a jinému totéž nevyskočí ani z kapradí nebo kostního keře. A chápu, že se stav třeba mění/reguluje v průběhu akce, RT možná reaguje na to, co se vlastně děje, ale proč já mám 6 červů z kapradí a jiný má jednoho nebo nic, pokud má podobnou Legendu, to fakt nechápu. Vím, že o tohle se snažit je nesmysl, ale na tom hřbitově je na padátka víc vidět a ty nejasnosti jsou - nepřehlédnutelné :). Letím do práce, všem, kdo dokončili, gratulka a kéž dokončí ještě ti, co naposled sklízejí. Pěkné odpoledne všem. :)
     
  14. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Lakomá jsem určitě taky - pustím SH jen na pohopole s vrtulkama, pak mám dojem, že se to "vyplatí" - mám rostliny i padátka naráz. Jinak taky jen na rozpěstování.
    Taky na hřbitově situaci komplikuje, že potřebuju krom padátek a akční i dané komodity. Takže sice mi nepadalo ze světlušek, ze stromků skoro vůbec, jenže pokud chci plnit družstvo, nebo stavět bažinu, stromy, tak mám dané zcela jasné, co na plochu. Prostě je nemůžu zbourat. Taky jsem dala na noc 5 hodinovou flekatou hrůzu, protože jsem ji neměla, zatímco 8 hodinou zářící plíseň mám v počtu 6 tisíc, cerebrokolici třeba jen ve 2 stovkách provedení.
    Z toho vyplývá, že mám zbylá malá políčka a MJS a nechce se mi to kropit SH ale vůbec.
    A i když jsem jela jen "účelné" plodiny, tak pořád mám nedodělanou světlušku a ani jsem nezačala ten nový úkol v družstvu. Sice mám teda 4 ks nových stromků a bažin, ale vzhledem k počtům v novém úkole to je směšné číslo a plodiny nevím, kam dřív vrážet. A to ještě pořád pokukuju po receptech na květináč a kytku u Jacka. Jenže pořád nemám "hotovo". A to jsem ještě použila "vychytávku" a nepěstovala na dekorky do strašistonků, ale všechny vyhandlovala při O&D.
    A jak píše Sovinka - vzhledem k tomu, že není tolik možností, jak si pomoci k padátkům, je vidět zcela jasně, že na každé farmě to lítá jinak a jsme vydáni na milost a nemilost náhodě.
     
  15. iDavis

    iDavis Baron fóra

    No tak akciu som vypustil a čas využil na dopestovávanie úloh do haly. Pre prípad že by ma ďalšia akcia spojená s desivou nocou zaujala som nasadil 8 hodinovú rastlinu pre vypadávatka. :) No a už sa teším na veľkonočnú akciu, mám už na ňu nachystané kombajny. :p
     
  16. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Díky Y-n-O, jsem již včera měla příšerku i strom a dnes mi vyšel dodělat i zbytek.....takže velká spokojenost a ještě jednou dík:):):):):)
     
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, z celé plochy korálové houby (kromě světlušek, bažiny a stromů) vylezl 1 červ, ale já jsem právě toho jednoho potřeboval k dokončení úkolu s SH a podařilo se. U ponožek mám jen první úkol, těch mám dost ,-)) jinak vše splněné.
    Asi má na vypadávání vliv zakoupené premium, ale nevím jestli na hřbitově.
    Spíš to lítá podle serverů (trhů), a ne každý den stejně, ale to už dávno neřeším...
     
  18. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Skončila jsem s přebytkem celých tří červů.
     
  19. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    milostivas tohle ocenil(a).
  20. Dela76

    Dela76 Aktivní autor

    Ahojky,co jsem chtěla z úkolů mám,končím se 3 chlívky příšerek a 2ma třpytivými stromky,zasazeno na příště ,takže spokojenost ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.