Cesty alchymie (8.7. - 14.7.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 7/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Lišiak-Vuk

    Lišiak-Vuk Vycházející hvězda fóra

    Ahojky. Akcia hotová.Vypestovanie bolo rýchle, keďže sa mi podarilo vytočiť 200% úrody ,100% úrody a na desivke mám ešte 15x simulátor desivého zberu+2 na 24 hod. Akurát som 2 dni čakal na padátka. Ale dnes som to ukončil. Prajem veľa šťastia
     
    maribeja, Y_n_O a -migos- tohle ocenili.
  2. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    :D jsem to ale... jasne, ze dnes pestuju tu 3. fialovou ne na Baha, ale na Bubu plose (nebo-li Mesicni)
    Dnes jsem prosvihla nekolik koncu sklizni, a takze jeste nemam pri tech posunech dokonceno. Myslim, ze Bludicky uz dopadaly...

    Casomira do konce akce 63 hodin
     
    maribeja, fany2020 a vladca tohle ocenili.
  3. panaboo

    panaboo Rádoby autor

    Tak tuhle akci nemohu než chválit a dávám za 1*. Byla k zvládnutí za minimální náklady SH a vrtulek, stačila MJS, voda a hnůj, který se nemusel tentokrát nakupovat, protože bylo dost místa na slepice, padátka padala přímo luxusně (ještě mi jich chybí 43 na poslední dekoraci, ale ta vyskočí i z pšenice). A odměny jsou btw. i dekorace s bednami, které mají tu výhodu, že jeden neví, co z nich vypadne a může být každý den překvapený. Co víc si přát?
     
  4. larelay

    larelay Analytik fóra

    kaolin11: to už je nemoc :oops:xD
     
    maribeja a kaolín11 tohle ocenili.
  5. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Hotovo ;)
     
    maribeja a Apachie1 tohle ocenili.
  6. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, já ještě sklidím posledních 100 pidipolí a také bude hotovo! Bludiček víc než dost a ještě zbývá čas.
    Akce na pohodu a BZ do sezóny rovněž fajn.
    Bohužel už na farmu nezbývá moc času a tak díky za video, postřehy ke hře a propočty, protože po prvním rychlopřečtení FAQ jsem chtěla v tichosti odklusat do obory a zařadit se mezi ostatní jeleny!xD
    Modíkům posílám pozdrav do Bohnic xDxDxD! Pro ně, myslím, byla akce opravdu náročná!
     
    Naposledy upraveno: 12/7/20
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Apachie1, vydáme při akcích bulletin "Lidé čtěte." O tom bdění už kdosi kdysi něco napsal...
    A já ještě musím lovit bludičky.


    [​IMG]
     
  8. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Hotovo. Pěkná akce, ta se mi líbila. :)
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Dobré ráno, jak jinak, protože cesta je vydlážděná a akce taky dobrá. Raritní mletí akční jsem překousl, cibulky se připisovaly průběžně i do zásobičky se dalo umlít, bludičky ke mně zabloudily správným směrem a ve velkém množství i díky přátelům, střídání ploch na pěstování taky na pohodu.
    Bez bonusů s rozpěstováním akční s SH, Zuzi a samozřejmě MJS, voda, bobky. Do řádků jsem schoval nízkobodové dekorace.
     
  10. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak ještě 33 padátek, nějak jsem na bubu plochu dala květnatec místo ponurého květu nebo zářící plísně...Njn... však to napadá, času ještě dost. ;)
     
  11. Atanerka

    Atanerka Pisálek fóra

    No pro mě opět hra o ničem. Při celodenních směnách, kdy z domu odcházím v 7h ráno a vracím se mezi 20-21h je zbytečné začínat. Po x letech jsem si dala asi na měsíc pauzu, protože buď je her přehršel, že člověk neví, co dřív plnit a hrát nebo je to jedna a pro mě nemožná hrát.... Ještě pár takových zklamání a hru asi uklidím do "trezoru". =( Takže za mě ne, hrát nebudu.
     
    k.vitek tohle ocenil(a).
  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Za 50 min. posledni sklizen na hrbitove a hotovo. Pozdeji, ale prece - sobota narocna, protoze ještě zas tak moc nestártnem!
    Zapomenu, že mám koleno churavý, kyčle bolavý, rameno pravý.
    Roztančim to na parketu jako mistr světa, rozjedu to na baru, já pozvu nejsem sketa.
    Noo! i když už to držim low, než na anglána zmizim tmou.
    S dobrou náladou. ;)
    [​IMG]

    Pohodova letni akce i pro extra flakace (jooo, klidne se priznam) ode me ziskava bez premysleni hodnoceni (jako ve skole): 1
    A to hlavne diky systemu stridani ploch a prijemnemu poctu akcni kytky, ktery nebrzdi a neomezuje farmare v rozletu, s fajn grafikou. Ja se priznam, ze jsem tentokrat fakt vubec nezaznamenala, ze byla nejaka akce, kdy clovek netrpelive ceka na postup a dokonceni.
     
  13. jozinko12

    jozinko12 Pisálek fóra

    tomuto nechapem chcem plnit ulohy ale nemozem lebo ma cibula nepusti
     
  14. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Hotovo.Pěkný akcička! :inlove::inlove::inlove:
     
  15. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Tak aj já to mám hotové,akcička supr aspoň pro mě ;)bludičky úplně stačili jen co jsem sázel při akci a ještě zbyli ;) a bylo aj supr zase něco aspoň pro mě nového, stím sázením na všech plochách a po jednom a postupně,za mě akce na 1 a děkuji za rady.
    [​IMG]
     
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    U mňa bude nasadené zajtra ráno a pajdátek bude dovtedy tiež dosť .Ale nevadí ja sa držím príslovia Čo sa vlečie neutečie a to je u mňa teraz 100% pravda,lebo som na ľavú nohu kriplík.
    .
     
  17. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Ještě nemám hotovo a čert ví proč. Já vlastně také.
    :D
    Kdybych nemusel pořád po celé farmě hledat, na které že ploše mám zrovna tu akční,
    možná bych s vámi i souhlasil, že střídání ploch je k něčemu dobré. Takto rozhodně ne.
    Tolik jsem se jaktěživ nenalopotil a ještě se do konce budu. Jsem celičký uondaný.
    Kdo ví, jestli mě na konec nemá ve své moci nějaká bludička Julie.
    xDxDxD
     
    Naposledy upraveno: 12/7/20
  18. vladca

    vladca Stará škola

    hotovo v pohodovom tempe,
    zvýšilo sa mi asi 500 bludičiek a stále pribúdajú, je o fajn keď to padá na troch plochách a pestovanie
    sa dá rozdeliť medzi akčnú a dlhé rastliny na padátka (konečne som aspoň trochu pohol so žltým hrachom)
    :p
     
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Cibule, mrška jedna objeví se do 5h po semletí, napřed dokončit jednu barvu, potom další a do třetice hotovo ,-) rozpěstováno asi máš, tak jetel zasaď (barvu si vybereš) a pokračuj.
     
  20. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Moc povedená a pohodová akcička. Ani nervi s padátky, super. Víc takových akcí. Dávám velkou 1 a přejí krásný zbytek neděle.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.