Chaos za úplňku (6.4. - 10.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 5/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jarka112

    jarka112 Vážený autor

    tak už aj ja mám dokončené ;) celkom v pohode akcia
     
  2. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj -jalka-, komiksová knihovna u mňa funguje. Skús mrknúť: Návod na komiksovou knihovnu.
    Ak nepomôže, obráť sa prosím na sekcie Všeobecné dotazy alebo Dotazy nováčků, ďakujem.
    Peknú hru prajem
     
  3. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    tak... už mi zbývá splnit jen úkoly 2/5 Zlatý a Diamantový
    ...a jeden bych zvládnout měla, pokud ráno nezaspím.
    Ale diamantový "nedám", nebudu mít v terénu připojení. Chjo 8)
     
  4. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Melu SK a zapomněla jsem namlít příšeře.Jsem silně sebenaštvaná:mad::mad:
     
  5. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    19ahojte milí farmáři stalo se vám někomu to co mě? mám´´3noční třpytiví stromy které od prvého dne krmím ponožkou zuzinou měla byxch dostávat 6kusů plodů- chtěla jsem je dát do úkolu v družstvu protože mi tam chyběl pouze jeden kus do 50. a najednou mám oči navrh hlavy já jich mám pouze 19 kousků- jak je to možné během 3.5dne jen 19 kousků??? a kde jsou ty ostatní. mohl by mi někdo poradit kde je chyba? nebo co mámm dělat dál kde je hledat ? děkuji z a radu.
     
  6. Bella74

    Bella74 Vážený autor

    babicka38 a nemlela jsi náhodou krmivo pro slizké příšery ??? tam jsou totiž potřeba tyto plody :music:
     
  7. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek;) taky hlásím hotovo a červíků mám ještě dost na rybyxD Tak ještě pár krátkodobek a zase bude chvíli klid :p
     
  8. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    babička38 - Bella74 má jednu teorii, dovolil bych si připojit i druhou - pokud pohnojíš jen ponožkou, tak zkrátíš čas, ale zůstane pořád počet 4...... až po pohnojení vrtulkou se počet navýší na 6. Ale to mletí krmiva pro slizouny mi připadá pravděpodobnější - stává se, ale snad ještě nejde o život. Tento úkol je dlouhodobý, ale budeš muset počkat do další děsivky
     
  9. Coruska

    Coruska Aktivní autor

    Je to pravda, už tu děsivku nějak nestíhám. Stačí, že je v den, kdy jsem v práci a nestihnu lautr nic, to bych byla normální otrok.
     
  10. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Coruska, ale taková děsivka je, já jsem strávila celý víkend v práci, do toho jsem jednou nezasela, jednou po ránu na mě kouklaly dýně....:) a proč otročit, vždyť bude zase bude úplněk, i když skoro pokaždé výjde když jsme v práci;)
     
  11. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Tak opět musím říct, napěstovala jsem vše, ale červíci mi opět nenapadali. Dopředu upozorňuji,že používám k padání veškeré rady....Prostě na vypadávátka mám pravidelně smůlu. Už se kvůli tomu ani nerozčiluji...
     
  12. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Akci jsem dodělala včera + úkol "Strašidelné nákupy", recept na straškytku a vypadá to, že stihnu i na květináč.... Pak začnu pěstovat na šlechtění vran :)
     
  13. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Akci jsem splnil již v neděli ráno (čekal jsem na červíky, jako asi každý), tentokrát hlavně za pomoci tabletu. Byli jsme totiž dvakrát na výstavě v Letňanech (Pá, So), jednou dokonce s naším psem (trochu jsem se bál, jak to zvládne, ale evidentně mu ostatní čoklíci nijak nevadili, a velice se mu líbilo, že může zkoušet různé laskominy pro psy /nebál bych se říct, že se přímo přežral/).
    A s tím souvisí i má (pravda, s Farmeramou přímo nesouvisející) ranní nedělní příhoda (s dozvuky sobotní výstavy):

    Jako každý den mě zvířátka (pes a kocour) probudila brzy, ale na rozdíl od všedního dne si to Falco (pes) zamířil do obýváku a ven na čurání se mu nechtělo. "Nu co", řekl jsem si, "zůstane to na Kubovi."
    Později, když už se starší synek probral, popadl psa a šel s ním ven na "kakandu".
    Když se vrátil, tak jsem se ho zeptal: "Tak co, jaký byl ranní proud?"
    "No, chvíli jsem si myslel, že zase něco žere, jak tam furt stál u toho stromku... Ale než ranní proud bych to nazval výstavní h...o."
    , odvětil Kuba. "Teda ne že by bylo tak krásné, ale málem se nevešlo do pytlíku...", dodal.
    A Falco přitom vesele vrtěl ocáskem, jak se mu ta výstava krásně vyvedla!:D

    Dodatek: Stálou akci jsem během této děsivky nestihl (ač jsem se snažil). Přece jen to je poněkud náročnější na dodávku (příšer z bažin).
     
    Naposledy upraveno: 10/4/17
  14. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Ja-pe, píšeš, že používáš všechny rady, ale na hřbitově toho funguje málo, kromě zalévání, hnojení všeho druhu a zkracování strašiřádkem a strašikytkou jsme na tom všichni podobně a rozdíl může být hlavně v runě na stromě - Živoucí legenda.
    Máš tuhle runu a na kolik procent ti pracuje? Vím, že jsou tu hráči, kteří to mají s padátky bledé, ale stále se ukazuje, že část z nich jenom neměla poháry splněné na vysoké procento v runě umístěné...

    [​IMG]
     
  15. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    děkuji moc za odpověď čtu ji až teď ráno tak se omlouvám za pozdní poděkování. to víte že máte pravdu jak Bella tak i druid to mě nenapadlo že ti slizouni chtějí taky ty plody. nějak jsem nemohla přijít kam se mi ztratily. moc děkuji ještě jednou ahojky všem
     
  16. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    dobré ránko, to byl úplněk,co? Ta kula svítila,jak sluníčko,že jsem vstala a šla sklidit ve 3 ráno. Měla jsem šetihodinovku, tak v pohodě Na Puffin jsem v práci neměla čas a příští víkend jedu od pátku do pondělí,tak musím do čtvrtku stihnout veškeré resty na real zahradě.Udělané mám jen stříbrné a jela jsem od konce po trojku+ další na stonek, který stejně ještě nedodělám.Tak při příští děsivce
     
  17. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    Také jsem neudělala celý úkol, dle možnosti jsem sela do úkolu řádek a taky ještě nebude.No co, budou další úplnky;)
     
  18. kubíkpytlík

    kubíkpytlík Aktivní autor

    tak nám chybí ještě 10 červíků :oops: .... snad to vyjde ...

    lv 107
     
  19. LindaFarmářka61

    LindaFarmářka61 Pilný autor

    Ahoj Sovinka, já mám legendu 30/30 a je mi to kulový platný. Např. dnes čekám na posledních 26 červů. Při každé akci mám problém s hopsadly a nebýt dárků, pár bych jich nesihla...LF
    a když si uvědomím, že mi to skáče +30% na všech loukách, moc bych byla zvědavá, jak by to (ne)padalo, mít legendu nižší..
     
  20. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Díky mohutné podpoře sousedů i nesousedů by červi byli. Takže si ještě teď otočím akční a snad dám celý krátkodobý úkol. Včera jsem točila kytky na bažiny, předtím na stromy, budu mít snad od každého 3 + 1 z 5 úkolu a to musí stačit. Času je málo a plodin jakbysmet.
    Ale i s legendou 30/30 umístěnou ve stromě bych to bez hojných dárků nezvládla. A to jsem u toho seděla celkem dost a jela bez prostojů. Ještě jednou všem moc díky za ty náměsíčníky! Dostala jsem za akci 64 červíků darovaných, mám 5 kouzelných stromů (to je 20 dalších). Ale jen 40 mi přebývá, takže bez toho bych byla 40 v mínusu.
     
    Naposledy upraveno: 10/4/17
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.