Cesta tlapek I - VI (30.3. - 5.4.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hotovo. Vzhledem k tomu, že zítra začíná další akce a je třeba uvolnit plochu pro pěstování, tak jsem prskla SH. Vzhledem k tomu, že bylo potřeba relativně pár rostlinek, nebyla to až tak bolestivá akce.
    Případní zájemci o dekorky se mohou hlásit.
     
  2. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Ahoj. Kvůli zítřejší akci jsem také rostliny urychlila SH :music: Stonek je tedy aktivován a směle na další akci ;)
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem rozpěstovala, s vánočkou a nevinností sklizeň za hodinu a pět minut, zbývá 34. Doufám, že mne knížka udrží při životě, abych napěstovala akční plevel. Jinak su v zádeli jak Baťa s dřevákama, mám zítra krátkou směnu od půl osmé do jedné, tudíž bez pauzy. Nebudu se spoléhat na mobil, naše firemní wifi mívá své mouchy a určitě jedna z nich usedne zítra po jedné odpoledne xD Rači budu ponocovat, aby předchozí námaha nebyla marná :)
     
    Naposledy upraveno: 4/4/23
  4. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    VI. úkol splněn ,docela fajn akce bez stresu. Stačila jsem si doplnit i trošku zásoby.
     
  5. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Je to doma :D
    [​IMG]
     
  6. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    tak já jsem nakonec za pomoci košíku akci dodělala, ale chybí mi první dekorka, jestli bych mohla někoho poprosit a zamluvit si jí, budu ráda. Děkuji za nabídku :p
     
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Dotlapkal jsem.
    hroudov: Dekoraci seženeš, pokud půjde posílat, stačí se připomenout při OD.
     
  8. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

    hroudov pokud půjde posílat, také mám jednu navíc, tak ráda pošlu.
     
    moncicak7070, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  9. dencice

    dencice Stálice fóra

    Ahoj, pokud půjdou dekorace posílat, máte někdo "Balzám na duši"???? Tahle jediná mi chybí.:cry:
     
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  10. 007lala

    007lala Pilný autor

    já tomu nerozumím, jsem přesvědčená, že jsem každý den splnila všechny úkoly, ale mám jen stonek a dvě poslední dekorace.
     
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    007lala: Nedala jsi někam na plochu? Co máš nebo nemáš splněno může prověřit jen podpora.
     
    moncicak7070, -Jara05- a 007lala tohle ocenili.
  12. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,stonek jede.¨

    [​IMG]
     
  13. 007lala

    007lala Pilný autor

    Dík, dík, jsi génius! Na to bych si sama nevzpomněla. Já tak spěchala do levelu 237, že jsem zaplnila dekoracemi i celou mýtinu. Ty nezvěstné jsou tam. Dík.
     
  14. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahojky, moooooc děkuji za poslání chybějících dekorek :inlove:
     
    -Jara05-, bačkora85 a kutilka70 tohle ocenili.
  15. ejitka

    ejitka Perspektivní autor

    není zač, hlavně že dorazily v pořádku
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.