Cesta tlapek I - VI (30.3. - 5.4.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Cesta tlapek I–VI ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 30.3.2023 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 5.4.2023 ve 14:00 hod.
    Minimální level: Farma 3 - 51
    Obtížnost: střední / těžká



    Tak hurá na to ...
     
  2. brutus2

    brutus2 Rádoby autor

    Jako vždy jdu do toho!
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Akci vynechávám :)
     
  4. Bokonon

    Bokonon Obyvatel fóra

    Dal jsem na trh AS kozy po 10 tis./ks. Takže dámy, pokud je nemáte, tak máte šanci je poměrně lacino získat.
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jako vždy,zejtra na značkách!8)
    Jen tak na okraj.Nemá RT v rukávu jinej bonus ke sklizni,než tento?!? Zdá se mi,že to už bude třetí řádek na tenhle bonus!!:wuerg:
     
  6. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak tohle je asi větší honička než předešlá akce, rozmyslím, ale asi nejspíš vynechám.
     
  7. raddre

    raddre Baron fóra

    zdravím, jako obyčejně do akce jdu, ale tenokrát bez "pokusné", jsem farmářka, až budu chtít byt stavitel vyberu si jinou hru.Všem co do akce jdou přeji ať se daří
     
  8. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Ahoj, vidím, že v této akci již lze získat nějaké hvězdičky, ale i tak je jich pouze 9, a to dodáváme do úkolů do družstva, kde obvykle získat hvězdiček lze mnohem více. Kdyby byly u každého z úkolů, bylo by možné jich získat 72. U akcí těsně po zavedení Protěžového údolí, šlo v jedné akci získat i přes 100 hvězdiček, ale teď mi přijde, že to RT vyloženě škrtí (u minulé akce nebylo možné získat ani jednu). Je to proto, aby nás donutili si je koupit? Viz teď nabízený "Balíček hromady hvězd".
    Snad se to zlepší. Snad se ozve více hráčů a RT změní taktiku
     
  9. libakos

    libakos Polobůh fóra

    čínčilka12-kdyby šli posílat ráda ti aspoň polovinu pošlu, mám jich přes 28 000....
     
  10. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Akci vynechávám.;););)
     
  11. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Zbytočná akcia. Odmeny absolútne o ničom.
     
  12. burds

    burds Titán fóra

    Odměna nic moc ale do akce jdu
     
  13. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Zdravím, tak bonusů ze ziskových předmětů S mám v liště přes 100 ks a každý den přibývají, splním jen úkoly, kde jsou sezónní žetony, ale i to si ještě rozmyslím. Kdo se do akce pustí, tomu přeji zdar.
     
  14. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Do akce pochopitelně jdu, není jinak možná... i když bych si samozřejmě představoval nějaké hodnotnější odměny (co takhle nějaký řádek na zkrácení zrání dekorací nebo stromů?).
    Každá bedna s bonusy se hodí (jakkoli ty s bonusy na Baha přicházejí v mém případě tak trochu s křížkem po funuse, přesněji s povoleným dopingem po doběhnutí do cíle).
     
  15. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Také vám přijde divný ten počet padátek? Jsem z toho nervózní. Při tak malém počtu v tom vidím nějaký ten podtrh ze strany IT RT:p
     
  16. 7koljan4

    7koljan4 Pisálek fóra

    Bonusů ze ziskových předmětů S mám asi 100 a pořád přibývají...
     
  17. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, do akce samozřejmě jdu, nevynechávám žádnou ;):p. Z každé odměny a hlavně z toho, pokud se mi podaří akci dotáhnout do zdárného konce, mám radost. Takže ano, jdu hrát a zítra budu i když nééé hned o 14 hod na značce, ale o něco déle, tak budu hrát s chutí ;). Všem, kdo se do akce pustíte, přeji fajn hru a hlavně radost ze hry ;):). Přeji všem hezké odpoledne :)
     
  18. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    Do akce jdu,jako vždy. Jen nemám ráda rozkouskovanou akci,časově to moc nevyhovuje,ale to půjde.:)
     
  19. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Do akcie idem hoci tieto rozkúskované akcie nemám rád;);).
     
  20. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Do akce jdu. Rozhodně lepší než choboťák v Sezóně.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.