Bylinkové rébusy (27.2. - 4.3.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Dle mého je nejlepší nejprve nasyslit padátka a potom odehrát všechny hry, kde jsou bonusy +1, +1, +2 a +3. Semínka otočit se SH a bude to přibývat jedna radost! Když odehraji pár her, tak nemám ani na zasazení na všechny plochy a zbytečně plýtvám bonusy.:)
     
  2. larelay

    larelay Analytik fóra

    ojfp.: taky to tak vidím, ale díky videu od dobena, ale pamatuji si to, minule to bylo také tak. Nahnala jsem to SH, takže už mám namleto, ale kvůli času bude akce kulový blesk až zítra :)
     
  3. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak přes počáteční potíže, kdy jsem si opět nepřečetla ofiko a čekala jsem na semínka, když jsem jich pár získala, hned jsem je šla rozpěstovávat. Až pak se mně zablesko, že tohle už tady bylo a že zasetá semínka už po sklizni znova použít nepůjdou a že je tedy na tuto akci jiná taktika.
    A abych využila bonus 100% do stodoly na 24 hodin, musela jsem popustit kohoutky SH. Včera jsem "napěstovala" padátka a dneska se pustila do pěstování akční plodiny.

    Mám tedy v tuto chvíli odehráno trošku víc jak 70 her a napěstováno. Jen přemýšlím, jestli to hodím do úkou nebo na trh. Ale každopádně mám od akce pokoj, víc věnovat SH kvůli padátkům nebudu, protože pak za každou odehranou hru dostanu jen 4 pytlíky se semínky. A to opravdu nemá smysl.

    Na víkend bude klid a pohoda, šla bych stavět sněhuláky ...... [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 28/2/20
  4. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Heč,tak mám rekord při skládání 15sec a to 2x za sebou.Vpravo jsem na 28 potici.Semínka pěstuji na jedné ploše na velkých polích,dávám SH a zuzanino.Stejně čekám na padátka z baha,tak mě 2 plochy stačí na padátka.

    LV 219
     
  5. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    jana151049 když se ti nějaká hra nedaří, tak ji křížkem zavři. O pokus nepřijdeš a můžeš si zahrát jednodušší hru. Já mám všechny za 12 ;).
     
    evainfo a radyn.m tohle ocenili.
  6. vladca

    vladca Stará škola

    poskladal som 25 puzzle, zvyčajne to dávam na 15-45sec, 2 hry ale aj cez minútu :p
    zasadím semienka a komplet produkciu dám asi na trh ...

    na KŠ som pretočil všetky PL a zelené čo som mal (asi 30+30), a asi je nastavené na minimum ...
    ani raz tam nebol bonus na úrodu ! a myslím tým že sa ani neukázal, ani jediné +1/6h a o 100%,200% ani nehovoriac
    ... zato oranžový bobor a hľuzovková farma žltá je tam vždy, dokonca som v sérii za sebou schytal rovno 3
     
  7. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    vladca: Ahoj, až uvidíš cenu na trhu, tak to dáš raději na charitu. Pochybuju, že z tohoto základu bude někdo ochoten tu cenu vytáhnout na přijatelnou úroveň ,-)
     
  8. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    ojfp - dík za radu,ale dělám to tak od začátku hry
     
    ojfp. tohle ocenil(a).
  9. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    A mám to na farmě zase, sklidím kombajnem 2-3 padátka. Sklidím ananas ručně 8ks. Dělá mi to pokaždý, když jsou utažené kohoutky. Prakticky mi vypadlo tolik co před tím s kombajnem s 6h kytky(zalité a pohnojené). Ananas dostal to samé, ale došel kombajn. Tak jsem to ručně sebrala.
     
    vladca tohle ocenil(a).
  10. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Fakt nechápu, kam se zase ten Kefalín žene ... o_O
     
  11. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Tak zatím je to dobré skládačky jdou a hlavně padátka se sypou BH tam je to dobrý ale nemůžu vychytat co na farmu aby to líp padalo.
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Skládání se nebojím, křížek to jistí, ale doufám, že budu mít dost eSHáčka na pěstování, když to nechávám na poslední chvíli. No za chvíli vyrazím na průzkum trhu, tak nějak cítím v kostech, že někteří jižní sousedi našich východních sousedů na mém trhu mají hotovo a postupně se skupinově pustí do prodeje ;) Posledně taky začali oni.
     
  13. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Dnes jsem odehrál jen dvě hry a zůstal před bonusem z 20. úkolu. Zítra začnu s pěstováním semínek. Zkusím kolo štěstí i když po příspěvcích co jsem četl, půjde zřejmě o vyhozené lístky, uvidím. Namleto na 22her. Pravá strana beze změny. Vybráno po 23 odměnu. Na trhu mrtvo, ale je to proto že většina hráčů nemá ani rostliny pro sebe na splnění. Myslím, že trh se začne hýbat tak v neděli.

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]


    Hezkou hru ...
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Skládání jde dobře, jen kdyby bylo z čeho ,-) prsteny nemám a z pupenu jsem získal 2 semínka růže a 2 píchavky, z toho moc parády neudělám. Potřebuji bobuli a kde nic tu nic, trh stagnuje ,-))
     
  15. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Takýmto tempom to neurobím ani keby akcia bola do Vianoc.
    Pitrýsek 47 čo ty na to?
     
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím Kuteno, kocúrik nezbývá mi nic jiného než na 100% souhlasit :p

    Další pupen byl štědřejší: 5 píchavek, 6 bobulí, 5 růže.
     
    Naposledy upraveno: 29/2/20
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  17. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, mám teprve odehraných 23 mini her a zoufalý nedostatek prstenů, ještě že mi manžel koupil alespoň jeden ke čtyřicátému výročí svatby, jinak bych tu akci už asi odpískala, a když nedosáhnu na stonek, tak mám nějakou útěchu, ať se všem daří v akci lépe, musíme doufat, že povolí kohoutky, jinak se asi opravdu akce nedá stihnout, neb to nepadá ani z dlouhodobek.
     
  18. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    no pamatuju že minule koncem hry bylo na trhu tolik a za tááák strašné prachy že jsem ani nedodělala
    ted tak žádná sláva v levo 15 a v pravo 21 hotové
    myslím si že ti co mají skoro hotovo by mohli pomáhat a prodávat sem tam zbytky
     
    Naposledy upraveno: 29/2/20
    romanafa tohle ocenil(a).
  19. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    19 miniher a něco namleto, za hodinu bude saguaro /nějak jsem to blbě spočítala/ , v pravo 31 odměn....
    Pokusím se dnes udělat 11 potvor a zítra to napěstuji...uvidí,. kam se dostanu, ale ty prsteny tedy moc nepadají...
    Budu ráda za stonek. :oops:
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  20. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Tahle akcička jde kvůli ne-myši do kopru. Ančů umleto 9, her odehráno 0, semínek 0. Nemá někdo návod pro kutily, jak vyrobit podomácku myš, případně dokopat ten vestavěnej nesmysl, aby přetahoval?
     
    dasa1143 a Peto121 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.