Bylinkové rébusy (27.2. - 4.3.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    akce hotová. Jen mi chybí pravá část. - tam jsem cca v pulce
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Kdysi jsme tímto způsobem nakupovali na trhu plodiny od salátu až po rebarboru!:) To mě ještě obchodování na trhu bavilo.
    K akci. od pondělí hotovo 8)
     
    dasa1143 tohle ocenil(a).
  3. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    rastaman19, tak zkus chvilku chytat, jestli máš čas
     
    rastaman19 tohle ocenil(a).
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Radší bych chytal ryby než růže a píchavky, kdyby tam aspoň bylo k mání více rostlin najednou.
    Má to smysl klikat na stránku nebo cokoliv, pokud to tam někdo nehodí tak stejně nic nevidím, to jako, že si nabídku dřív přivolám? To dřív dostanu zánět šlach ,-))))
     
    dasa1143 a -Kuteno- tohle ocenili.
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  6. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    To by mě zajímalo jak!
     
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    :D kaolín má super trh, u nás se ani jedna bylinka neohřeje, max.jedna stránka a v sec pryč :p a pak dlouho nic a pusto, prázdno

    Edit: hele ty provokatére, věnuju se od 7 h a sem si chodím pro rady 8) vidím, že jsou mi k ničemu ;)
     
    Naposledy upraveno: 4/3/20
    evainfo, Xenie6161 a kaolín11 tohle ocenili.
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nyní http://prntscr.com/rbbgxs
    Je fakt potřeba se tomu věnovat a neokounět na fóru!;):cry:
    I s lelkováním na fóru se mi podařilo od 9:13 nakoupit na trhu 503 ks píchavek. Podotýkám že farmu jedu na rozpadajícím se noteboku s XPéčkem a s katastrofální rychlostí Wifi.Takže i já počítačový neandrtálec, se na trhu chytám!!8):wuerg:
     
    Naposledy upraveno: 4/3/20
    Xenie6161 tohle ocenil(a).
  9. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Tak jsem to zkusila, během 30s jsem chytila 2ks. Už jsem je prodala. nebudu to blokovat potřebným.
     
  10. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Já jsem fakt na zabití.......klikám na trhu jak zběsilá, nikde nic, a když, tak stihnu 1 až 2 kousky. Najednou se předemnou otevře plná stránka......to snad není možný, beru jeden rádek za druhým, v duchu jásám......vykoupila jsem téměř všechno senoxD:cry:
     
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Což o to i já se chytnu a něco chytnu, ale potřeboval bych víc, ne jen 5-10ks......a to si myslím, že mám reakce dost rychlé....., ale tolik nabídek jsem od rána neviděl...
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  12. Lorraine81

    Lorraine81 Pisálek fóra

    Ty brďo,tak jsem si naklikala a mám Wolemii ,jsem spokojená,ale ruka teda bolí xD . 35 milionů v čoudu xD

    Děkuji Kaolín11 za návod :music:
     
    evainfo a kaolín11 tohle ocenili.
  13. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Číhám na trhu, objeví se nabídka, nejdřív se jí leknu a než se vzpamatuju, je samozřejmě pryč.
    :D:D
    Akci jsem skončil včera, zbytek na noc zasel a hned ráno prodal.
    Pak jsem zatočil KŠ kvůli kupónu na pomocníky a ejhle, padlo +100 % do stodoly.
    Aj tak sa dá.
    xD
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  14. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Tak na stonek jsem se dostal, ale celou pravou stranu nedám.... Nevadí o víc než stonek nešlo a pár akčních jsem dokonce i prodal.....Ani se na trhu neohřáli... byli pryč okamžitě...
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  15. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Nakonec jsem něco nakoupila, něco dopěstovala, pak něco prodala (takže i něco malinko vydělala) a akci dodělala. Tedy mimo posledního úkolu, ať si kamzíky nechají, nestojím o ně.
     
  16. matička3

    matička3 Perspektivní autor

    jak se prosím dokončuje ta pravá strana?
     
  17. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Matička3, nachytat na trhu podle návodu na straně 16. Pokud se nepodařilo napěstovat.
     
  18. matička3

    matička3 Perspektivní autor

    • Nepoužívej tlačítko "odpovědět" (odpověď s citací), pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Začni psát do nového příspěvku a dotyčného jen oslov. Děkuji Skali
    Lida7373

    **** odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku

    pardon, spletla jsem se, levou stranu jak dodělat
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/3/20
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    matička3 - odehráváš minihry (za umleté vykládané anchy) ;)
     
  20. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Tak jsem se nakonec do akce pustila 8)

    L: 53/54/60
    a
    P: 56/75

    ...asi mi není moc líto, že jsem akci nedokončila úplně stejnou (i když 2. Wolemie by se mi líbila). Větev na Stonek a bodíky do Benátské sezóny mám :music:


    EDIT po 30 minutách:
    Uááááá :inlove: že já jsem vás poslechla! Na krejcarovém kontě mám o 30 mil. méně (při mé velikosti konta je to 1/3 zásah oproti jiným, kteří tu máte jiné objemy v truhličce ;) ).
    Tak jsem doskákala po nákupech na 60/75 a shrábla jsem ještě nějaké bodíky do Benátské sezóny :music:
     
    Naposledy upraveno: 4/3/20
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.