Cesta k lásce (3.2. - 9.2.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 2/2/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Mám oba stonky a dál už jedu jenom pomalu, už je mi jedno jestli dojedu do konce nebo ne:p;)
     
  2. lenak67

    lenak67 Aktivní autor

    taky doma oba stonky, zbytek tak pozvolna, času dost,, všem pěknou hru
     
  3. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Jupí :music: po dlouhé době akce zvládnutá do konce... ale teda, vzhledem k prostojům z reálu, jsem použila pohoda-pole a SH...
    15 FL doma 8)
     
  4. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Už také mám hotovo na obou farmách, tentokráte nebyl žádný zádrhel s padátky a tak jsem spokojená.
    Krásný zbytek neděle přeji, sice u nás zrovna prší, vítr se nekoná, tak jsem zvědavá zda do rána bude ten slibovaný příval sněhu. Na druhou stranu bych byla raději kdyby nás velikým obloukem obešel - máme ho tady už dost a dost.
     
  5. burds

    burds Titán fóra

    Také hotovo.Hezký večer
     
  6. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Mám hotovo, zatím nakrmeno 77 šunčíků. Na to, že jsem mezitím stihla i prodloužený víkend v Beskydech, často bez signálu, je to dobré. Pokračuji dál, šunčíci dávají slušné odměny.
     
  7. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ks som namastila,vylestila a neda a neda :cry: tak som pustila daky bonus no nastal problem s pajdatky,no rano dopajdali a mala som HOTOVO :music: Samozrejme ze idem dalej,pretoze prasiatka vedia,ze FLORENAK sa mi vyhyba velkym oblukom tak mi davaju floreny ,sh,sk,vrtulky atd. ;):p pred chvilkou 1bedna posilky :) a ze mi obcas podhodia banan tak to neriesim ;)
    Vedlajsia uz tiez stonkuje ale este jej kusok chyba do konca a samo ze pojde dalej,tiez jej padaju floreny aj ked FLORENAK ma :music:
    Za mna akcia na pohodu a hlavne pribuda sh,sk,vrtulky na dalsiu akciu,tak preco to nevyuzit ;)
     
  8. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    zatím nakrmeno 129 prasátek, z odměn nejvíc potěšily bedny s bonusy (9 ks),
    tak doufám, že to nebudou pouze bonusy BZ/TBZ. Jedeme dál...
    Farmaření zdar! kája53
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Druhý řádek řádí, teď ještě v klidu dopěstuju, namelu a nakrmím až po floreny. Gratuluji všem, co už mají hotovo a hrnou to dál :)
     
  10. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky všem, tak nakrmeno mám 80 prasátek, takže akce hotova :) Odměny super. Krásnou hru;)
     
  11. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak až sklidím za 4 hodiny tak bude akce hotová
    oba stonky mám od včera ještě si dojdu pro FL
    stav 72/75
    jde to pomaleji bez bonusů
    pidi pole=4kusy + voda+hnůj=4.20h.
     
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ještě jsem se neodmiloval, láskyplné a zamilované básně posílám dál, srdíčka se tetelí na poli a Šunčík si žádá ještě 2 dárky a já 15 FL.
    Dobrá akce i bez bonusů paráda, není kam spěchat.
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pitrýsku, jsi na tom líp, já ještě šest kousků. Vrací mi za drahé pamlsky samé šunty xD A to se snažím krmit poctivě, popořadě, jak se objevují, i toho zašitého za kombajnem... Mno, budu doufat, že utrousí lepší odměny, ještě je trochu času... :)
     
  14. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Nakrmeno 77 čuníků, mám hotovo a jedu dál :D. Získal jsem z tajemna 2 yggdrasily a akácii, jsem maximálně spokojený.
     
  15. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    No vypadá to zatím dobře ani padavky nezklamaly snad se to stihne.
     
  16. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak hotovo
    padátek zbylo 744 kusů
    akčních 98 kusů
     
  17. samec

    samec Magnát fóra

    Zdravím....dnes je den ,kdy to pořád vše načítá nekonečně dlouho a na posledním nakrmení Šunčíka jsem se nedověděl co jsem získal...protože tam skákali ovce u 100% nekonečně dlouho a když jsem to zresetoval,tak už mi to zpětně neukázalo,hlavně,že bylo nakrmeno a krmení zpátky nebylo----super akce
     
    sovicka64 tohle ocenil(a).
  18. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Mňa to už prestalo baviť.Už som Šunčičkov trochu prekŕmil;);).
     
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Řádek řádkuje, jela jsem pomalu, jen na rozpěstování SH :music: a také když byl bonus, jako dnes ráno, jinak jsem šetřila, času spousta, ještě nevím, jak na vedlejší, jdu tam také juknout a odehrát hru, všem držím palce, ať akci dojedou, já pokračuji, bo dárky jsou dost slušné, FL a bonusové bedýnky jsou moc fajn a také že už se urodilo a toho tajemna také není málo, akci hodnotím moc dobře, byla na pohodu a do středy času habakuk

    Tak na vedlejší mám 60 her, stonek je doma a těch 15 dárků dám snadno
     
  20. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Dobré ráno, 74 prasečích Amorků je nakrmeno. Do kompletního minima chybí jedeno obdarování. Akční kytka na ploše. Akce končí až zítra večer, tak proč toho nevyužít. Srdíčkovou kytku několikrát otočím a prasátka podaruji. Básnických listů mám 666 kousků (krásné číslo, uznejte). Za dobroty mi čuníci nadělili od každého něco. Jen na bednu s bonusy zapomněli. Ani na floreny nebyli skoupí. Hodně mi nadělili stromových tajemnic. Asi mi chtěli naznačit, že jich v liště mám hromadu a je potřeba zase udělat odtajňovací den.8)
    Dopiju meltu a půjdu očistit auto. Vezu mamku k lékaři a přes noc se venku objevil nějaký bílý bordel. :p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.