Cesta k lásce (3.2. - 9.2.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 2/2/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Přibývá to slušně, dopoledne jedu pryč, ale do večera bude určitě 1. stonek. Uklidila jsem z divoké louky zvířata a pěstuji rostlinky. Ze zvířat padátek moc nevypadlo. Času dost, není kam spěchat.
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    No nevím, aby tady zase nebyly nářky, že málo padá. Z chlévů sice ano, ale kolik se jich na plochu vejde? Určitě méně než malých polí, kde je šance na padátka větší. Ale pokud je někdo na ploše chce mít, jeho volba.
    Stonek ještě nemám, bonusy taky nemám ;).
     
  3. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    dala jsem si do diamantu 200% měla jsem jeden
    jinak jedu ted s vodou a hnůj stav 18/75 padátek 283 na skladě
     
  4. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Jedna stonka už je.Chýbajú mi pajdátka.Tak dnes ešte pokosím akciovku a padátka musím naháňať dlhodobkami.Akciovka tá pôjde do zajtra bokom už mi z nej bude chýbať 1 zber.A uvidím či budem prikrmovať Šunčička:D:D.
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Pitrýsek47
    Náhodou,na přípravu akce jsem použil i velkovýrobnu s arboretem a pro začátek vypadlo 209 padátek.Kdybych měl plný stav velkokapacitňáků (5+5+5),mohlo bejt teoreticky 262 ks padátek! To asi jen u políček nedosáhneš!;) Takže dobytčáky s vhodnou délkou zvěřiny bych nezatracoval!8)
     
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    kaolín, ale jo to beru, i jako přípravu, jenže někdo dá obyč.chlívky a čeká na padátka, to jsou lepší políčka s dlouhou.
     
  7. babina51

    babina51 Veterán fóra

    První várku jsem sklidila vyšlechtěný laskavec,vypadlo 366 pad..Na divokou dávám to samé-zatím mám 740 pad..Trochu se podařilo na kole +1 na 6hod..Ještě nasázím akčního a začnu dodávat čuníkovi.
    FA234.....BAHA600
     
  8. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Zatím hotov jeden řádek,jedu lážo plážo,co se vleče,neuteče.
     
  9. Hanasla

    Hanasla Pisálek fóra

    Dobrý den, na ploše se mi nezobrazuje postavička šunčíka. Kde ho prosím mám zapnout. Předem děkuji za odpověď.
     
  10. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Hanasla návod na zapnutí postaviček najdeš na konci tohoto příspěvku(klik) z FAQ k akci. ;)
     
  11. Hanasla

    Hanasla Pisálek fóra

    Děkuji za odpověď, už jsem to napravila. Malé okénko pro zapnutí jsem našla. děkuji
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  12. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Dobrý den, právě jsem sklidila, přestože jsem z malého pole měla dostat 5 kusů, připsal se mi pouze 1 kus. Stalo se to také někomu???
    xDxDxDxD
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mamča50 - zdravím, pokud máš nějaké nesrovnalosti, obrať se na Herní podporu a požádej je o prověření
    Hezké odpoledne
     
  14. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Děkuji Skali!!!;););)
     
    INČUČUNA1959 a Skali tohle ocenili.
  15. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja som zatial nechala KS oddychovat xD lebo som bola rada ked som v robote otocila akcnu ;) Ale aj tak uz mam 1stonek :) som na pozicii 32/75 za hodku to bude lepsie,skusim aj KS a ak daco pusti tak aj ja pustim daky bonus ;):pxDxDxD
     
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hotový jeden řádek na obou farmách :music: a jedu lážo plážo na druhý, bude asi za tři dny
     
  17. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    kaolín11: myslíš ten počet padátek z jedné louky, nebo z obou dohromady? ;)Z pošlechtěné a pomazlené maliny mi vypadlo z jedné louky krásných cca 127 kousků. Dal bych delší kvítí na přípravu, ale to bych předtím nesměl zaspat xD
     
  18. Štika

    Štika Mistr fóra

    Hotovo, stonky spuštěné ale sázím srdíčka dál,ze šunčíků to padá dobře,na divošce dopěstovávám dlouhodobky co jsem vyplancala na sezoně. Povedená akce :)
     
  19. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    tak základ je hotov, 75 čuníků nakrmeno, oba řádky fachčí,
    teď už jen mlsám odměny.
    Farmaření zdar! kája53
     
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    radyn.m
    Samozřejmě z jedný plochy.Jak sem četl ofi jedním okem,sem nějak přehlíd,že padá i na divoké louce.:cry:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.