Akce Cesty alchymie (3.11. - 9.11.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 2/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BigClick

    BigClick Expert fóra

    A este nikdo nema hotovo? xD
    Mam hotovu zelenu cast, cakam na cibulky, aby som pokracovala dalej, dufam ze stihnem dnes aj fialovu cast a zajtra dokoncim zltu.
    Padatka - uz mam cca 1/3 z potrebnych. Vo farme som uz dala dlhodobku, nemam obavy, ze nedokazem ich pozbierat.
    Vsetkym farmarom prajem pekny vecer!
     
  2. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Před chvíli jsem dorazila z práce a BigClick: tak nemám hotovo, ale už jsem hotová :p
    Padátek: [​IMG] , 20 žabáků + hortenzie, saguaro a hrůzný lilek... Začínám děsivkou ;)
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Mám hotovo na hřbitově,na farmě a na bahamce zaseto na 1x1 + 138 ks akční ve stodole. Ono to z jednoho semínka tak nejde.:cry:
     
  4. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Purpurovú ďatelinu budem mať za chvíľu napestovanú a zajtra budem pokračovať na Baha.Na koniec na hlavnej tam som zasadil pohánku kvôli padátkam.
     
  5. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    pokud by se to bralo podle hokeje, tak první fialovou třetinu mám za sebou, druhá zelená taky dnes bude a ještě zbyde čas na přípravu poslední žluté. Mám prémium, tak jsem do začátku dostala 10 sazeniček. U těchto akcí si navíc ještě koupím malý košík a rozdělím si to 1O + 1O +5. Zároveň jsem nepokoušela kolo a šetřila lístky, protože u akce kde se musí 3x rozpěstovávat už vyprší řádky... :)
     
    Naposledy upraveno: 3/11/21
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Pokud jsou řádky tři,tak se to stihnout dá! Zhruba za 25 minut budu končit. Sadil jsem 3,1,1. Do diamantu jsem dal 200% a k tomu zuzanu.
     
  7. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    kaolin11..a kolko ti davalo 1x1 pole?

    tak ja este jednu otocku a idem na poslednu plochu baha,,ale dnes to tiez dam:p.
    .mam 15ks z 1x1..xD

    kaolin11.. o kolko ti skratili tie riadky rast?? na 20minut???
     
    Naposledy upraveno: 3/11/21
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  9. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    kaolín11, gratuluji.


    Tak teď ani nevím, zda mám vůbec psát, že rozpěstovávám a že mám 377 bludiček. :p Já jedu rychlostí šnek 1 a šnek 2. :D
     
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    No, to jsem Matěj, že jsem si nenechal cibulku na další pomletí, hlavní hotová a zatím 5 kousků nedorazilo, mohl jsem pěstovat dál :p
    Edit: Vida, stačí si nasypat popel na hlavu a už se dokutálely, melu a ještě něco vyroste.
     
    Naposledy upraveno: 3/11/21
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer přeji :) tak já za hoďku končím na baha se 30ti políčky a zbytek už dlouhodobky, nechci moc plýtvat SH, zuzi, nebo bonusy. Na hřbitůvek zasadím až ráno, že zraje lilek a ponocovat se mi taky nechce :p tedy zítra lážo plážo a pak farmička musí jít fofrem, protože plevel tam nemám ráda xD

    Pitrýse47 cibulky mám, ale nejsou ve mlýně jetele další barvy, takže asi až po dodělání jedné barvy budu moci namlet další.

     
  12. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Já po minulé zkušenosti, rozdělila cibulky na tři části a už pěstuju poslední plochu a to Baha ;)
    Bludičky budu sbírat postupně v dalších dnech, nechci plýtvat SH a na stonek to zatím stačí. Napadá stejně samo :p
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem kolem osmé dorazila z ústavu, sklidila, rozpěstovávám na krchově, na hlavní a na plantáži budu zatím chytat padátka (392 - hrůzný lilek, rákosí, nová hvězdnatka). Teď se jdu mrknout na vedlejší akci, jestli to do konce dnešního BB stihnu a jestli má cenu začít ...
     
  14. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja uz mam tiez fialku hotovu a na baha rozpestovavam a to len vdaka Ks ktory mi dal 1x 200% a potom este pridal 100% ;):p A tak to vidim na ponocovanie :music: Zajtra nejdem do roboty a tak si mozem pospinkat do kedy sa mi bude chciet :p xD
     
  15. 14087

    14087 Hrabě fóra

  16. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Akční napěstováno a teď už můžu jít v klidu spát ;)
     
  17. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Tak hotovo..a prajem dobru noc a nech sa dari:p
    [​IMG]
     
  18. kuba899

    kuba899 Rádoby autor

    tak nevim. Ve 14h jsem poprve namlel, ted uz hodinu cekam kdy dostanu dalsich 5 cibulek at muzu pokrocit dal a porad nic.
     
  19. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Přeji dobré, deštivé ráno.
    Po včerejší noční, kdy jsem měla IQ houpacího koně, nešlo to a neuměla jsem nějak přemýšlet a dělala jsem kopance jedna báseň snad všude, prostě jsem neměla svůj den, jsem dnes ráno dokončila akci na hřbitově a nyní rozpěstovávám na hlavní. Dopo toho moc nestihnu, jelikož se musím jít školit. o_O Odpo na to vlítnu, měla bych být doma, pokud se nevyskytne nějaká jobovka.o_O
    Koukla jsem se do stodoly, kolik mám nějakých echt gold zlepšovátek na polici v zásobárně.o_O Tlačila jsem tu lištu pomalu a očima jsem tahala nějakých 200 % , ale bohužel .... nenašla. :(Tak jedu s klasikou MJS a ze začátku se SH a vrtulema, potom již voda a hnůj.;) Vypadá to zatáím dobře, času je dost. Pěstuji akční a tam kde jsou pole připravená na akčí, sázím dlouhodobky, kvůli pajdátkům. ;)
    Šikulům, kteří mají hotovo... gratuluji a nám ostatním přeji pohodovou akci se zdárným koncem. ;):p
    A všem přeji pěkný den, ikdyž má pršet. :)
     
  20. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    fialovu mam hotovu, zacinam zelenu. pestuje sa dobre :) uvidime ako bude padat dalsie dni :)
    gratulujem rychlikom :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.