Cesta tlapek I - VI (30.3. - 5.4.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Tak opět rychlé.. připravená :)
    [​IMG]
     
  2. *kikinka*

    *kikinka* Pisálek fóra

    zajtra sa pestuje bambus a padatka netreba až z 3.4 na 4.4,takže na padatka sadiť až zajtra o 14.00 hod.
     
  3. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, tak třetí úkol také splněn ;). Hezkou sobotu všem :)
     
  4. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    Mě na všech na farmě i bahamaře.
     
  5. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja budem mať hotovo až ráno,lebo 1 zber som prešvihol.Čo už aj to sa stáva;);).
     
  6. mamanka21211

    mamanka21211 Aktivní autor

    Ahojte, prosím kde mi to ukáže akú odmenu som dostala. Díky
     
    babina51 a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mamanka21211 - ahoj, jakou odměnu máš na mysli ? Pokud myslíš odměny za klikání na lastovičiaka, tak ti vyskočí infookno. Ale nedostáváme odměnu za každé kliknutí.
    Můžeš mrknout např. do debaty o všem možném
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem si myslela, že v práci o pauze odklikám úkol (akční plevel jsem napěstovala včera, pajdátka napajdala z laskavce) a bude hotovo. Prdlačky, zjistila jsem, že nemám ropuchy, na farmě skladem jen jedna, její majitelka... na tržnici ani kousek... Na mobilu se mi klikat nechtělo, nechala jsem to na doma. V diamantu bonus na 100%, ve zlatě 100% na chlívky, v dalším zlatém Valentýnský květináč na zkrácení. Moje tři ropuší jezírka slibují po nakrmení SH čtyři kusy z jednoho chlívku za pár hodin, tak to v pohodě dochovám, než akce skončí. Měla jsem si to, já blbaňa, zkontrolovat dřív, mohla jsem mít nachováno bez kvaltování 8)
     
    Naposledy upraveno: 1/4/23
  9. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    Dobré dopoledne, tak tlapky III hotovy. Připravena na další úkol. Se začátkem nového úkolu bude dopěstovaný i česnek,kterého jsem v zásobách měla málo. Na lesní mýtině se mi chovají koně, které budou také potřeba, alespoň budu mít připraveno.
     
  10. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, tak dnešní čtvrtý úkol splněn ;). Pěstuji dál do zásoby na zítřek. Všem hezký zbytek víkendu přeji :);)
     
  11. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Taky hotovo a zítra zase padátka. ve 14,00 ahoj na značkách.:p;)
     
  12. burds

    burds Titán fóra

    Také hotovo.
     
  13. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Akce splněna až po čtvrté odpoledne, protože jsem start zaspala, ale napěstováno je i na zítra. Stihla jsem i rozsadit a přesadit sukulenty a na konec i škvarkové placky. Teď už přemýšlím o posteli, ráno ve 3:30 bude kruté.
     
  14. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    moncicak7070 ty si šikulka ako sa dajú rozsadiť a presadiť škvarkové placky:D
    :D.
    Ja už mám hotovo.
     
  15. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    -Kuteno-
    Zlatí, bylo to náročný a to jsem si ještě vyslechla, že těsto se má vyválet a vykrajovat sklenkou, aby byly všechny stejný :(. Nakonec nějak zmizely i když stejný nebyly xD. Momentálně je důležitý, že mám denní akci splněnou a snad to i zítra bude brnkačka ;)
     
  16. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    Tak akční zasetá,rano sklidím a pokryju tím dodávku na dokončení IV. úkolu. Tím,že mám volno, tak se nemusím stresovat a můžu ušetřit MJS a SH. Dobrou noc
     
  17. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Tentokrát se denní úkoly plní v pohodě. Na padátka stačí jedna sklizeň laskavce a akční je také v rozumném počtu. Na dnešek už mám napěstováno, tak bude hotovo chvíli po 14 hod.
     
  18. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    IV. hotovo, rozpěstováno na další pokračování,sklizeň na padátka připravena (málem jsem to sklidila už teďxD), takže pokračujem z vesela dále :D
     
  19. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    14:06 a nikto nemá hotovo?? o_O
     
  20. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, úkol pět splněn :p;). Přeji hezké odpoledne :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.