Cestování časem (22.2. - 28.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 21/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky, tak jsem včera odpoledne dokončila a zase si mohu pěstovat do stodoly. Ani to moc nebolelo. Jíra
     
  2. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    zabeva - ahoj. Plantáž i prales mají každá plocha 188 malých políček. Na jejich osetí potřebuješ tedy 376 kytek. Každé políčko dá s mrkvojablečnou směsí (MJS) 4 kusy. Takže jedna plocha při sklizni vydá 752, z obou pak máš 1504.
    Neměl bys mít na plochách nic jiného, jen pole 1x1. Jestliže tam máš nějakého mazlíka (sovu, vránu apod), pak o chybějící pole musíš sklizeň navýšit třeba zuziným hnojivem (oranžové vrtulky, dávají +2 z pole). Případně pokud máš aktivované vodopády, zbývající počet polí osít tam.
    Nezapomenout před sklizní aktivovat úkol!
    Na 750 kusů potřebuješ 188 polí 1x1 to je celá jedna plocha. Na 1000 kusů celou jednu plochu a na druhé nebo vodopádech k tomu osít pouze 63 polí. Případně osít vše, zbytek se ti vráti do stodoly a budeš mít na další setbu.
    Velká množství předpokládají mít k dispozici aspoň 2 celé plochy jen s poli 1x1. Časový úsek nehraje roli, pokud je oseješ potřebným počtem a úkol zapneš až před sklizní. Tímto způsobem se ti do něj potřebné množství dodá najednou.
     
    Naposledy upraveno: 24/2/18
  3. Lišiak-Vuk

    Lišiak-Vuk Vycházející hvězda fóra

    Ahojte. Akcia ukončená. Včera večer sa mi podarilo vytočiť 2x 100% úrody do stodoly,takže žiadny problém. Prajem vám krásnu hru a veľa šťastia.
     
  4. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Krásné ráno,dekorky jsou zatím v parku,stonek aktivuji až jindy,teď mě zajímají bodíkyxDBaha opět zalesněná i zvířátka nakrmená a teď jen dlouhodobky na farmě.....
     
  5. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak akci jsem také dokončila, chybělo dodat z posledních 188 políček do diamantového 2. úkolu. Jednou jsem si ze dvou ploch omylem sklidila do stodoly, musela jsem tedy pak zapnout jinou časovku, ale nakonec to všechno dopadlo dobře a ve stodole zbylo jen 21 akční plodiny.
    [​IMG]
    Takovouto akci bych si docela někdy zopakovala. Nemusí být hned příště, ale člověk jen tupě nepěstuje, občas u toho musí zapojit alespoň trochu mozek.
    Ještě jednou - fajn akce, chválím[​IMG]
     
  6. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    A JE TO.Takových akcí víc.Konečně byla také BAHA užitečná,syslit do stodoly už nebavilo.Do obr. domku jsem dala opice a osázím stromy.:D:D:D:p:pxDxD
     
  7. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Hotovo.Takových akcí víc.Stonek na svém místě. Na všechny plochy jsem dala stromy,rostlin mám dost.Teď jen doufat,že na FA napadají květináče.Zatím to jde.
    FA135....BAHA388
     
  8. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Mne treba dodať diamantové ciele do 1 a 2 vďaka tomu že som si včera vytočil bonusy 1x 100% do stodoly a k nemu ešte + 1 to sa potom ide ako po masle.Po obede by to malo kápnuť že budem mať komplet hotovo.
     
  9. jahudka81

    jahudka81 Rádoby autor

    kvítek67 - napiš na podporu, ti můžou pomoct
     
    Lišiak-Vuk tohle ocenil(a).
  10. kvítek67

    kvítek67 Zelenáč fóra

    dííík za radu....ale nebudeš tomu věřit...jak jsem stará, tak jsem blbá.....hodinu tady "pátrám", kam se ta akce poděla.....a pak zjistím, že ji mám už v hotových....já ji asi v noci dodělala a jako trubka tady počítám, zda mi sklizeň hodí těch 1500 rostlin....jdu spát, jsem po noční, asi mi to fakt nemyslí.....
     
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezké poledne z výletu časem :) tak já už taky doletěla dnes ráno, ale bylo to těžké ... jednou špatně odklikla časovku u jednoho diamantu - tak nanovo pěstovat, v práci jsem lítala že to snad doženu xD potom došlo mezičasové palivo a nakonec pomohlo hodně nenasytné kolo s bonusem +1 který jsem měla na celičký den :p. Stoneček jede a taky se přidávám aby takových akcí bylo více.

    [​IMG]
     
  12. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Já už mám od včerejšího večera také hotovo, na KŠ jsem si nevytočila nic, ale měla jsem schovaný bonus z Valentýnského kalendáře a tak to šlo jako po másle. Takhle časová akce se mi opravdu moc líbila!!! Pěkně jsem si připravila plán a podle toho jsem, až na jedno sklizení ostrova bez zapnutí úkolu, plnila.
    Už se těším na nějakou další podobnou akci.
     
  13. Chromajzlík

    Chromajzlík Vycházející hvězda fóra

    Souhlasím s
    Lyzarka

    Po dlouhé době slušná akce.
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Také souhlasím,že by taková akce mohla být častěji,alespoň to není jen tupá pěstovačka.:eek:
    Akorát by se akce měla zobrazit jen těm, co maj splněnou Noemovu archu!o_O
     
  15. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak mám od rána taky hotovo,akce se mi docela líbila,nebylo to nic složitého,jen to chtělo trošku počítat.Taky se mě podařilo na jedné farmě vytočit + 100%,takže tam jsem měla hotovo už včera,ale jinak se mi tyhle bonusy dost vyhýbají.Zato letadélka lítaly jako splašené.Na jedné farmě 2,na druhé 3 a na další dokonce 6 kousků.Padlo i pár jiných jako Kerberos,Pegas nebo poník a jiné,takže jsem velmi spokojena i s kolem štěstí.Jen u mušketýrů je málo padátek,ale do konce akce ještě dost času. :)
     
  16. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Včera jsem si večer trochu četl a zaspal(pročetl) termín. Měl jsem na dohození do 1200 ještě 84 květů, tak jsem hodil zelené kapky. No nic, no. Holt to bude dnes večer, místo odpoledne.. Akce fakt fajn, klidně bych hodil opáčko.
    Gratulka hotovsonům.
     
  17. *Kolčava*

    *Kolčava* Pisálek fóra

    Akce hotová, chválím;):pxD
     
    Lišiak-Vuk a evainfo tohle ocenili.
  18. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Taky hotovo,akce byla super ;)
     
    Lišiak-Vuk, evainfo a zahradnice4 tohle ocenili.
  19. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Stále se mám co učit:
    [​IMG] příště to snad bude lepší a nezůstane ve stodole takový přebytek;)a poděkovaní patří Dance,která mně "donutila" zbourat prales i s rizikem, že se mně ho nepovede uvést do původního stavu, pak by to měla se mnou hodně těžkéxD
     
  20. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Taky se mi zdá že takových akcí by mohlo být víc. Sice jsem ji nedělal celou - stonek nechci - ale kdybych ji jel celou, tak už mám taky hotovo. Poslední úkol, o který jsem měl zájem, jsem dodělal před chvílí a zůstaly poslední 2 které už dělat nebudu (vynechal jsem 4 diamantový a 7 diamantový)

    Dávám slušných 89,2%
    Příště klidně znovu ale z lepšíma odměnama prosím.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.