Cestování časem (22.2. - 28.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 21/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. maribeja

    maribeja Stará škola

    Také si myslím,že takových akcí by mohlo být víc,než stále pěstovat dokola bez přemýšlení.Za tuto akci dávám RT palec nahoruxD
     
  2. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    GordonSargent - ono by to šlo i bez bourání pralesa.
    Kdo má celé vodopády, tak i na dodávku 1200 kusů by mu stačili jen dvě plochy bez pralesa. Na 1500 už by musel použít buď Zuzi nebo pak po sklizni ještě pár polí otočit s SH.
    Kdo má dost super i zuzi, mohl to klidně udělat i na jedné ploše. Sice by neměl akci hotovou za den a půl nebo dva, ale za těch 6 dní by se to zmáknout dalo. Ovšem na hnojivo by to bylo drahé.
    Třeba to od RT bylo jen takové zkušební, jak hráči zareagují a příště možná přitvrdí ;)
     
    GordonSargent a evainfo tohle ocenili.
  3. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Prima změna. Akce se dobře hrála a nemusí taková být sice každá druhá, ale občasné zařazení bych vítala i já. :)
     
  4. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Krákorko, vím, ale i vodopády už začínají vypadat podobně a tak jsem se musela nechat přesvědčit že

    [​IMG] skutečně funguje, protože, abych pak dávala pár hodin dohromady prales a některé stromy, které tam byly jsem už nenašla
    [​IMG] jen jsem s bouráním velice opatrnáxD
     
    Naposledy upraveno: 24/2/18
  5. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak hotovo, na semeno přesně 1500 ks, tudíž přebytek 1986, díky nepovedenému pokusu. Ale pěkná akce....
     
  6. doben

    doben Ikona fóra

    Časovka byla celkem zajímavá změna a klidně by mohla být častěji. :D [​IMG]
    Ale větší sranda by byla, pokud by bylo potřeba nasbírat také padátka. To by alespoň byla zajímavá diskuze. xD
     
  7. Eliter

    Eliter Vycházející hvězda fóra

    Ahoj :)
    Právě dokončeno. To je všecko? Já chci ještě :inlove::music:
    Parádní akcička :D
     
  8. Krakenka66

    Krakenka66 Perspektivní autor

    V momentě kdy jsem četla zadání tak se mi do akce moc nechtělo,ale jakmile se rozběhla začala mě bavit :D,ještě nemám hotovo,ale během zítřka to dám. Super :D
     
  9. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Hotovo v podvečer. Měl jsem tu synovce s prasynovečkem - pěkné čísílko. Však je mu teprve 19 měsíců. Je jak čamrda, chvilku neposedí.
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    To se dá čekat, že bude dítko rarášek odmala, když mají v rodině čerta :)
    Já si hamouním do stodoly, ale zdá se, že i při tom hamounění cosik uhraju... právě sklízím do pátého stříbrného. Je fakt, že jsem u vodopádů zrušila dekorace a mám tam pole. Na chvilku 8)
     
    evainfo, -Kuteno- a GordonSargent tohle ocenili.
  11. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    Hezky vecer, akci taky dodelam nekdy během zitrka, vyjde to ještě na 3 otocky a hotovo, moc hezka akce, takova oddechovka ;) a tak bych hodnotila tentokráte i souběžnou akci na farme ;) libi se mi hodne, protože toho pestovani nebylo az tak moc, daji se stihnout uplne s klidem, vitala bych takových akci vic ;)
     
    evainfo a Xenie6161 tohle ocenili.
  12. papulice

    papulice Veterán fóra

    časovka super,také hotovo a to sem si blbec jednou nespustila čas,zrovna na 1500 ks,no tak jsou ve stodole,neva druhý pokus už vyšel....
     
    evainfo, Xenie6161 a hrabenka1951 tohle ocenili.
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Finito. Akce paradni - klidne vic takovych a jak pise doben: priste jeste nejaka padatka a nebude to mit chybu ;)
    Co bych ovsem tentokrat uz RT vycetla jsou dekorky, ktere davaji vic na plose a tudiz treti sedy radek v rade -.-
     
  14. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Za mě povedená akce, příjemná změna - časovka a bez vypadávátek a mletí.
     
    evainfo, zahradnice4 a Xenie6161 tohle ocenili.
  15. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    hotovo.
    akce byla pěkná a byla na pohodu
     
  16. zelenka91

    zelenka91 Pilný autor

    Pohodová akce, hotovo včera, nějaké velké plánovaní se nekonalo, jen pro ty nejmenší dodávky jsem sklízel ručně.
    Dekorky se hřejí na ploše, Delorevan je prostě parádní námět, ty filmy mám moc rád.
    Zbývá zrekonstruovat Bahamu, už jsem ji stejně potřeboval pročistit.
     
    Naposledy upraveno: 25/2/18
    evainfo tohle ocenil(a).
  17. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    taktéž hotovo 2x jsem sklidil bez časovky hlava děravá 1490 ks navíc tuhle akci mohli dát dokola líbila semi moc :p
     
  18. zetorka25

    zetorka25 Aktivní autor

    Tato akce mě potěšila využitím bahamy a hlavně absencí náhodného prvku. Prostě napěstuješ a dostaneš předem danou odměnu. Proto jsem ani nezačala vedlejší akci na farmě, protože tam za stejnou snahu jeden dostane super odměnu a druhý nějakou "cenu útěchy". A mě prostě baví farmařit a ne pokoušet štěstěnu jako v nějaké loterii.
    Takovýchto akcí by opravdu mohlo být víc.
     
  19. Kolomajzník

    Kolomajzník Obyvatel fóra

    Zdravím, zpočátku jsem myslela, že je to moc náročné, ale není!!!! už mám taky hotovo, teď se mi nechce uklízet do původní podoby, tak pěstuju do stodoly :))
     
  20. kotatko2212

    kotatko2212 Pisálek fóra

    Ahoj, taky se přidávám mezi nadšené farmáře. Super akce, která bavila.:D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.