Cesty alchymie (8.7. - 14.7.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 7/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. barca279

    barca279 Vážený autor

    mne nepomohol ani navod ani video ,je to zložite zbytočne prekombinovane,a odmeny hovoria jasnou rečou,zahrej gril,otvor si pivko a dopln zasoby na desivke ;).inak by ma zaujimalo prečo je to taky problem dat do akcie dekoracie aj pre pokročilejšich ktorí potrebuju na level 2-3 miliardy bodov,niečo ako drzi kartari,.myslim si že vela hračov by ocenilo normalne dekoracie v ulohach .
     
  2. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]
    bola som si zatočiť, dokiaľ sa tam všetci pred 14tou nenahrniete;), na "pekný" asi 116 pokus vyšiel aj bonus do stodoly, okrem skvostov na obrázku, samozrejme, som dostala niekoľko prepotrebných žltých výrobní, ale padlo aj dosť SK, SH a asi 3 dekorky:p

    9560 kúskov ďateliny bude rýchlo, možno aj so štvorlístkami:inlove:, cibuľky do mlyna si rozdelím na 5/5 (s prémiom), nerada čakám,
    ale čo ma štve, tak sa mi zdá, že som nenavliekla ponožky na kaktusové sviece, ja bláznivá som si nemyslela, že farma je bláznivejšia:music:, opravná desivka bola po týždni, vravím si, ďalšiu do 2 nedajú, a bác ho, tak to teda zbúram-.-
     
  3. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky :) Ja samozrejme idem do toho a ako to dopadne ....uvidime lebo pripravu som zanedbala :( No ako hovorim ked neprsi tak aspon kvapka no ked sa zadari tak aj lejak sa spusti aj na kolese stastia :D Uvidime ci budem dieta stastene o))))) Prajem prijemnu hru a nech vam leje ako z konve :)
     
    Trepifajksl, DANKA722 a tronaldo55 tohle ocenili.
  4. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek a obzvláště srdečně zdravím hraběnku z Matlafousova a Hubenova....njn, člověk tu jednou či dvakrát utrousí poznámku o větší promyšlenosti her a pak to má na talíři při každé trošku složitější hře. ;):)xD Pravda je to trošku náročnější na čtení a musíme pohnout mozkovými závity - na druhou stranu dobrá prevence proti tomu Němci, co schovává věci. Není liž pravda pane Alzheimer??
    A k těm slotům, jeden další diamant a jeden dva zlaté sloty by se určitě hodily, tak nad tím v RT popřemýšlejte a nenechejte se prosit a ať už to tam ve hře je. Včera bylo pozdě.
    Tedy, Jonsdorfe, Ty se dovedeš rozmazlit.... pergolka, no nic proti, stínu není nikdy dost, ale dám si kuře maskované za kachnu a pak by ten sauvignon asi nebyl to pravé ořechové, i když rok 2012 byl obzvláště pěkný ročník, já zůstanu u zrzka z Plzně v plné síle a pak půjdu odpočívat, abych byl včas na startu s čistou hlavou. Jak psal někdo přede mnou, přípravu jsem tady zanedbal, ale když Pán dopustí, tak i motyka spustí.... a pro jistotu tu mám nějaké ty lupeny do kola neštěstí, takže pokud bude štěstí unavené.......;):)xD
     
  5. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Tak jsem si všude sklidila:wuerg:,no někdy je lepší začít od znova,protočila jsem 50 párty taky nic,tedy aspoň pár SK.Tak se začátkem akce pěkně od začátku:p
     
    Trepifajksl a k.vitek tohle ocenili.
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Druid.Panoramix Po obdobne psychiatricke akci brecis jak zelva, co te znam a to uz bude dobrych par let, ty stara vykopavko :p;)
    Nicmene jsem teda sjela popis jeste jednou a porad si nejsem jista, jestli zacit zlutou nebo zelenou, tak si asi po 14 hod. hodim masli? .... houby, tu az potom, nejdriv korunou :D
     
    Trepifajksl, k.vitek a Druid.Panoramix tohle ocenili.
  7. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    A já si nejsem jistý, jestli vůbec začít. K barvám jsem ještě nepokročil.
    Čím lépe čtu popis akce, tím více sílí můj odpor k ní a všechno se ve mně vzpírá.
    Přiznám se Druid.Panoramix, že jsem marně přemýšlel, jak může někdo tuto akci
    pochválit. Proti tomu Němci stejně není léku.
    :D
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Protočeno zhruba 80 modrých lupenů a 30 zelených. Padnul 1 bonus +1 na 6hod.:wuerg: Vypadá to,že kolo je také na odpis.
    Na druhou stranu,vytočeno několik žlutých stříháren a mlékáren.:cry: A to se vyplatí!8)
     
  9. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    kaolín11, neskoro, Gordonka už svieti, tam sú bonusy;), len si zabudne nechať cibuľkyxD;);)
     
    kaolín11 a GordonSargent tohle ocenili.
  10. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Po prvním přečtení jsem s toho chytrá nebyla, stačilo si přečíst pár příspěvků a už to chápu aspoň doufám, nějak jsem se na padátka nepřipravovala, jenom na baha na farmu vůbec a na měsíčním poli mám vesměs stromy a pár políček, první začnu na baha a pak se uvidí.
     
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Danka, až tak narváno před druhou nebylo ;)

    [​IMG] [​IMG]
     
  12. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Prosím,jak seženuu sazenice?
     
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    V houbovém lese se mi neukazuje sazenička, sice tam mám 0 ale zase chyba houbového lesa ;)
     
  14. kify1976

    kify1976 Pisálek fóra

    koukam ze mam pocet kytek nula
     
  15. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    a je to tu..
     
  16. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Holky do květinářství asi ne, co?
     
    Peto121 a DANKA722 tohle ocenili.
  17. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Akční rostliny
    • nepřipíší se automaticky
    • musíte je vyrobit ve mlýně
    • na výrobu potřebujete tinkturu
    • tinkturu získáte odemčením zámků v okně akce pomocí Prastarých klíčů


    evoku57
    v Houbovém lese se akční rostliny pěstovat nedají. Není to chyba.

    dasa1143 v tom případě můžeš mlít jen po jedné akční rostlině.
     
    Skali, evoku57 a DANKA722 tohle ocenili.
  18. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Dob už jsem to smazala. Blbnu, DIKY za usměrnění:(;)
     
  19. larelay

    larelay Analytik fóra

    Není to tak hrozné. Doben, jako vždy děkuji za video. Už pěstuji, na hlavní, tak doufám, že jsem to pochopila. Dost mi tedy uniká smysl takové překombinovanosti jen k tomu, aby člověk získal kytky na zasazení. Jestli by se pánové a dámy neměli raději věnovat tomu přechodu na Utility :)
     
    k.vitek a Trepifajksl tohle ocenili.
  20. babi49

    babi49 Pilný autor

    Zdravím, dostanu 5 ks cibulek, ale na umletí (kromě fialové) je potřeba 10 ks cibulek, koupila jsem košík s 20 cibulkami. Dala do mlýna 2x10 a 5 mi zbylo. Ty nevyčerpám a jak dostanu dalších 5. Prosím pomozte a vysvětlete. Díky moc
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.