Akce Cesty alchymie (3.11. - 9.11.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 2/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. .hana555.

    .hana555. Pisálek fóra

    já vím že stačí namlet a pak rozpěstovat hřbitov už mám hotový ale ted jsem si odemkla baharamu a mám jen tinkturu a cibulku žádnou
     
  2. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    .hana555., stejně jako u jiných akcí dostaneš 5ks do 5 hodin. Je třeba tedy vyčkat.


    upload_2021-11-4_16-18-30.png


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    kája53 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  3. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Vytočením 100% do stodoly a +1 z pole (někdy kolem 14:30) jsem při vhodné kombinaci a plánování (nejprve na Farmě s kombinací běžných polí na rozpěstování a jednou na pohodlných polích se ZH, následně rozpěstování na Měsíčním poli a pěstování do rána s jednou noční sklizní s pokračováním ráno na Baha přes běžná pole na rozpěstování a pomocí jednoho pěstování na pohodlných polí docílil napěstování všech akčních kytek 15 minut před ukončením bonusu +100% do stodoly...
    [​IMG]
    A nyní jen čekám, až mi napadají potřebná padátka...
    Všem přeji co nejsnadnější plnění akce!
     
  4. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    GordonSargent - neviem o kom to píšeš,pretože moji susedia sú ľaví a nie a nie mi to koleso opraviť! :( Ešte aj Mrkva - telocvička údržbára nechce poslať.
    No,podaktorí (s kopou bonusov z kolesa!) už hlásia hotovo,aj ja zahlásim,keď sa doplazím do cieľa. ;)
     
  5. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Já se hlásím k těm co mají kolo rozbité :oops: Nedalo nic a tak jsem si včera musela poradit sama :music:
    Použila jsem pouze MJS, vodu, hnůj, SH, ZH, 1x Jacka ;) A na zkrácení růstu 2xřádek, vánočku a nevinnost.
    Poslední včerejší sklizeň byla 23h a teď už po farmě honím jenom světlušky xD Ještě jich musím nachytat 656 :p
     
  6. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Před sběrem akční na hlavní jsem si vytočila na KŠ 100%/24hod. Za 1 1/2 hod sbírám akční a i druhá akční bude hotová. Večer ještě rozpěstuji na tropických polí a zítra bude akce hotová

    Jak psala kutilka70, že má kolo rozbité, začala jsem si zpívat - Kolo kolo mlýnské za 4 rýnské, kolo se nám polámalo .... No a asi na 10 pokus 100%/24 hod. Takže já děkuji za písničku, možná třeba pomohla. :p
     
  7. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]
    [​IMG]

    Peto121, možno máš pravdu, naša suseda tiež na mňa niečo skúšaxD;)

    s bludičkami som sa zatiaľ nepohla
    [​IMG] :music:
     
  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No nevím Danka, ale měla bys máknout, zaostáváš o 3 bludičky, nebo očekáváš že Ti je snad naposíláme? xD

    [​IMG]

    [​IMG]

    edit. no dobře, sklízela jsi, že jo? na sousedy přece není spolehnutí...xD
     
    Naposledy upraveno: 4/11/21
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezký večer všem :) Peto121 mě taky kolo mele naprázdno a občas vypustí něco žlutého, ale bonusy tam nějak zapomněli

    dát. Včera bahamka, dnes jsem dodělala hřbitůvek, zítra se chystám na tu farmičku a už jsem zasela 10 velkých polí, ať ráno nemusím rozpěstovávat :p rychlíkům gratuluji a mě ty bludičky taky nějak obchází, ale zítra si na ně počíhám ;)


    [​IMG]

     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, mrkva - telocvička potřebuje šikovného údržbáře taky. No nejsou lidi :eek:
    A k akci - zítra možná budu. Sadím poslední - žlutou. S bludičkama nějak takhle upload_2021-11-4_19-17-38.png . To pude ;)
     
  11. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Tak konečně děsivková plodina (první část) hotová. Rozpěstovávám na Baha. Na ostatních plochách budu pokračovat v lovení bludiček. Aktuální počet: 1031.

    Pro odlehčení vkládám obrázek. Na chvilku se mi farma sekla a zobrazilo se mi toto:
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 4/11/21
  12. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    Já začala na bahamě, dokončila jsem jí ještě včera, dnes jsem zvládla farmu a na zítra zůstala děsivka, kolo zase stávkuje tak jen s mrkvovkou.
     
  13. .hana555.

    .hana555. Pisálek fóra

    děkuji pěkně za radu že za 5h dostanu cibulky už je to 6h a cibulky nikde super rada
     
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak bubu kytka za mnou, ted jedu na farme, ale dva dny na kazdou z nich je na SH kapanek vic nez byva zvykem... no snad nebude vypadek, clovek nevi co se zítra muze stat a tady jde o cas trikrat po sobe...
     
    -Jara05-, kutilka70 a kája53 tohle ocenili.
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    .hana555. - ahoj, psala jsi kolem šestnácté hodiny - opravdu už je to šest hodin ?

    Zkusila bych zavřít kompletně hru - prohlížeč/klienta (nevím v čem hraješ) a nalogovat se znovu. Po té zkontroluj stav cibulek ve mlýně. Pokud jsi si jistá, že skutečně uplynulo již pět hodin a ve mlýně žádné cibulky nebudou, obrať se na herní podporu. Jiná rada není ;)
     
  16. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    mám hotovo, řádek zkusmo sklizen, páč za chvilku sklízím stromy v houbovém lese.
    K padátkům jsem si trošku pomohl rychlou pohankou, stejně ji potřebuji do úkolu v družstvu.
    Tak ať to všem padá, já se budu do úterka věnovat dlouhodobkám do úkolů.
    Farmaření zdar! kája53
     
  17. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    tak uz aj hlavna farma ma hotovo. ostava bahama :) zasadene na rozpestovanie, zbierat budem rano. chyba mi este 1284 bludiciek, tak snad mi budu padat poriadne :)
     
    -Jara05- a kája53 tohle ocenili.
  18. zdarsky79

    zdarsky79 Vycházející hvězda fóra

    Dopěstováno a teď jen dohnat pajdátka,ještě chybí 530,žádná sláva ,ale času ještě dost,nasadím vyšlechtěný šafrán, pokrácený lablab a na děsivce lilek.Do neděle to určitě napadá.
     
  19. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Už neumím ani počítat, na hlavní mi po sklizení chybí 10kytek.:mad: Na baha začnu za 2 hodiny:p;)
     
    kája53 a -Jara05- tohle ocenili.
  20. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré dopoledne.
    Včerejší 100% do stodoly udělalo své - hlásím hotovo s pěstovačkou. Nyní ještě dopadat padátka (chybí 237) a bude fertyk. Což již takový problém není. Padá to ze 3 ploch.
    Hodně zdaru a pěstování zvlášť.:p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.