Cesty alchymie (8.7. - 14.7.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 7/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. velik52

    velik52 Perspektivní autor

    Moc děkuji všem za dobré rady
     
    maribeja a Skali tohle ocenili.
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Bonusy vyprchaly, ale moc pomohly.

    [​IMG]
    Před odchodem na brigádu jsem stihla pomlet prvních pět rostlinek na Baha a zasít, za chvíli sklidím druhé rozpěstování a oseju pidipole. Než půjdu ráno do práce, sklidím, zaseju. I kdybych se v ústavu nedostala na farmu, času je dost a tak to nějak doklikám a pochytám bludičky.
    Gratuluji hotovsonům a všem ostatním přeji zdárné dokončení bez stresů ;)
     
  3. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Končně bludičky napadaly.Mám to komplet.Hra opravdu na pohodu.Znova opakuji...video dobrý a i nápovědy ostatních bezvadné.Opravdu stačí číst......xD
     
  4. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj farmáři ,přeji všem hezkou sobotu ,akce se mi líbila a dávám za ni jedna ,nebyla náročná na čas ,a pěstování pokaždé na jiné ploše mi celkem vyhovovalo,odměny vzhledem k náročnosti akce bych řekla ,že byly odpovídající ,všem kdo ještě akci dělají přeji úspěšné dokončení.
     
  5. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak ještě 1200 zeleného jetele a 348 padátek... to snad stihnu... :)
     
  6. bačkora85

    bačkora85 Vévoda fóra

    Ahoj, tak mě zbývá ještě dopěstovat necelých 200 ks žlutého jetele a napadat cca 55 padátek. Také se přidávám...akce nenáročná, v pohodě a ceny také super. Všem, co akci ještě dělají přeji i já zdárné ukončení. Přeji pěknou, ač propršenou sobotu ;).
     
  7. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    vecer jsem splnila Zluty jetel a stihla rozpestovat AR na posledni spiralu.
    Takze ted na Baha tocim Fialovy jetel.
    a na zbylych 2 plochach pestuju dlouhodobky, aby mi napadaly bludicky
     
  8. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahoj, i já mám splněno. Pěstování a získávání bludiček bylo v poklidu. Akce byla vcelku pohodová. :)
     
  9. dasicka

    dasicka Pisálek fóra

    a ked som urobila prvu cast akcie a stale mam zamknutu tu cast, kam ma ist 500 bludiciek, tak co s tym? :(
     
    Lišiak-Vuk tohle ocenil(a).
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    dasicka - klíčem si odemkneš další část, získáš tinktury, umeleš si pár akčních rostlinek (podle barvy části, kde si to teď odemkneš) a pěstuješ do druhé části.

    Bludičky se dodávají, až tě to tam pustí

    Cituji z FAQ k akci:

    bl.png

    Aby tě to tam pustilo, tak musíš mít dodaná obě sousední políčka - jsou tam vidět šipky
    bl 01.png
     
    Naposledy upraveno: 11/7/20
    Lišiak-Vuk a maribeja tohle ocenili.
  11. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Teda k.vitek: já točím na Baha žlutý jetel, fialový(purpurový), jsem měla v měsíčním světě. Jinak všem, kdo má hotovo, veliká gratulace, mně to stojí zase hodně SH, abych se vůbec někam dostala, ale už mám konečně 2 úkoly hotové a zbývá jen to Baha, tam mám teprve rozpěstováno, ale snad to stihnu už bez SH jen s vodou a hnojivem.
     
  12. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    tak už i na mou farmu bludičky našly cestu ... tak honem doplňovat do stodoly, pořád se mi tam prohání hlavně průvan xD
     
  13. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Vše napěstováno. Chybí jen pochytat 119 bludiček. Do zítřka je chytím a bude komplet hotovo. Pohodová akce.
     
  14. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja bby som mala mat zajtra hotovo este dopestujem baha a pochytam dake bludicky o))))) Pekny podvecer prajem a nech sa Vam dari dojst az do konca,casu je este dost o)))))))
     
    Lišiak-Vuk, Peto121 a zejdy66 tohle ocenili.
  15. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    ¨Dneska ráno, když jsem vstával do práce jsem sklidil poslední akční, už zbývají jen nějaká padátka ty mají zpoždění...Ale času je dost, dlouhodobky to jistí....
     
    Lišiak-Vuk, duna.duna1 a zejdy66 tohle ocenili.
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Mne treba ešte odomknúť čo sa majú sadiť na hlavnej,ale to už až zajtra.Dá sa to urobiť aj bez SH,vrtuliek a bonusu;);).
     
  17. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Tak aj já se sunu ke konci,zítra během dne to mám hotové aj ty bludné víly už mám přes 2000 a to ještě budu na baha sklízet tak že mě to padalo slušně,jo když mám dobrého rádce jde to líp a s chutí se vše dělá :) a to jedu bez SH,vrtulek páč mám moc málo a to málo mě stačí jen na rozpěstování tak že nějaký bonus neuplatním ;) MJS+voda to jistí a mě to stačí :D
     
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Od včerejška jsem cvičně dával mlít do fronty[​IMG] :)
    Abych to do příště nezapomněl!:)
     
  19. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak ještě 195 bludiček, to napadá snad zítra. Dekorky vybrány, tak jen stonek.
     
    k.vitek, Lišiak-Vuk a Peto121 tohle ocenili.
  20. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, akce hotová. Přes prvotní rozpaky to bylo celkem jednoduché. Kouknul jsem na video a hned jsem věděl jak na akci. Začal jsem nejdříve na hlavní louce, další byla Baha a nakonec děsivá plocha, tam už pěstuju jen do zásoby.
    Všem přeji ať akci dokončí.


    Hezkou hru ...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.