Akce Cesty alchymie (3.11. - 9.11.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 2/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Cesty alchymie ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 3.11.2021 ve 14:00 hod
    Konec akce: 9.11.2021 ve 14:00 hod
    Minimální level: 3
    Další požadavky: Bahamarama, Měsíční svět
    Obtížnost akce:
    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.

    Tak pojďme na to........
     
  2. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Video k akci
    Video ke starší akci, ale princip plnění zůstává stejný.


     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tuto akci dělám docela ráda a odměny velice slušné hlavně řádek, tak už se těším na zítřek ;) a rozmýšlým, kde začít
     
    Naposledy upraveno: 2/11/21
  4. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Asi začnu na měsíčním poli a na farmě a baha budu zatím honit padátka.
     
  5. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Odmeny prakticky totožné s predošlou akciou až na ten riadok v nebi. Každých 60 h + 1 k zisku papouščích stromov na baha to nemôžem odmietnuť.
     
  6. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Kde začnu, nevím. Každopádně dám všude nejdelší plodinu a postupně si budu pročítat příspěvky a rozmýšlet strategii ;)xD
    Do akce samozřejmě jdu.
     
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Také dám na všechny ty plochy nejdelší plodinu, ale začnu na měsíčním poli, bo tam pak chci nandat stromy ;) tak abych ho měla pak volný, rostlin už dostatek, půjdou na řadu zvířata a stromy až dopříště, to na děsivku akce určitě nebude, když teď byla tak dlouhá
     
  8. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    akcička vypadá dobře, jen mám obavy, zda se mi ty nádhery z tajemna vejdou do lišty. :)
    Farmaření zdar! kája53
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Řekl bych,že nejlepší z celé akce je dekorace Tajemná umění! Hlavně pro nováčky je téměř povinnost ji získat!:)
    Takže bych doporučoval začít na měsíčním poli!8) Jen tak pro jistotu.
    U sebe ještě nevím,mrknu na předchozí akci.
     
  10. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Akci pojedu. Už vyklízím plantáž. Mám tam nějakou zvěř a stromy. Tak postupně sklízím. Pak dám všude nejdelší plodinu. Kde budu začínat, ještě nevím. Ale vím, že budu syslit cibulky.
     
  11. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja som na tom rovnako,tiez nasadim vsade najdlhsiu rastlinu a zajtra ked sa doplazim z roboty tak sa rozhodnem ;)xDxDxD

    Bola som kuk v rama obchode a hned mam o 140 sk viac ;):pxD
     
    Naposledy upraveno: 2/11/21
  12. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Samozřejmě jsem měla na Měsíčním poli stromy a zvěrstvo, tak už jsem je přesídlila do Houbového lesa a těším se na zítra, až akce vypukne. Jen ještě nevím kde začít :sleepy:, ale zřejmě poslechnu tady vyčtené názory a zkusím Purpurový jetel. Fialovou mám ráda :inlove:. Akce pěkná, odměny také, jen škoda, že není Picollka. Do Vánoc bych ještě nějakou uvítala, zatím jich mám jen 14 :sleepy:.
    -Jara05- nějak mi hlava nebere, že vydržíš mít tolik bedýnek v liště a nejsi zvědavá ;)
     
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer ... pane jo, už se vidím v práci na mobilu, jak mi nejde strčit Prastarý klíč do rezatého zámku xD no nějak začít musím, tak začnu na hřbitůvku, potom na plantáži a nakonec bude farmička, protože mám v liště bonusy a než k ní dorazím, budou pryč :p
    Původně jsem doufala, že stoneček nebude, či jenom bedýnkový a akci dělat nebudu, ale větvička je dobrá :p

    Asi to čtu moc rychle, ale "Na posledním poli v každé části je odměnou Prastarý klíč" a v bedýnkách, které získáme jsou taky klíče? .. mám si to přečíst znovu :D :p


     
  14. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Akci určitě rozjedu a snad i splním. Podobných už tu bylo vícero a když se syslí semínka - druhé i třetí rozpěstování je brnkačka.

    moncicak7070 - když si představím ten přehršel Horkého vílího pramene, nějak mě zvědavost přechází. Dám si to pod stromeček jako dárek, snad mně z toho nenatáhne. :D
     
  15. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evainfo, ve videu ke starší akci je odměnou na posledním poli prastarý klíč. V této akci klíče získáme z bedýnek. Odměny za otevřená políčka najdeš v tabulce ;).



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  16. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Tuto akci jako vždy, budu plnit celou ;) Kde začnu rozhodne až KŠ :music:
     
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Dave Lister na video jsem se nedívala, četla jsem jen postup této akce od 3.11. - 9.11. a že je zde zadaná stará akce mě netrklo, že jó ;) ale ty nervy, když bych tam nic nenašla xD :p
     
  18. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evainfo, již je v návodu akce opraveno. Děkuji za info ;).



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  19. mariana29011979

    mariana29011979 Perspektivní autor

    Podobná akce už byla....nemastné- neslané.....no ale jak vždy - dělám...
     
    maribeja, -Jara05- a babina51 tohle ocenili.
  20. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Kaolín, seš si jistej? Aby to nováčky nemátlo:

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] ´= [​IMG] :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.