Cesta k lásce (3.2. - 9.2.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 2/2/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Do akce jdu a co zvládnu to zvládnu.. rozpěstování v práci, tak že to bude na dýl. Pátek, sobota, neděle volno tak to doženu ;) hodně štěstí všem ;)
     
  2. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Pekny vecer Vam prajem ;) Ja sikovnica sikovna,najskor som si zasadila safran na hlavnu a potom som kuk sem:cry: No neva necham ho do zaciatku akcie ak ho nahodou nepozbieram rano xDxDxD dako to dopadne,tak nech sa nam dari a dojdeme do ciela,niektory rychlo a niektory pojdeme ako slimaci ;)xD
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já to mám pozichrované, tužka a papír to jistí aj bez prémia, takže divá sviňa by mi to mohla přerýpat, stejně na hlavní louku vrátím chov pavouků, losů, ovcí, rysů, a ještě 30 dalších ze seznamu :)

    EDIT: také se mi lístečky ztrácely, proto jsem si pořídila farmablbníček, tedy bloček. Jeden se mi při stěhování ztratil i s cennými údaji o darovacích farmách, tož mám další blok aj farmy... 8)
     
    Naposledy upraveno: 3/2/22
  4. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Y_n_Očka tiež som to tak robil,že som si to písal,ale nejaký škriatok ku mne chodí a papieriky zmiznú kým akcia skončí.
    A už máte gumáky očistené aby ste nezafúľali tie rastlinky ktoré budeme pestovať a mlieť potom darovať Šunčíkovi:D:D:D?
     
    Naposledy upraveno: 3/2/22
  5. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Do akce jdu,ale budu muset pořádně číst co se píše,na divošku sem hodila nějaký kytičky místo chlívků :sleepy:.
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Se mi to zdá,nebo nám pomalu ale jistě zvyšují počty dodávaných kytek do úkolů?!?:wuerg:
    Jinak tedy, už ráno jsem ,po hlavní sklizni, vytočil na druhý pokus 100% do stodoly! Znova se potvrzuje,že kolo funguje,až je to farmáři " k ničemu"!:cry: Takže ještě dám do zlata 100% na rostliny,1x Jacka a navečer zahlásím splnění akce!:wuerg:
    Howgh!8)
     
  7. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) a to ja mam otazku - toto je novinka ?
    [​IMG]
    este som sa s tymto nestretla , a to uz hram dost dlho xD
    do zlateho slotu mame toto
    [​IMG]
    akciu robit samozrejme budem ;)
     
  8. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    alexandrakerulova00 ano, je to novinka. ;)
     
  9. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Už jsem při minulé akci, která skončila včera, o sobě prohlásila, že jsem jantar -.- sousedi, které jsem obdarovala dnes, omluvte prosím zamrznutí v mé hlavě, poslala jsem vám bednu s nářadím, protože jsem zapomněla... holt, home-office a práce na dálku kombinovaná s haranténou (a izolací toho nejmladšího) už nechává stopy... nedělám si iluze, kolegyně, se kterými spolupracuji, už to určitě zaznamenaly a kontrolované osoby jsou snad v takovém presu, že si nevšimnou, že "mluvím z cesty" 8)

    Tož, než budu pokračovat v práci a než se zvednu k chystání obědu pro hladové vlky, zkusím si souvisle přečíst info na dnešní akci. Snad "to dám" :D
     
  10. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Rozpestované mám kolo mi dalo úroda + bonus 200 % do stodoly na 12 hod.Tak aby som to využil budem dovtedy dávať SH.Mohol by som aktivovať aj Jacka,ale toho si nechám na lepšie akcie;):D.
     
  11. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Zas něco>:(šunčík se v klientu nezobrazuje>:(>:(
    PS:eek:mlouvám se,jsem slepá,zobrazuje se.
     
    Naposledy upraveno: 3/2/22
  12. Štika

    Štika Mistr fóra

    modro.ocko22

    Mě šunčík poletuje na ploše v pohodě,máš ho zaškrtnutý v dodávání? Na tvém obrázku ho nemáš zaškrtnutý.
    Nemáš zač občas den blbec máme každý xD
     
    Naposledy upraveno: 3/2/22
  13. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Děkuji,dnes je fakt den blbec-.-jsem to prťávý tlačítko přehlídla
     
    -Jara05-, sovicka64 a Štika tohle ocenili.
  14. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ..aká je tu nuda, keď ide všetko ako má, žiadne zdržanie, ani žiadny bonusový kód nebudexD,
    koleso nešťastia na mňa kašle, siahla som teda do lištových zásob a roztancovala Jackov Darčekov, tieto akcie mám rada, zvlášť, keď v náhodných odmenách niesú bezetka a grajciare, Šunčičku budem obdarovávať aj navyše, poriadne ho vykŕmim:p;)
    zatiaľ sa rozbieham, padátka mám bez prípravy, dobre to padá..
    [​IMG]
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ještě nikdo nemá hotovo? Hmmm, tak to snad stihnu do rychlíků zaset i na pidipole, teď jsem zadala druhé rozpěstování ;)
     
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Y_n_Očka nemaľuj čerta na stenu za chvíľočku vylezú tie rýchliky ako je osôbka nad tebou;);).
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Kocúrik, čerty já nemusím, s těmi nejsou žerty xD A čekám, jestli Danku předběhne Kaolín nebo Sandrička. Či BigClick? Gordonka? HonzaSvátek? Nebo prostě někdo :) Ráda to tady sleduju a sama se sebou se vsázím. Když prohraju, mám cigárko až po čtyřech hodinách, místo po dvou xD
    Tahle akce je fajn, napěstovat a nakrmit stihnu i s pracprocesem a ještě jsou dva řádky na fazoli, to je bezva.
     
  18. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Ja som zatial nakrmila Suncika 7x a padli mi uz 2 debne s bonusmi....Len dufam, ze nebudu tie druhej kategorie s BZ a TBZ...xDxDxD
     
  19. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    kocúrik, ja mať z kolesa také šťastie, sa s tým nepáram, konečne si to mohol vyhrať:D;)
    bacha, Gordonka už dlhšiu dobu doma svieti;)
     
  20. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) zatial takto
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.