Akce Cesty alchymie (3.11. - 9.11.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 2/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. lejipa

    lejipa Aktivní autor

    zdravím akce běží v pohodě,akorát se mi "někam" ztratily bedna "slavnostní večeře I a II ",hledala jsem klasicky v bednách a nenašla-měl někdo podobný problém? :)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  2. Petriša

    Petriša Aktivní autor

    Ahoj lejipa
    O nic jsi nepřišla. Bedny se při získání otevřou automaticky. Takže je v bednách nehledej ;)
     
    Peto121, -Jara05- a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    A Petrišo, jak zjistíme, co jsme z bedny dostali, když jsme rychle odklikli seznam? ;)
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nejlépe asi v popisu akce!:wuerg:
     
    Skali, Pitrýsek47 a kája53 tohle ocenili.
  5. Petriša

    Petriša Aktivní autor

    Ahoj evoku57
    To je přeci jednoduché. Při splnění úkolu vždy získáš pouze jednu bednu. Dohledat ji v popisu akce by tedy neměl být problém.
    A jak koukám kaolín11 je rychlejší. Přesně tak. V popisu akce. OK?
     
    Naposledy upraveno: 5/11/21
    kája53 tohle ocenil(a).
  6. lejipa

    lejipa Aktivní autor

    tak super ,děkuji moc a příjemnou hru :-D
     
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Díky moc oběma ;) nějak mě to hned nedošlo a když došlo, tak už to tu bylo napsané
     
    sovicka64 a kája53 tohle ocenili.
  8. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja už nikam neponáhľam,lebo bonusy sa mi vyhýbajú.Ešte je dosť času,ale zajtra večer budem mať napestované.Bludičiek mi ešte chýba 827 ks.Ale tie mi už do konca akcie napadajú z dlhodobiek;););).
     
  9. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Já mám před sebou ještě 2 sklizně zelené akční a bude hotovo.
    Bludičky nebloudily, zatím jich mám 2205 a to ještě do konce akce zbývá hodně času. Jsem ráda, že RT přestalo být na padátka skoupé.
    Přeji všem pěkný víkend, i když u nás od rána prší..., prší... a někdy i leje. Hlavně, že ten slibovaný sníh zatím není vidět.
     
  10. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Hotovo. Poslední bludička lapena a stonek je doma. Všem přeji hezký a pohodový víkend :)
     
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jelikož jsem si vytočila 3x +1 na 6 hodin, tak budu mít tři sklizně se SH :p a bude hotovo, není to mnoho asi 600 kousků SH tak to obětuji a na vedlejší farmě pojedu ještě zítra celý den, bo jsem udělala pěkný kiks, bacha na to, ať se Vám to také nestane. Dopěstovala jsem po fialových i žluté, ve mlýně jsem měla v řadě 20 žlutých a pět cibulek přibylo, tak bych měla na rozpěstování 25 semínek a já v.. chvátala na autobus a zadala jsem semlít znovu žluté místo zelených, no nejsem já pako? Tak čekám zase na nových 5 rostlinek a na noc půjde teprve první sadba a to ne na všech polích. Nu stane se, příště si musím dát na to majzla a nikam nechvátat. Veškeré kvaltování toliko pro hovada dobré jest a to jsem dnes já
    xDxD
    Edit: tak hotovo bude až ráno, chybí pár padátek, ale to z dlouhodobek napadá
     
    Naposledy upraveno: 5/11/21
  12. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    dvě plochy hotové, ted už jenom hlavní louku, bludiček chybí 300 jinak všem fajn hru
     
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer s alchymií :) jsem si podle propočtu v práci řekla, že už je zelených rostlinek něco navíc a zasela jsem oranžovou jiřinu do úkolů v družstvu. Jaké překvapení po příchodu domů, že mi chybí ještě 630 kousků xD :pno naštěstí chce dlaždice dodat celou várku, tak mám ještě na zasetí, jiřinu sklízím za dvě hoďky a ráno to dokončím - počítala jsem to raději dvakrát :pa z jiřiny dopadají bludičky ..

     
  14. raddre

    raddre Baron fóra

    pěkný večer, podařilo se mi sesbírat dostatek bludiček a mám hotovo, u mé "pokusné", mi ještě něco málo přes 400 bludiček chybí, ale ještě je spusta času, takže to určitě dodělám, akce patřila k těm lehčím a stonek je opravdu suprovej, odměny taky nejsou k zahození(to teprve příjde zítra po odtajnění tajemniček).
    Všem přeji hezký víkend a poklidné dodělání akce a samozřejmě to nejlepší z tajemniček
    [​IMG]
     
  15. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja som mala napestovane uz vcera vdaka KS ;) no neviem ci mi to robi naschval ale ked mi zastane na 200% tak k veceru :mad::wuerg: a pritom vie,ze som uz stara na ponocovanie o_O este musim nachytat 42 bludiciek a bude HOTOVO :music: Vedlajsia je ma smolu Ks na nu tentokrat kasle xD a este sa mi podarilo zasadit na hlavnej dlhodobku :cry: takze ja mam co sadit ale nemam kde xDxDxD No obetovala som hned na par policiek Sh a tak zasadim na poho pole a rano uz bude rozpestovane,ved casu dost :) Akcia v poho,da sa stihnut aj z mjs,voda a bobky :)
    Posielam gratulku rychlikom :inlove: a osobakom drzim palce nech dojdu do ciela bez nehody a bludicky nech im svietia na cestu ;):music:

    Krasne ranko prajem :) Tak aj ku mne do rana zabludili posledne bludicky a tak mam HOTOVO :music: Prajem Vam pekny vikend :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 6/11/21
  16. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Nakonec dobry, dve casti hotovy, rozpestovavam treti a tu pojedu v klidu... padatka jsou, akorát teda ty bedny musim kouknout zda z toho vypadlo něco zajimavyho...
     
  17. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Za hodinku sklidím Lalab na plantáži a chybějících 6 bludiček je jistých :)
    Tahle akce se mi líbila, :) na pohodu, občas mi padl nějaký bonus a použila jsem JD
    Hotovým blahopřeji, finišujícím fandím ;)
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 6/11/21
  18. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak hlásím hotovo
    ted jsem dodala padátka -akční bylo už od včera dodané z lablabu vypadlo 136 kusů a bylo hotovo
     
    evainfo, -Jara05- a kutilka70 tohle ocenili.
  19. babako

    babako Expert fóra

    Vážení farmáři,
    akce na pohodičku,ať se Vám daří..
    ;);)
     
    GordonSargent, kutilka70 a -Jara05- tohle ocenili.
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak na hlavní brzy ráno dopadala padátka a na vedlejší ještě pěstuji, ale večer bude hotovo i tam :), padátka tam už mám komplet. Řádky připravené na ráno a k tomu přidám žetony ze sezony, to bude švung, těším se kolik bude BZ
     
    maribeja a -Jara05- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.