Cesta k lásce (3.2. - 9.2.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 2/2/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Odhadem jsem v polovině třetí točky a hodnotím velmi kladně.Tentokrát čuníci obdarovávali vše v hojném počtu!:)
     
  2. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, konečně jsem došla až k těm patnácti florenům, jsem moc ráda a ještě pár prasátek nakrmím než odejdou.
     
  3. Máťa_BMV

    Máťa_BMV Rádoby autor

    Nevíte někdo na jakém prohlizeci jdou predat na androidu dárky vyskakujicim figurkami? Dekujijj je to otravný, ale děkuji za radu
     
    Naposledy upraveno: 8/2/22
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Máťa_BMV
    Osobně jedu v EDGE. Ale myslím si,že je to úplně jedno.Dárky jdou dodávat velice špatně,oproti minulosti. Dělám to takovým rychlým dvojklikem. Většinou až tak na třetí-pátý pokus.:wuerg: Je to hodně otravný!:cry:
     
  5. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Hotovo mám od neděle, pohodová akce. Prasátka krmím i dál a dnes mi dali dokonce 2 floreny. Z podivuhodných se vyklubal dělový strom i akácie sivozelená! Za mě naprostá spokojenost s akcí. Držím palce všem, aby získali co nejvíc odměn.
     
  6. zizala42

    zizala42 Stálice fóra

    Teprve jsem začala, nějak nic nestíhám. Uvidím, kam se až dostanu.
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak pořád sázím tu akční plevel, sklízím, melu a krmím a furt dostávám fusakle pro stromky, banány, semotamo vrtulku a superkrmivo. Ještě to chvíli vydržím, zítra dopoledne šlus, z práce se vrátím těsně před koncem akce, to už nemá smysl vyset další otočku. Třeba mi čuníci alespoň na závěr nadělí nějaké tajemno nebo florenek ;)
     
  8. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Pár florenků mi čuníci nadělili asi 4x. Každej dobrej. Pěkná akce, hlavně splnitelná. Ještě něco do zítra vyškrábnu. Těším se na další akce. Zatím jedna lepší, než druhá.
     
  9. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré ráno.
    Po "opět" delší odmlce jsem zde.:sleepy: Kurňa, já fakt nestíhám.:( A to chodím "pouze" do práce a domů. o_O:sleepy: Dnes mám volno, ale zase klasika - domácnost....., však to znáte.
    Ale k akci. Hotovo mám asi dva dny. ;) Asi 10 prasátek jsem si nakrmila navíc. Odměny dobrý. Hlavně, že jsem se dostala do cíle. Tentokrát ani padátka nebyl problém, takže super.:)
    Finišmenům držím palce.
    Pěkný den.;):D:)
     
  10. -Danes-

    -Danes- Pisálek fóra

    Zdravím.
    Tato akce byla pohodička, škoda, že to takto vždy nevyjde. Konečně byly odměnou i floreny, což tak často v počtu 15x nemáme. Suma sumárum - paráda.:D
     
  11. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, tak i u mě už je konečně po vydatném obědě. Celkem Šunčík nakrmen 357x. Protočeno cca 300 párty lupenů, použito 1800SH a 400 vrtulek. SH a vrtulky se doplní, takže náklady na akci jsou lístky. Těch beden s bonusy mohlo být víc, ale i tak jsem s akcí spokojen :). Ceny jednotlivých věcí jsem počítal jako při nákupu, když jsou v akci.


    [​IMG]


    Hezkou hru ...
     
  12. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Čuňátkový Amor byl nakrmen až překrmen, i když ne tolik jako u farmáře výše. Ani tu statistiku nemám (vím, že statistika nuda je, má však cenné údaje). Raději mrknu z okna a mohu rovnou říci, že i když jsem nedostala ani jednu bednu s bonusy, tak se nedá říci, že by tato akce byla ve stylu házet perly sviním. Tentokrát jsem jela ve stylu šnek 1 (MJS a voda) a šnek 2 (MJS, voda, hnůj). KŠ na mě hodilo bobek. To však není na závadu. Zkrátka a dobře jsem spokojená.
     
  13. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    končím s akcí, nakrmeno 191 čuníků, s odměnami spokojenost,
    jen od nedělního večera nepadla ani jedna bedna s bonusy.
    Farmaření zdar! kája53
     
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra


    Migos
    , ;) to je sice moc pěkné, co jsi získal, ale počítal jsi také, co jsi do toho dal? Já vím, ty nekupuješ máš to z obrstromků, mlýna, beden aj. stejně jako u mne, ale stálo tě to 1800 SH, 400 vrtulek a 300 párty lístků, tak to dej do ceny za FL. Ale nic jsi nezkazil, já hrála akci skoro stejně, jen jsem těch dárků rozdala asi trošku míň a stálo mě to míň SH, vrtulek a párty lístků. Jsi šikulka, já to říkám stále, že by se od tebe mohli ostatní farmáři učit a takových je Vás tu spousta, jen kdyby ti farmáři, co nestíhají trošku víc četli, určitě by si hodně pomohly
     
  15. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    • Necituj příspěvek, který je bezprostředně nad tvým. Začni psát do nového příspěvku a dotyčného hráče jen oslov. Děkuji Skali
    evoku57
    ***odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku***

    Zdravím a nedá mi to, musím dodat, opravdu stačí číst v debatách. Podstatné si jeden vybere a hodně to pomahá jak v plnění úkolů, tak i dosažení cíle - dokončit akci. Těším se na další úkoly.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/2/22
    -Jara05-, GordonSargent a evoku57 tohle ocenili.
  16. -migos-

    -migos- Veterán fóra


    Zdravím, primárně jsem to dělal kvůli bednám s bonusy, čekal jsem větší počet, protože těch tolik získat jinak nejde a bonusy v nich mají větší hodnotu, tedy alespoň pro mě než komodity (SH, vrtulky) co získám ze stromků, beden atd. Chápu že takto rozšoupnout se nemůžou všichni hráči, ale snažím se využívat to co mi farma nabízí. Jak jsem psal akce paráda. A jednou za čas si trochu zablbnout není na škodu ;). Mimochodem SH jsem měl na konci větší počet než když jsem akci začínal :). Tabulku jsem dával spíše pro to abyste mohli kouknout co a jak padalo. Přeci jen přes 350 dárků už je dobrý vzorek pro vyhodnocení.
    A máš pravdu šikovných farmářů je tady spousty.


    Hezkou hru ...
     
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    -migos- jela jsem to stejně, se stejným záměrem, vždyť odměny skvělé :music:
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.