Cesta k lásce (3.2. - 9.2.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 2/2/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Oba řádky jsou na svém místě a na dokončení mi chybí 63 padátek. Na divošce jsem sázela dlouhodobky, které jsem párkrát pohnojila kapkama, protože jsem vytočila 100%, tak aby bylo něco ve stodole na šlechtění. U Laskavce se mi stále nedaří získat Lásku k SH :cry:.
     
  2. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Plán na včerejší večer splněn, jeden stonek už maká, je to pohodová akce, když padátka lítají ze dvou ploch. Na kolo štěstí absolutně nespoléhám. Včera 3 žluté mlékárny za sebou. Jsem myslela, že mě trefí. Ale jinak hra super.
     
  3. Šenuár

    Šenuár Pisálek fóra

    Ja len nechápem prečo je vždy pri každej akcii problém s pádatkami. Pozberala som úrodu mala som všetko čo sa dá aktivované. Renatkine super hnojivo, hnojivo, superhnojivo, a vypadlo mi 34 padatiek ako sa dá takto dokončiť akcia? Vždy píšete, že je to všetko dokonale pripravené tak aká je to dokonalosť? Čo urobím s 34 pádatkami ako dlho mi potrvá kým dokončím akciu? Idete mi na nervy s akciami tak dokonale preverenými, už ma to ani nebaví hrať.
     
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezké ráno na cestě k lásce ;) tak jsem brzičko vstávala - jsem zvyklá do práce - vytočila 2x na 6 hodin, přidala stonky, co šlo do slotů, Jacky a už to frčelo xD šunčíci jsou vážně ňuňu, tak je ještě dneska přikrmím a zítra farmičku předělám :p
    bedny s bonusy jsou zatím čtyři, tak snad ještě něco čuníci protekčně přidají, když je mám ve svém erbu ... no né? xD :p


    [​IMG]


     
  5. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Taky se pomalu blížím ke druhému řádku, ale nejsou pajdátka, měla jsem na divošce stáje tak jsem dala políčka a dlouhodobku.. ze stájí padá prd [​IMG]
     
  6. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK



    Ahoj Šenuár, to co popisuješ nemá na zvýšení šance vypadnutí akčních předmětů vliv. Důležitá je délka rostliny a použití předmětů jako dekorace Noky Citrón nebo řádky na magickém stonku, které zvyšují šanci na vypadnutí. Obecně čím delší rostlina, tak je větší šance na zisk padátka. V této akci je možnost jejich sběru na dvou plochách. Na jedné pěstuji akční rostlinu a na Divoké louce sázím rostliny, tak abych neměl žádné prostoje mezi sklizněmi. Také je důležitá příprava na akci. Zasadit co možná nejdelší rostlinu, tak aby jsi ji mohla po začátku akce sklidit, tím si naženeš celkem slušné množství padátek. Také dárky od sousedů mohou dobře pomoci.
    Nevím jestli máš buď na ploše upgradované poháry z úkolu Výstava a Chovatelské soutěže, které zvyšují šanci na zisk předmětů nebo ve Stromu moudrosti v runě Žijúca legenda
    Samozřejmě pokud chceš a máš možnost použít Superhnojivo, tak dojde k významnému zkrácení času zasazené rostliny a tím zisku padátek za kratší čas. Pak je ještě získání akčních předmětů z akčních košů.

    Nepoužil jsem krom rozpěstování Superhnojivo a nejsou použity žádné vychytávky na zvýšení šance na zisk padátek.
    Myslím, že s padátky nebude problém a to i díky sousedům ;)

    upload_2022-2-5_10-24-55.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  7. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, k úplnému dokončeními chybí 30 padátek, ale ty mi vypadnou při další sklizni, navíc ještě je hafo času do konce. Tentokrát jsem měla štěstí na dva bonusy 100% z KŠ a několik +1, takže mi to odsypávalo, s padátky to bylo horší - na divišce jsem ponechala chlévy, stromy jsou jen doplňkem na prázdném místě a na hlavní jsem jela na pohopolích, včera jsem přešla na pidipole a dala dlouhodobku, čuníci mi dali zatím jen 2x bednu s bonusy, zato 20 florenu a jinak povětšinou SH, jsem spokojená, čuníky budu krmit až do konce, jen se už se nebudu moc honit, sleduji ZOH, takže občas zmeškám čas sklizně

    [​IMG]
     
  8. sasasa

    sasasa Stálice fóra

    pro Šenuár - nevím jaký máš level, ale když zasadíš například kozlík,tak Ti vypadne přibližně 100 až 110 padátek. Mám vyzkoušeno
     
  9. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hezké sobotní odpoledne. S pěstováním jsem lehce za polovinou - chybí mi cca 6000 akční. Padátek mi chybí 149 kousků. Na divošce točím dlouhodobky.
    KŠ nedalo bonus (jen +1) - ostatní odměny byly k uzoufání a brala jsem si je opět osobně (žlutý kravín, oslí stáj a jako hlavní výhra javor XXL). :p
    Amora jsem zatím nekrmila.
     
  10. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, já jsem na tom dost bledě, mám teprve splněno 44 nakrmení pašíka, a ani s padátky to není slavné, tak na 4 hry, nu co se dá dělat, když to nepůjde, tak to nepůjde, svět se nezboří, jinak všem, kdo má hotovo, veliká gratulace.
     
  11. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    fany2020: nic si z toho nedělej, já jsem na tom takhle xD;):

    [​IMG]
     
  12. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Oba jsou doma a teď už jen langsang ;)
    [​IMG]
     
  13. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Dnes jsem vyzískala z beden 2 PL a hádejte, co jsem si vytočila, no samozřejmě žlutou mlékárnu. Ale akce odsejpá, padátek mám tak akorát, určitě mi nechybí. Takže dobrý a hlavně času dost.
     
  14. babina51

    babina51 Veterán fóra

    No nemám já to smůlu.Do konce zbývají tři sklizně a kolo dalo 2x 100% na 24hod. a +1 na 6hod..Tak pojedu dál snad čuníci ještě něco dodají(padátek dost laskavec na divoké zásobuje).
     
  15. burds

    burds Titán fóra

    Oba stonky stonkují.Ted jen dodělat zbytek
     
  16. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím tak už aj já mám hotovo.
    [​IMG] [​IMG]
     
  17. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Tak já jsem zatím někde v půlce. Moji vepříci jsou s dárečky asi nespokojení, padají z nich jen banány a hnojiva. A můj stonek začíná vypadat jako medvědí pohřebiště, budu se muset rozhlédnout po jiné levné dekoraci místo toho chudáka mumifikovaného medvěda.
    xD

    Moc děkuji Dagmar7 za poslané dekorky! To mě vůbec nenapadlo, že se najde někdo takhle hodný, kdo mi je pošle. Moc dík!
    :)
     
    Naposledy upraveno: 6/2/22
  18. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Akce super. Mám první akácii sivozelenou.
     
  19. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    akce na pohodu,druhý řádek doma,nepospíchám času dost:music:
     
  20. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    To dává i malina, má oproti kozlíku sice kratší dobu, ale dá se pošlechtit na krásný čas, bez řemesl. urychlovačů zrání cca tuším 9:30hod., s nimi to zvládne za cca 8:30 hod. (ale nevím, jestli zrovna nejel některý řádek v nebi.) U kozlíku nevím, s tím nemám zkušenosti, ani jsem jej nešlechtil.
    S akcí se pomalu ploužím, na farmě aj kolonii jen voda, hnůj, MJS. Obě farmy 46/75, obě farmy padátek mnohem víc než momentálně třeba, jen kolonie má cca o 200 kousků míň oproti farmě (JC na stromě je znát). Na kolonii šoupu sem tam s potuněnýma "pohárama". Na obou momentálně divoška samá výrobna :D
    Nu, zatím času dost :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.