Akce Cesty alchymie (3.11. - 9.11.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 2/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jana895

    jana895 Perspektivní autor

    Tak za 10 minut sklízím a hotovo:)
     
  2. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak já mám hotovou purpurovou a rozpěstovávám žlutou na baha
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    ezzra
    Zkrácení bylo tuším na 22,24 a 26 minut.;)
    GordonSargent
    Pokud se pěstuje na jedné ploše,tak je zbytečný dávat 10 ks osiva. V pohodě ti stačí 4-5 kousků.Po první sklizni máš na celou plochu 2x2 a po další už na1x1. Proto mi košík příjde úplně zbytečný. Ale každý to hrajeme jinak.;)
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já jsem dodala zatím do dvou úkolů z krchova, v pohodě pěstuju dál. Za chvíli sklízím na hlavní i na plantáži, snad padátka napadají zase v rozumném množství, než dopěstuju tu filajovou ďatelinu 8)
     
  5. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Takto to dopadne, když máte akci těsně před dokončením a zajdete si z plezíru 3x zatočit :p
    [​IMG]

    Kaolín, máš pravdu, ale mám konzervativní přístup. Velká pole, první otočka ještě taky se zuzi na 1x2 a pak malé. Tentokrát hrál i čas. Měla jsem jen 1 řádek a otočka kytky trvala kolem hodiny. Kolo jsem netýrala, ale i přesto bylo za pár lístků 2x +1. Takže zase jen na 6 hodin + 1 jack. Možná že by to šlo spočítat lépe, ale tím se nezatěžuji, prostě to na ty pole fláknu :)
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já počítám jen čas rozpěstování s vodou, hnojem a chemií, řádky jsem nikdy neřešila a dělat to nebudu, páč bych určitě tu nejdůležitější kategorii zapomněla sklidit. Tož klikám tak nějak průběžně, zatím stíhám vše potřebné, co chci.
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    První sklizeň se zuzanou :40-50 ks
    Druhá sklizeň,opět i zuzana: 400-440 ks (+ malá pole).
    Když je akce pouze na jedné ploše,přeskakuji pole 2x1.:)

    Včera jsem tedy se Zuzanou kámošil po celou dobu! Bo ani po 100 zatočeních PL nepadnul ani jeden usmolenej bonus +1 ! :wuerg: Potěšila pouze růžová stříharna ovčí vlny!8)
     
  8. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, také žádný bonus nevypadl, tak jedu s vodou, hnojem a MJS. Zasela jsem poslední sklizeň v měsíčním lese a pojedu asi na hlavní. Z tajemnic vypadl metuzalém. Mám radost
     
  9. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak dneska kolo štěstí dopřálo bonus 200% na 12 hodin tak napěstuji aspon ten žlutý jetel dneska purpurový je hotov potom jen zelený ale s padátkama je to špatné
     
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jedu si v poklidu jen voda a MJS, hnůj jsem dala jen na rozpěstování a na jednu celou sklizeň aby to vyšlo časově :p mám hotovo na děsivce a už skoro celé pole na bahamě, dnes bude už jen jedna sklizeň a další až na noc. Na vedl. fa jsem trošku ve skluzu, tam jsem začínala s míň rostlinkama, tak jedna sklizeň míň, ale dnes se mi to už vyrovná a budu sklízet a sázet zároveň. Na rozpěstování si nechávám 15 rostlinek, bo tak mi to vyšlo a je to fajn začínat s více rostlinkami, když nikam nespěchám. Tentokrát ušetřím hnůj a také SH, což je dost důležité. Když nepadl žádný bonus, tak to tak pomaloučku jedu a je mi fajn, ve zbylém čase si zarenzuju.
    Rozpěstovávám na velkých polích, když jsem měla málo rostlin, tak jsem to dala ještě na střední pole. Teď už jedu druhou sklizeň už na minipolíčkách. Když to tu tak vidím, jak jste šikovní, tak si jdu ještě trošku zatočit na KŠ, třeba ho už opravili
    xDxD
     
  11. 14087

    14087 Hrabě fóra

    I pomaličku polehoučku to jde ;) no stress :D
    [​IMG]
     
  12. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Asi sadnem do traktora a v noci niekomu čmajznem to jeho ,šťastné' koleso!! 8) Idem si v poho svoje a myslím,že to ide dobre. Mám akútny nedostatok vrtuliek,tak len s MJS.
     
  13. .hana555.

    .hana555. Pisálek fóra

    Ahoj odemkla jsem si žlutý jetel a nedostala jsem žádnou cibulku co s tím
     
  14. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    -Jara05- a kája53 tohle ocenili.
  15. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    za jeden den akcie mam 383 bludiciek. ak to pojde tymto tempom dalej, tak velmi, velmi tesne stiham dokoncit akciu :) uvidim co mi da baklazan na desivke, snad bude stedry :p
     
  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Peto, v manuálu se píše, že velké sousedství přináší i velké výhody, ale o tom že budeš stát ve frontě na kolo tam nebyla ani řeč co? xD

    Ještě k akci, pokud je na jedné ploše, tak taky okamžitě přecházím na malé. Ale stále si myslím, že rozhodující byl čas. Je rozdíl udělat 6 nebo 12 otoček během 6 hodin a pak koupě košíku snad trochu nabývá smyslu. Jen aby nedošlo k mýlce, akce se dá v klidu zvládnou, tady se řeší, jak ji zvládnout za večer;)
     
  17. .hana555.

    .hana555. Pisálek fóra

    no ve mlýně nemám žádné cibulky tak si nemůžu vyrobit sazeničky
     
  18. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    GordonSargent netopierik len moc neponáhľajte.Ja ešte 1 otoč ďateliny žltej a hor sa na poslednú na hlavnej.Trochu som to popohnal s kvapkami,mám ich zatiaľ dosť.Ale na hlavnej už pôjdem iba s vodou a hnojom.Žiaden bonus sa mi na kole nešťastia neušiel,ale to nevadí.Ako môžem tak si pomáham:D;););).
     
  19. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj

    pro každou část akce stačí namlet jednou a pak už jen sázet jetel, který jsi vyrobil ve mlýně než napěstuješ dostatečné množství na splnění části pro daný druh jetelu. Purpurový patří na měsíčním poli, Zelený na Hlavní louku a Žlutý na Bahamaramu.



    Na začátku akce hráč dostane 5ks a pokud má prémium účet tak 10ks cibulek ty použije na umletí akční rostliny, kterou pak pěstuje na ploše viz má předchozí odpověď.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Y_n_O a moncicak7070 tohle ocenili.
  20. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]

    idem sa teda aj ja pochváliť, dopestovala som v noci, s bonusom 2x100% z kolesa nešťastia to bola "brnkačka", už len aby dopadali bludičky, no s tými mám čas aj 3 dni, vtedy budem aktivovať riadok, aby mi sedel s ďalšími 72 hodinovými, tak to nechávam voľným pádom, zatiaľ nebo ešte ako-tak zvládam ustriehnuť, ale už by sa šikla aj nejaká ďalšia záložka, tento riadok s +1 na stromy sa s prémiom dá pekne využiť:p;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.