Cesty alchymie (8.7. - 14.7.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 7/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, tak mám také dopěstíno, schází 337 bludiček do 3 dekorky. Zítra odjíždím na Moravu k Velehradu, tam budu bez internetu. Hned na začátku padl bonus 100 % do stodoly a 1 ks na 6 hodin. A před poslední sklizní, když jsem si nějaké rostlinky pozuzila, abych již nemusela sít akční tak padl 1 ks na 6 hodin. Tak snad ty bludičky dosbírám. No ráno ještě něco vypadne.
    bludičky dopadali příjemný víkend všem farmářům a farmářkám
     
    Naposledy upraveno: 10/7/20
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Klucíí zdravím, já tomu nerozumím, od začátku melu po 5ti cibulkách, dají další zase umelu i když nemám splněnou barvu dlaždic, ale do počtu přibydou, napěstuji jich celkově míň. Nenechávám je ležet ve mlýně. Budu končit žlutou barvu a zítra začnu zelenou. Umelu cibule, pěstuji a pořád dokola dokud mi cibulky dají.

    Edit:
    ráno moudřejší večera, ono je to vlastně šumák, jestli si je z fronty ve mlýně stáhnu nebo ne, buď je mám do foroty nebo umleté nebo si jetel jakékoliv barvy do počtu rozpěstuji s SH, Zuzi, do hodiny mám jetele dost.
    Pokud chcete akci dokončit celou je to úplně jedno kde začnete a kde skončíte (u které barvy).
     
    Naposledy upraveno: 10/7/20
  3. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Jako druhou jsem chtěla Děsivkovou... a já blb odemkla Žlutý jetel.
    Ehm, na děsivé ploše se ale pěstí Fialový. A to jsem zjistila, až po odemčení klíčem a semletí semínek :eek:
    No, co už, tak jsem rozpěstovala na Baha...
    Děsivková bude závěrečná 8)
     
  4. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Hotovo!
    Budičky naštěstí nezabloudily a vyskákaly v dostatečném množství jak z vyšlechtěné chryzantémy, tak i z hoji... a teď zase alou za plněním expertních úkolů a doplňováním již tak přetékajících děsivých zásob...
    Všem přeji brzké a úspěšné dokončení akce.
     
  5. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak rozpěstovávám zelenou... poslední na farmě. Ráno po přihlášení a sklizni jsem hodila hned 5 cibulek umlet, než jsem oběhla farmu, dozrála šanta kočičí, naskočilo dalších 5 cibulek. Zelený jetel tak rozpěstovávám z deseti semínek... (Jan Svátek - hustý, logické to je, jinak by mnoho hráčů nemohlo splnit... dumala jsem nad tím také, leč po otázce "co bude k obědu?" /za tu díky koroně už pomalu vraždím/, celou akci pustila z hlavy .... neboť pitomější otázka po ránu neexistuje....)
    Padátka: jedna dekorka vybraná, na druhou jsou v plném počtu, na třetí a stonek (850 - 84) nic moc, tedy.
     
  6. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    Kdeže najdu zelený jetel? :)
     
  7. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    jana.zape - zkusila bych to ve mlýně.
     
    Pitrýsek47, kája53 a dasa1143 tohle ocenili.
  8. Štika

    Štika Mistr fóra

    Jela jsem pěkně postupně, nejdřív děsivku pak baha a teď dojíždím hlavní,lehká akce i když po prvním přečtení to znělo trochu krkolomě,no museli nám to trochu osladit xD
     
  9. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    skalara.v , to jsem zjišťovala,ale nemám produkty ,abych to mohla namlít a ty nevím ,kde hledat, vím, že se tu každý dokola ptá a tak jsem to podle rad zkoušela,ale bohužel , nic jsem nenašla, mám jen žlutý jetel,ale ty ostatní jsem prostě nezjistila jak k nim přijít :-(
     
  10. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    maribeja tohle ocenil(a).
  11. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    smoulinek123 na žlutý jetel ano, ale ostatní nevím,kde hledat :-(
     
  12. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Tak jsem si aktivovala bonus +2 pro úplńkové rostliny a doufala,že bude působit i na jetel. Nepůsobí -i tak se může-:cry:xD
     
    maribeja a k.vitek tohle ocenili.
  13. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    jana.zape - nejdříve musíš napěstovat jeden druh jetele, ten odevzdat do úkolu, za to dostaneš klíč, kterým si odemkneš pole s dalšími třeba zelenými tinkturami.
    Ty pak semeleš ve mlýně abys měla na rozpěstování a zase pěstuješ na poli do potřebného množství
    - to odevzdáš, dostaneš další klíč, kterým si zase odemkneš třetí druh tinktur...semeleš, rozpěstuješ, pěstuješ do potřebného množství.
    Nejde pěstovat všechny tři druhy jetele najednou.
     
  14. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Nejako mi to nepribúda.Začal som na Baha a ešte nemám napestované.SH a vrtuľky na to míňať nebudem,lebo ho veľa nemám.Ale koľko urobím toľko bude.Tak že tak.Gratulujem tým čo majú hohovo.Prajem pekný ničím nerušený deň.
     
    maribeja a k.vitek tohle ocenili.
  15. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    skalara.v myslela jsem si, že to mám tak dělat, ale toho žlutého už mám docela dost ,přesto nepostupuji dále, nejspíš to chvíli trvá, než se dostanu dál, že?
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    jana.zape
    Žlutýho jetele je potřeba 2.680 ks.Pak splnit úkol,odemknout klíčem další část,semlít osivo a zasít!;)
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jana.zape - že ty si z nás děláš trochu šoufky ? o_O
     
  18. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    kaolín11 už jsem na to dokoukla, že je toho potřeba hodně :) , všem moc děkuju za rady, vážím si toho ! Hezký den přeje Jana
     
  19. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Koukám, že Skali už radí a odpovídá dvojmo.
    No jo, na jednoho je toho moc, to aby se pak moderátor i rozdvojil.
    :DxDxD
    Já se šinu akcí svým hlemýždím tempem, to abych si v tom ohlášeném vedru
    moc neublížil.

    Edit
    Skali - chápu, že rybičky také chtějí občas do společnosti.
    :D
     
    Naposledy upraveno: 10/7/20
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Mikeš - to víš, ranní kávička, u toho pěkně "skliznička". No a teprve po kávičce hurá do brnění, to je jasný ;)

    Ještě cca 700 žlutého jetele a bude to hotové. Pak už dřít jen na ml. farmě - tam se trochu loudám :)

    PS: taky jsem potřebovala vyvenčit rybky, jak jsou pořád zavřené, mají pak deprési
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.