Chaos za úplňku (6.4. - 10.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 5/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    děkuji, já podle řádku hledala kočku u kotle a ono v obchodě je jen kotel, ještě jednou díky
     
  2. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    ahoj všetci práve som sa dostala na farmu tak uvidím čo sa mi podarí spraviť,dúfam ,že budem mať stajnu príšer všetkým prajem pekný večer a peknú hru
     
  3. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Sice jsem se do akce pustila, ale mám splněn teprve druhý úkol, ani z dlouhodobek červy nepadají, akční mám napěstěný, tak nevím, nevím, zda to zmáknu:wuerg::wuerg::wuerg::wuerg:
     
  4. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Později, ale přece přehled po 53 hodinách - s akčními potíže nejsou a s červíky taky ne. Jsem pořád v zelených číslech a z čeho to padá vidíte v přehledových tabulkách.

    Hrůzná réva: Mám mít 3625.Mám 3290. Ideální stav 2026. Plním na 162.4% Hotovo 90.8%
    Náměsíčný červ:
    Mám mít 325 Mám 215. Ideální stav 182. Plním na 118.1% Hotovo 66.2%

    Tak ať to padá... když mohou při dešti padat žáby, proč by nemohli červíci,že? ;)xD
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ell1956: nemusíš plnit všechno, stačí úkol 1-4 ve stříbře a pátý celý. Máš strom, máš slizáka k chovu. :)
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Taky mohlo kadidlo fungovat na všechna zvířata ze hřbitova, hned by to šlo lépe a rychleji ;)
     
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Uz jen cekam na padatka, dokonce ani nevybiram ktery ukol dodelam, jak jsem ziskal komplet paty, ty nizsi proste nejak budou, casu je dost... tak trochu ta akce je jen o tom, aby ti co maji zasoby se trochu zdrzeli, ne to tam za chvilicku nahazet :)

    Vypadavat ma 82 cervu/den, v tuto chvili ma byt 186 (nebo chybet 139 ), mam 271 (chybi 54 ), mam 83% hotovo.
    Stav revy : idealne 2067 kusu (907/den ), mam 3866 z 3625 (106% ).
    Zatim uplynulo 56% casu, zbyva 41 hodin.
     
  8. slootr

    slootr Baron fóra

    Tak jo, chybí posledních 59 červíků. To prostě musí vyjít. Jsem příjemně překvapený. Nemám rád akce na hřbitově, kde nemohu využít všechny výdobytky, kterých jsem za léta farmaření dosáhl. Tentokrát to ale nevypadá tak zle. :)
     
  9. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Druid: Taky padají trakaře a čerti - pardon, ti se žení.:D
    Udělala jsem čtyřku a pětku a pomalu se červím i za těmi ostatními úkoly.
     
  10. pompo68

    pompo68 Znalec fóra

    Taky chybí červi a to jsem si myslel že na hřbitově by problém s červama neměl být.
     
  11. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Moc díky to mě nenapadlo:):)
     
  12. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Akciu dorazím celú ešte mi treba 9 ks červíkov.Sadím to čo mám najmenej.Hotovooo.Super.
     
    Naposledy upraveno: 9/4/17
  13. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Pěknou neděli všem,
    v této chvíli mi chybí 30 červíků, mám akční na celé plnění hotovou od včerejšího podvečera a už pěstuju pro své záměry - nejspíš šlechtění pejrů. Ale teď jsem na farmě už možná 40 minut a ještě jsem nesklidila vše, hra se neskutečně seká a zamrzá, už se totéž dělo v pátek, včera to bylo skoro dobré, tak jsem měla problém za vyřešený. Mezitím jsem vyčistila i věci stojící metr od počítače, ale na chování hry to nemá žádný vliv. Restart pomůže vždy tak na 3 minuty, to jede hra ukázkově, pak zase kytka. Nebýt děsivka, vůbec se s tím nepářu a odepíšu to jako den neschopný akce, ale takhle se s tím peru, potíže stejné v mém obvyklém GChromu i ve Fireroxu. Ach jo.
     
  14. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky všichni, hlásím hotovo. teď budu pěstovat a pěstovat na další ještě nesplněné úkoly. Přeji všem, aby padalo. Jára
     
  15. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Sovinka: Mně to jede super na googlu, ale vůbec mi hru nepobíra Explorer... tam se dostat je umění :oops:
    Jinak pěstuji na recepty a poslední úkol do družstva /strašidelné nákupy/, (ještě teda bude zbývat 7), bude první děsivková větev na stonku.
    Pak asi pojedu šlechtění vran, když už mám nějaké ty šlechtěnce z KS a beden, ať je to kam dávat :)
    Takhle dlouhá děsivka by mohla být každý nebo každý druhý měsíc .....
    Červů chybí 45... a mám to celé :)
     
  16. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Přeji pohodovou neděli, i když počasí se netváří zrovna přívětivě, na jihu je zataženo, nevlídno a lezavě zimno. A asi bude čas na dokončení této děsivkové akce. A opět začínám s denním přehledem.


    DneČasPlodina (počet polí)Počet vypadávátek(celkový počet )Poznámka
    9.4.201708:28 kompletní bubulouka (165 polí) 19 červíků náměsíčníků (251) přibyl další noční třpytivý strom
    9.4.201708:50 korálová houba (165) bohužel žádný nevypadl (253)+ 2 červíci od sousedů
    9.4.201709:38korálová houba (165)1 červík Pepík (254)
    9.4.201709:59 korálová houba (165) tak zase žádný červík nevypadl
    9.4.201710:27korálová houba (165)opět žádný červík (255)+ 1 červík od sousedů
    9.4.201710:51korálová houba (165)1 červí náměsíčník (256)
    9.4.201712:11 krvavé kapradí (165)3 náměsíční červíci (260)+ 1 červík od sousedů
    9.4.201712:585x temnosvětluška2 červí náměstci (262)
    9.4.201713:33krvavé kapradí (165) už ani odsud nic nevylezlo
    9.4.201717:39flekatá hrůza (165)14 rybích návnad (276)
    9.4.201719:07krvavé kapradí (165)6 růžových tlusťochů (285)+ 3 červíci od sousedů
    9.4.2017 20:29 krvavé kapradí (165)5 červíků (292)+ 2 červíci od sousedů
    9.4.201721:51krvavé kapradí (165)4 červíci Pepíci (296)
    9.4.201723:15krvavé kapradí (165)7 vykulených červíků (303)
    10.4.201700:39krvavé kapradí (165)6 x náměsíčňan (309) bylo toho dost a jde se do hajan. Zítra je taky den.
    Jsem po obědě, nabral jsem nových, čerstvých sil a hurá na zahradu... dal jsem něco delšího, protože z krátkodobek to fakticky nepadá:mad: ( alespoň mě nee) a jdu trošku rozhýbat tělo, rozdýchat plíce a udělat něco užitečného. Tak ať se daří a ať červíci padají. ;)xDxD
    EDIT: Tak už jsem zpět, pohyb mi udělal moc dobře a zase zahrada vypadá více k světu. A znovu na Farmu.
     
    Naposledy upraveno: 9/4/17
  17. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Já jsem zase po letech v Chromu musela přejít před rokem na Microsoft Edge a jede to celkem plynule (až na jeden den, možná ten pátek večer se načítalo vše dlouho) Jinak PC nečistím nikdy, prostě buď to jede nebo je velký nápor a nepomůže tomu nic - třeba i při šlechtění nebo souběhu minihry v akci..

    Zatím s dopěstováním akční čekám, až kolik vypadne červíků, podle toho dopěstuju na zbývající úkoly. Potřebuji dokončit šlechtění vran a 2 dekorky do stonku. Ale konec se neúprosně blíží, tak jsem zvědavá, co všechno stihnu.
     
  18. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Já už mám také skoro hotovo. Červíků mám již o 6 víc tj. 331, akčního chybí ještě 156 pidi polí, ale ty půjdou na plochu až zítra. Teď pěstuji plodiny na které funguje strašiřádek. Všem, kteří ještě nedokončili, držím palce. Času máme dost...
    Sousedům a přátelům děkuji za červíky!
    Ale hra se chová nepředvídatelně, kytička se točí a točí, občas mne to vykopne... Snad to dá RT do pořádku.
     
  19. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Mám dlouhodobě vypozorováno, že potíže ve hře se objevují vždy, když jde o souběh farmy s Renzem nebo hřbitovem.
     
  20. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    hezké ránko, úkoly 4 a 5 hotové celé, pěstuji si na řádek a červíci padaj, tak zítra uvidím kam je dám..venku se snaží klubat sluníčko,ale ráno to tak nevypadalo a já se převleču a mizím do práce, tak at vám to padá...joo a kol 13hodky zkusím zas ten puffin;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.