Bylinkové rébusy (27.2. - 4.3.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vika007

    vika007 Pisálek fóra

    Na trhu je to divočina.
    Dať 17000 za jednotku tak to néééé.
    Ďalej ani neskúšam pokračovať.
     
  2. ostrásekačka

    ostrásekačka Rádoby autor

    Akci jsem stihla celou (radost veliká), jen mi jí kazí TS, opět jsem mravenečky nezískala :sleepy:. Já se jich asi nedočkám. Hezkou hru všem.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  3. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Lida 7373 díky tvé radě jsem se doklikala k 25fl. Měla jsem 79 bobulí a potřebovala jsem 300. Díky:inlove:
    Takže jsem skončila 60-73:p;)
     
    k.vitek a evainfo tohle ocenili.
  4. akyraa

    akyraa Aktivní autor

    mám asi blbou otázku, ale posbírala jsem dekorace ke stonku a stonek mi hlásí že dané dekorace nemám v inventáři?
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  5. evinana

    evinana Znalec fóra

    dekorace mají +, nejdříve dát na plochu a posbírat bonusy. Pak půjdou do řádku
     
    k.vitek, dasa1143 a Skali tohle ocenili.
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník všem :) jak čtu se trh začal hýbat, no včera jsem pár kousků bylinek levně prodala a dnes nebyl ani čas tam něco dohodit.

    Ale jedna mrňavá radost mě přišla z tajemných ... je tam xD :inlove: ... už né, hned šel za kamarády do velkokapaciťáku :p


    [​IMG]
     
  7. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Tak se mě podařilo koupit na trhu chybějící bobule,abych získala další 2 odměny,kde byly TS na havýše.Výsledek beru jako provokaci : žlutý ježek a oran.páv,co ž jsou prahistorické a trapné vykopávky.To si nezasloužím!!!
    A aby se to nepletlo,tak na baha: žlutý dráček a oran.opice.To se nedá ani komentovat!
    LV220
     
    Naposledy upraveno: 4/3/20
  8. akyraa

    akyraa Aktivní autor

    děkuji :)
     
  9. lalaX21

    lalaX21 Pilný autor

    Já to tak mám vždy -.-
     
  10. leonka41

    leonka41 Rádoby autor

    • Citace příspěvků bez vlastního obsahu je považováno za Spam. A nevkládej více příspěvků pod sebe. Děkuji Skali
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/3/20
  11. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    U mě smůla.Ještě jsem měla napěstované a v 10 vypli internet a zapli ho až v 17 hodin.Sice bych neměla doděláno,ale ještě jsem mohla trochu nahrabat.Nic nenadělám.
     
  12. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    jana563: to naštve :oops::(

    Něco jsem naházela na trh, akce komplet a ještě někam naházet dekorky....:p

    Z tajemna: Havýš a 2 x dvouslivák, korálovec XXL - jinak nic, co by stálo za zmínku :)
     
    Naposledy upraveno: 5/3/20
    k.vitek, jana563 a -migos- tohle ocenili.
  13. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    asi jsem něco dělala špatně, prostoru na setí dost, ale semínek málo, dodělala jsem levou stranu, ale vypěstovaných semínek je nedostatečně, tudíž nemám 3 dekorku do stonku...času a místa dost...jen semínek málo...hlavně problém s pečetním prstenem.:wuerg::sleepy:
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    marcelina0007 - ahoj, pokud jsi získala stonek z levé strany, tak máš i dekorace do něj. Ale je u nich +, tudíž jsou s přidaným bonusem a je nutné je dát někam na plochu a vysosat z nich bonusy (nebo je zbourat hned, ale to se připravíš o ty bonusy). Po zbourání ti půjdou do stonku umístit.
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  15. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Je to tak, tentokrát nebourat ... zvlášť nepolapitelné houby by bylo škoda, na rozměr 1x1 slušný výkon. Kdyby to dávala bez omezení tak do stonku nepůjde :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.