Bylinkové rébusy (27.2. - 4.3.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Michaelapolacka: Co se týká pohopolí se SH a akční kytky (semínek), tak se dají využít až bude aktivováno více bonusů z akce najednou +1, +2 atd. nebo když se zadaří na kole štěstí nějaký bonus.
     
  2. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak mam na 9 her, to je na pripravu celkem maly pocet, ted uz to pujde pomaleji... zajimavy ze mi chybi spis baha padatka, ale muze to byt nahoda - uvidime jaky vysledek bude zitra... tak zatim meleme, hrani az bude za co :)
    Minule jsem jel chaoticky, nevychazely mi pomery semen a tak jsem nakupoval a pak to fakt zase prebyvalo, jenze kdo to ma vedet dopredu?
     
  3. palpet

    palpet Zelenáč fóra

    chcem sa opýtať že prečo po vypestovaní a pozberaní akciových rastlin je v sklade zo všetkeho nula!!!
     
  4. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj palpet,

    na to je jednoduchá odpověď - protože je to takto u této akce nastavené, museli jsme se s tím smířit všichni kteří tuto akci plníme ;)
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Už pomalu špekuluji,jak to celé z pytlíkovat.https://prnt.sc/r8mzht
    Na trhu krapet šedivo.o_O Čekal sem vlnu solidarity,že to tam budou hráči mrskat po jednom krejcaru a vono nic!?!:p Nevím tedy co je špatnýho,vydělávat krejcary na akčích rostlinách,když zdruhé strany poslouchám skuhrání,že nový šlechtěnci nejdou prodávat nejlépe za miliardu a havěť z TS alespoň po 150 milionech!:p Fakt trapný.Havýše si budu muset nakreslit,abych vůbec věděl,jak vypadá!o_O
    Padátkům zdar!:)
     
  6. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Nevím,zda jsem od posledního skládání zblbla nebo mi systém schválně podstrkuju takové ty " střapaté " dílky,které mi dávají dost zabrat,abych je poskládala se ziskem čtyř pupenů o_O
    Stáří je prevít :D

    A místo pupenů,dostanu já pupínky,neb jsem vytočila na kole neštěstí ,místo chatrče, bonus +1 na 6 hodin,ale nemám padátka na 10 pokus,sklízet budu před 23 hodinou a strašit v noci na poli, se mi nechce ;)
     
    Naposledy upraveno: 27/2/20
  7. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Mohu si tipnout? Čajot a pohanka? Na kolo v období, když přidají nový úžasný předmět neradno lézt, ze 7O pokusů tam bylo pouze jedinkrát +100 a dvakrát +1. Tak škoda mrhat točením a SH. A berka, stáří je sice prevít, ale zase máš čas dávat při skládání křížeček, to musí vyjít a pokud ještě nestrašíš v noci, tak jsi na tom dobře;)xD
     
  8. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Gordon , křížek jsem zatím nepoužila,na to jsem dost houževnatá nebo tvrdohlavá ?? možná v případě nedostatku kyslíku nebo hrozícího prdnutí cévky xD

    Edit : Jsem malá,ale šikovná , ulovila jsem na trhu 20 kousků úžlabní růže ...a pak, že nerostou ;) 172 cm není žádný mrňousek,tak asi jen šikovná xD
     
    Naposledy upraveno: 27/2/20
  9. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Kaolíne, kdybys byl trh BB, tak tam ty havýše házím, sice jednou za týden 20 ks.... ale jdou... A i "úžasnou Jarušku" stíhám uspokojit v jejich požadavcích. :p

    8 her hotových. Devátý večer odehraji, zbytek až ráno... bude + 1 z kalendáře, + 1 za hru .... no uvidíme, kolik toho bude dál ...
     
  10. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Dnešek končím se skóre 17 odehraných her, navíc už nejsou padátka. Z pravé strany hotovo 23 odměn. Hlavní pěstovací dny budou sobota a neděle. Musím pořádně promyslet co a jak sázet, aby zbylo i něco na trh ;).


    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]


    Hezkou hru ...
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Namleto na osm her + jedna darovaná. Bylo by víc, ale spěchala jsem do práce a místo bublinové řasy jsem zasela pokrácený šafrán, ovšem jen s bonusy na čas, vodu a bobky. Tak musím ještě chvíli (cca tři hoďky xD) počkat, až to dozraje. Jéjda, to se bude ráno dobře vstávat do ústavu xD

    EDIT 0:45: bohajeho, ještě čtyřicet minut. Jsem to ale kopyto... Pospíchej pomalu se říká, že? Souhlasím >:( :cry:
     
    Naposledy upraveno: 27/2/20
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Vypadá to, že bude problém s prsteny, málo nás ,-) 4ks, brouků 130ks
    Jinak dva bonusy +1 z odměn dnes pomůžou při pěstování akční.
    13 her, vpravo 20, došla píchavka, na trhu šedo.
    Edit: možná je to tím, že nehospodařím u vodopádů, mám tam dekorace
     
    Naposledy upraveno: 28/2/20
  13. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Zajímavé, mně zase chybí brouci, prsteny by byly :)
    Na trhu AG se zřejmě nikdo nesnaží nechutně zbohatnout, protože v sekci akčních je stále šedo.
     
    radyn.m, -migos- a evainfo tohle ocenili.
  14. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Samozřejmě jsem odklikla denní dárek a neměla ani jedno volné políčko:mad:
    Tak jsem vyplýtvala SH a dodělala 10 úkol a pěstuji bylinky, zuzi je také málo ale nemusí pršek, pojedu po kapkách. Času je zatím moc:p;)
     
    -migos-, berkaKolchoznice a evainfo tohle ocenili.
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezký dník u bylinkových rébusů :) na bahamce saquaro, na farmičce pohanka, zásoba SH a vrtulek a že byl dnes bonus v dárku, kolo neštěstí taky jeden přidalo, jsem se do toho pustila až kam dojdu xD druhou stranu zatím neplním, protože sklízím na přeskáčku co vyroste, abych to stihla před odchodem do práce. Už není co mlít, tak pokračování až v sobotu na večer po práci :p
    Hra mě baví a jde to docela rychle, ale taky občas křížkuji :D tak ať to všem hodně padá a roste ;)


    [​IMG] [​IMG]

     
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    S tými chrobákmi ja problém nemám ale chýbajú prstene.Tak že nemôžem namlieť ani ň.
     
  17. elen45

    elen45 Expert fóra

    já mám namleto celkem na 22 her (z toho odehráno 9) a čekám až sklidím sl. jetel, abych zasadila akční - celkem 96 (zatím víc padátek na F)
     
  18. Krasomila333

    Krasomila333 Perspektivní autor

    Já tedy bojuji s padátky na Baha, nějak se jim ke mně nechce. o_O
     
    Veselka, evainfo a farmarka158 tohle ocenili.
  19. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    hovorí sa pomaly dalej zájdeš ,ale ja idem až moc pomaly ,nie sú padátka
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  20. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    :) ide to celkom fajn,vdaka kaolin za radu-cajot,;),takze padatka aj z baha pribudaju kazde dve hodiny
    no a s bonusmi od ziegfrieda to ide perfektne .najprv som namlela na 9 hry,potom som zasadila akcne bylinky,a ked som uz mala padatka na 30 hry tak som to rozbehla :p
    momentalne takyto stav je u mna
    [​IMG] a [​IMG]
    a samozrejme pouzivam aj zelene kvapky a renatka lieta tiez xD
    tak nech sa vam dari farmari ;)
     
    Naposledy upraveno: 28/2/20
    evainfo, GordonSargent a radyn.m tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.