Cestování časem (22.2. - 28.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 21/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Taktéž hotovo! S bonusy z kola štěstí je to brnkačka.:) Dekorace umístěny v bahaparku.S mazlíky a řádky je to masakr.:eek:
     
  2. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    [​IMG]
    Jelikož jsem ani ze 100 obyč lístků a 20 PL nevytočila žádný bonus, jedu zkrátka klasicky a došlo i na dělení ploch. Půlhodina daná hnojem je dostatečná, aby tři další úkoly byly splněny. Na večer zbyde dodat 1200 a 750, posledních 1500 (2 plochy) holt bude ráno a bude hotovo.
     
  3. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Hotovo 11 časovek.Ještě 4 sadby a konec.
    FA134....BAHA388
     
  4. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    Časovky mám rád. Toto si zahraji velmi rád.
     
    zemanka01, zahradnice4 a krakoramaja tohle ocenili.
  5. Coruska

    Coruska Aktivní autor

    Ručně sklízet na pidipolích? Si uženu karpály, to asi nepotřebuju :) Ale ostatní si to užijte.
     
  6. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Díky 100% do stodoly hotovo a díky jednomu ukliknutí bez aktivace úkolu mi ještě 1450 ks kytek zbylo. To na farmě stále stojím na padátkách.
     
    evainfo a maribeja tohle ocenili.
  7. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Dnes to také ukončím a mrzí mě ty archivní TS které do nových akcí dávají,máme jich spoustu v úkolech no jasně lišta je bezedná, jen ta radost z odtajnění už není.
     
    evainfo, zemanka01 a -Kuteno- tohle ocenili.
  8. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Proč sklízet ručně? Normálně kombajnem, jen ručně doklikám potřebný počet, aby mně to nešlo zbytečně do stodoly pokud mám napěstováno na další osetí. Chce to jen počítat, nic víc :)
     
  9. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Taky mám skoro hotovo,vrhla jsem se na taj.sazenice a zase dokola vrby,sakura,smrk atd.,takže je ani nebudu dávat na plochu.Proč tam nejsou novinky a konečně ambroňová kulička?!Kdy se jí dočkám?
    To samé platí i pro taj.stáj bažant,furt dokola to samé.Když je akce na baha,proč tam není lev?




    A tak klasika nezklamala : 6-tý oranž.orel a 5-tá liška žlutá.Už aby přijel vláček na historické stáje.

    LV 120
     
    Naposledy upraveno: 24/2/18
    evainfo, maribeja a zdenkaamirek10 tohle ocenili.
  10. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    hurá hotovo s bonusem +1 to šlo dobře
     
    evainfo a maribeja tohle ocenili.
  11. kocab79

    kocab79 Rádoby autor

    Taktéž hotovo.
     
    maribeja a evainfo tohle ocenili.
  12. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No rucne proto, ze jsem ziskal +100% a tak to jde jen pro ty velke odmeny dat celou plochu ale pak pro male to je klikani...
    Ovsem zase mam uz ted tolik, ze jedna sklizen 1000 kusu, takze to uz na noc muzu vratit stromy na vodopady a zitra bude hotovo...
    Zakladem teda je vzdycky pocitat aby zbylo osivo :)
     
    maribeja, evainfo a satelit tohle ocenili.
  13. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Mám hotovo. O nic jiného vyloženě zájem nemám.
    Ještě pošpekuluju ty 2 úkoly kde je SK ale ještě uvidím.
    [​IMG]
     
    maribeja a evainfo tohle ocenili.
  14. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    [​IMG] Tak tohle zbylo po posledním zasetí na plantáž a do pralesa, každá plocha s jedním políčkem se zuzkou dá 750, ráno je hotovo. Jsem moc ráda, že mi to vždycky vyšlo na osetí a nikde jsem neudělala chybu. No a než jsem udělala fotku, už systém jeden kousek dodal, tudíž mám po časovce přebytek 5 ks.
    Naprosto skvělá akce. Mohli by ji dávat častěji. :D:p:inlove:
     
  15. zabeva

    zabeva Aktivní autor

    Já zírám! Poradte jak na to.Nevím jak docílit 1 000 nebo 1 500 sazeniček. Bonus na kolotoči nevychází.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  16. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Bezejmenný - ty máš tak prázdnou plochu na dekorky? o_O Že ty se bojíš aby se ti používáním neopotřebovaly a tak si je hýčkáš v inventáři?

    zabeva - používáš MJS a pidipole?

    Mně jde akce zatím dobře, něco sklízím kombajnem, zbytek doklikám ručně. Nic nepočítám, časové odstupy bych stejně propásla, takže ruční práce to jistí. Daří se mi plnit 2-3 úkoly na jednu sklizeň. Akce mně baví, brala bych takové častěji.
     
  17. zabeva

    zabeva Aktivní autor

    • Nevkládej více příspěvků za sebou. Pokud chceš něco připsat, použij tlačítko upravit. Děkuji Skali
    c

    nejsem zběhlá ve zkratkách
    co to MJS?
    To mám mít na polích jen pidipole?Neukončuju 3 úkoly na jedno vysetí, s bídou jeden když je malá poptávka.
    nevím jak zklidit velké množství s malým časovým úsekem xD
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/2/18
    Prepperka tohle ocenil(a).
  18. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    zabeva

    1) časový úkol zapni až ve chvíli kdy máš na polích uzráno, takže ho vlastně splníš během 2 minut jen než co sklidíš
    2) MJS je mrkvovo-jablečná směs, která přidává výnos + 2 z pole (u akčních i ostatních běžných)
    3) když tedy zbaštíš MJS, vyplatí se ti používat jen malá pole, protože se ti jich na plochu vejde víc, a tím máš i vyšší výnos
     
  19. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak už jen 7úkol ve stříbře zlatu a diamantu..... ráno první dva, za cca 5h poslední ... :)
     
    maribeja a evainfo tohle ocenili.
  20. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    MJS =´mrkvo-jablečná směs.
    Skllizeň: Zaseješ, necháš dozrát, spustíš úkol, sklidíš, zasadíš, pošimráš MJS případně dýňovou, vodou a hnojivem, sklidíš.... Dobře má rozpracovaný plán Slootr v příspěvku č.107.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.