Cesty alchymie (8.7. - 14.7.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 7/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Děsivky jsem si nechal na závěr, tak se jimi právě prokousávám... Ale už jsem celou hru trochu pochopil....Dopadlo mi to krásně na třídenní volno, ale jdu makat sobotu a neděli...Jak se Skali dají venčit rybky??? Taky bych je měl občas vzít ven, ale nemám pro ně dost skafandrů ani vodítek...a na celé akvárko bych potřeboval jeřáb....
     
  2. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Za hodinu sklidím fialovou a už zbývá jen Baha. Dle návodu od jan.svatek (moc děkuji) už mám připravených 20ks cibulek, tak rozpěstování bude rychlé. Jedu v klidu jen s vodou a občas i s hnojem, času dost, nikam nespěchám. Na ostatních plochách pěstuji rostlinky, kterými krmím nenasytné zákazníky. Bludiček zatím 1.308ks, takže tam také nebude problém.
     
  3. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Tak do pul noci děsivka hotová a 2 ukol bude splněn,pak jen zasadím na baha a spinkat a ráno pojedu,rozpěstuji a valím to dál,za mě ukol moooc dobrý a pohodoví jo mám dobrého rádce a jsem za něj moc vděčný a že to semnou ještě vydrží ale fak je to supr hráč tož děkuji,bludičky mě docela padaju mám jich 1250 tak si myslím že to dopadne aj do neděle celí,kde nepěstuji su dlouhodobky ,jedu jen na MJS+voda :) kdo už má hotovo gratuluji :)
     
  4. burds

    burds Titán fóra

    Děsivka hotová.Už začínám baha a bude hotovo.
     
    astrid888, Pitrýsek47 a zejdy66 tohle ocenili.
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Kdo jede lážo plážo,doporučuji použít postup od jan.svatek.Tj.neustále zadávat mletí do fronty.Na další části akce bude tak dost osiva!! A prozpěstování už bude brnkačka!:)
     
    k.vitek, astrid888 a vladca tohle ocenili.
  6. raddre

    raddre Vévoda fóra

    zdravím, tak po prvním zděšení po přečtení FAQ, které bylo tak polopatické až jsem se v tom ztratila, jsem úspěšně skoro dokončila celou akci, chybí mi jen 302ks padátek na poslední dekorku, ale to se už zvládne samo. Jak už tu psala GordonSargent, je lepší počkat na první dvě strany diskuze, kde pokaždé někdo FAQ přeloží do srozumitelné řeči v jedné, dvouch větách, případně dodá i výpočty. kromě prvního kola jsem jela bez bonusu, MJS, voda a hnůj, jen na rozpěstování jsem použila jako obyčejně SH A ZSH, ten první den jsem využila kaštánku,vánočky a nevinnost, SH, které mi na místo bonusu bohatě nadělilo KŠ, system nepočítal s tím, že někdo první úkol splní do 5.hod a tak jsem stejně jako kaolín11 mohla na radu Skali pouze "prudit" a tak jsem vypla mozek, všude si dala dlouhodobku a neměla kde rozpěstovat, když jsem skoro po 6hod. obdržela cibulky;)xD
    [​IMG]
    akce se mi líbila, byla celkem rychlá, nenáročná, nezabírala 6dní jednu plochu, dávala mi možnost výběru, jak zužitkuji kterou plochu a svůj čas, za mně za 1. Klidně bych v tomto duchu brala i další akce
     
    Naposledy upraveno: 10/7/20
  7. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Za pár minut sklidím poslední fialové jetelíčky. Pak už jen Baha jetel. Do odjezdu na dovolenou stihnu.
    Metodu od jan.svatek nestihnu vyzkoušet. Nějak jsem ji přehlédla. Nevadí. Rozpěstuji s tím, co mám. Třeba někdy příště.
     
    burds a raddre tohle ocenili.
  8. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    Jetel 3x namletý, napěstovaný, odevzdaný, jen ty bludičky si někde poletují a moc se jim ke mně nechce, ale času je ještě dost ...
     
    burds, satelit a raddre tohle ocenili.
  9. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak jetelíčku je dost - zelený teprve dokončuji, ale v pohodě - jen ty bludičky se toulají někde na blatech. Času habakuk, však je pochytám :)
    Akce se mi líbí, pěkná grafika, pohodové plnění, zkrátka opravdu prázdninová - dávám za 1.
     
  10. satelit

    satelit Hvězda fóra


    8) A je to z krku. 8)

    [​IMG]
     
  11. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    jedna sklizeň a začnu poslední - děsivku.Z TS opět lišta - oranž.krokodýl,dráček a x-tá manta.
     
  12. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj.S rastlinami je to ok,ale tie tyrkysové potvory poletujú,ako chcú.Ešte mi ich chýba 800 !!! No,zlá príprava....Nech sa Vám darí!;)
     
    k.vitek a maribeja tohle ocenili.
  13. -samadoma-

    -samadoma- Pisálek fóra

    Mám dodáno na divošce i na hlavní farmě odemkla jsem baha, ale ve mlýně nemám cibulky asi musím čekat 5h
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    samadoma: od posledního dodání (semletí) cca 5 hod, dostal jsem je i dříve
    Dokončuji poslední spirálu.
     
    burds a astrid888 tohle ocenili.
  15. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky, tak mám také hotovo, stonek stonkuje, na farmě jsem přešel na doplňování zásob, bo sezóna je nenažraná.
    Akce se mi líbila, zvlášť ta pasáž, kdy jsem si na KŠ v honbě za letní houbovou chatrčí vytočil 3x 100% do stodoly.
    Pak už to bylo jenom o čekání na padátka. Všem přeji hodně pracovních úspěchů a modíkům pevné nervy.
    Farmaření zdar! kája53
     
  16. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    kája53 pujč mi chvilku KŠ to moje je kolo neštěstí. A navíc na trhu AA ani jeden hnůj.:(
    Rozpěstovávám poslední jetel,padátka mají ještě dost času.:p;)
     
    burds tohle ocenil(a).
  17. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No jo, pruhovaná... byla jsi nachytána v pyžámku, zatímco ostatní už se plahočili, to je jasný xD
     
  18. kája53

    kája53 Expert fóra

    dasa1143 - víš, ono to není až tak o mém kole štěstí, jako o množství párty lístků. A těch bylo fakt požehnaně.
    Jak jsem psal, honil jsem se za letní chatrčí do stonku a ta mi vypadla na třístý (cca) pokus. Bylo to poprvé,
    co jsem si PL přikoupil, ještěže v akci. Tak si to spočítej, mě to vychází na 1 bonus/100 PL. Nic moc.
    Farmaření zdar! kája53
     
  19. kocour49

    kocour49 Pisálek fóra

    Prosím o radu, jak umlít žluté květiny, když mi mlýn na umletí žlutých květin požaduje 10 ks cibulek a mám jich samozřejmě 5 ks. Nikde jsem se nedočetl, jak mám postupovat a proč zrovna u žlutých chce 10 cibulek. Děkuji.
     
  20. satelit

    satelit Hvězda fóra

    kocour49 Zkus překliknout na ty druhé žluté.

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 10/7/20
  21. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    velik52 - ahoj, systém ti doplní cibulky do pěti hodin od spotřebování - semletí těch předešlých cibulek :)
     
    burds a mirek47 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.