Bylinkové rébusy (27.2. - 4.3.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    lalaX21 - po jednom, bo se snaží hráči navýšit cenu (a neutrpět při tom finanční ztrátu) ;)
     
  2. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Ha! Stačilo tady trochu zafňukat nad tajemnými stromy a stáje se trochu víc pochlapily: mám svého prvního mravence :D. Jdu prodat poslední zbytky rostlin, nová semínka už zasazovat nebudu - akce pro mě končí.
     
    radyn.m a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Na hlavní louce dozrávají poslední bobule a růže, sklidím a snad ještě prodám ráno, než půjdu do práce. Dva dny jsem akčně farmařila, jdu odpočívat k serirálu. Držím pěsti všem, co bojují a gratuluji těm, co zdárně ukončili. Někteří o hodně dříve, než já :)
     
    GordonSargent, Apachie1 a tykadlo tohle ocenili.
  4. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Od minulého pondělí jsem v nemocnici v Praze. Akce splněna teď a to jsem chvátala, protože zítra jedu dlouhou cestu domů, hurá:D Přestože mam dojem, že jsem přežila svoji vlastní hibernaci, dvakrát si musela kupovat internet:wuerg:a měla akutní nedostatek bobulí tak jsem to dalao_OVšem držím palce, ať tuhle akci dokončíte;)
     
  5. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    Hezký večer všem, tak jsem krapet rozhořčená. Rébusy kromě jednoho pokusu vždy za plnou odměnu, levá strana kompletní, na semínka jsem házela Zuzky SH + klasika MJS a stejně mám pravou stranu hotovou jen do 60. tahle akce mi nikdy nevyjde celá.
     
    fafosek, milteska a anvan tohle ocenili.
  6. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    Dobrý večer,

    jak jsem dlouhhhooo nehrála tak jsem se zase zaháčkovala. Ale snaha získat strom který samozřejmě nemám mi nevyšla. CHybí mi 277 píchavek na wolemii - neměla jsem přestat hrát.
    Jak říká moje máma - puberta je hrozná
     
    Peto121 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  7. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Orliček při OaD se přihlaš, daruji ti wolemii.
    Ráno bude komplet hotovo...
    Jdu chrnět mám toho "puný juby" (stejně ty malý děti roztomiležvatlají):inlove: Dnes jsou naší princezně 3 roky.
     
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak jsem jeste trochu zkazil posledni sklizen nejkratsi kytky, takze dalsi kolo s SH ale s "prebytkem" 42 kusu mam hotovo... ostatniho zbylo jeste dost, takze nejspis jen pro lepsi pocit to dam rano na pole, i kdyz jsem to asi mel udelat hned...
    Drzim palec lovcum kytek!
     
  9. jirka2000

    jirka2000 Pisálek fóra

    Levá strana hotová, ale na pravé se k vysněné wolemii nedostanu ani náhodou. Na trhu pusto a prázdno, což znamená, že má stejný problém spousta farmářů. Příště akci tohoto typu nezačnu ani dělat, nestojí to za ty nervy.
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
  10. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Tak dneska otevřeli kohoutky, včera mi z plochy toho samého vypadlo 90ks a dneska 130ks. Velmi zajímavé. Takže jsem to pomlela a pohnojila a dám to na trh potřebným.

    A někdo by mohl osvěžit to jak to na tom trhu chytat přes ten Enter, nebo jak to bylo, jak se to muselo dělat tu první akci. Myslím, že si to většina nepamatuje ani já,ale bylo to dobrý, ale bohužel si to nepamatuji.
     
    Naposledy upraveno: 4/3/20
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Prodávejte, prodávejte cena se šplhá k 6000 KR/kus, ulovil jsem 10 ks růží, to je fakt pakárna ,-))) plazím se ke kupónu.
    Proměnil jsem se v kočku a chytám, 100 ks někdo dal , óoo díky cizinče, dobrá bojovka ,-)))).
     
    Naposledy upraveno: 4/3/20
    evainfo a dasa1143 tohle ocenili.
  12. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Tak sakryš lidi, už to tam házejte. Ráno se pár kousků po jednom objevilo, ale jsem pomalá buď já nebo počítač, takže nic a teď jak odešli pracující do práce, tak je opět šedo.
    Takhle to nedodělám...a bude to jen kvůli Vám ;)xD

    EDIT: tak fajn, pár kousků se objevilo, ale ještě zařiďte, aby se mi netočila kytička-.-...opět nic
    EDIT I: vladca, kluk šikovnej, vrazil tam 100 ks naráz, ale opět nic....prodáno
     
    Naposledy upraveno: 4/3/20
    evainfo, vladca a dasa1143 tohle ocenili.
  13. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Už jsem prodala skoro všechno a jedněch bobulek mi zbylo 680ks.
    Ráno jsem ještě zahrála 13 rébusů a vše napěstovala s vrtulema,aby potřební měli dost kusů.
     
  14. CalamityJane0708

    CalamityJane0708 Pisálek fóra

    Mezi 12 - 13h budu dávat na trh AK poslední zbytky rostlin - od každé cca 500 ks, tak kdo ještě bude potřebovat, může zkusit ulovit ;)
     
    Naposledy upraveno: 4/3/20
  15. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Jakoby mě farma chtěla udělat radost po dost mizerném minulém týdnu:p Z tajamna dvé lísky, XXl skvrnitá vrba, XXL mahaonovník s muďoulama, dva zmrzlinovníky a úhoř s kudlankou:D Mam radost:)
     
  16. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Opět akci nedodělám,chybí mě 250ks bobulí a po sklizni budu mít 60ks.Na trhu se objeví 10řádků,ale už jsou prodané.Nevím co je to za systém.Takže přijdu o TS na havýše.Je to od vás hezké,co myslíte na nás co to nezvládli,ale na trhu ani ťuk.Včera už mě došly vrtulky,tak bez nich jsem namydlená.Na kole jsem ani jednou nevytočila +1 nebo nějaký bonus.Už jsem si zvykla,že tuto soutěž nedotáhnu do konce,tak na to kašlu a neřeším to.


    LV 220
     
  17. milteska

    milteska Expert fóra

    levá strana hotová,poslední kytky zasety,ale pochybuji,že to bude stačit-hroutit se z toho nebudu,ale minule hodně kytek zůstalo. Něco je špatně
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  18. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, já končím jako obvykle těsně pod vrcholem co se týče levé strany(59) na pravé jsem (62) ale ještě mám zaseto, tak se asi pohnu možná o 2 nebo 3 řádky, no alespoň mám 5 florenů, na víc se nezmůžu, i tak jsem spokojená.
     
    Naposledy upraveno: 4/3/20
    Peto121 a evainfo tohle ocenili.
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Lida7373
    Jak jsem se to naučil v pravěku já.Pokud ti chybí třeba už jen jedna plodina,je nejlepší najet přímo nani a chytat tam.Jelikož,když je plodina zašedlá, nedá se do ni rovnou dostat,tak musíš kliknout na sousední(mrkev) a šipkou nahoře v levo http://prntscr.com/rba7al se přesunout do dalších nabídek!Zde již musíš do zblbnutí klikat na kteroukoliv šipku,nebo na číslo stránky (dole uprostřed).Osobně klikám na šipku vedle"vyprší" http://prntscr.com/rba2hz. Jakmile se objeví nějaké nabídky,klikám na kteroukoliv!!!!! Nesnažím se klikat na první,bo na tu číhaj všichni!:eek: Takže pravou rukou kliknu myší na "koupit" a levou rukou to na klávesnici odentruju!
    Upozorňuju,že nakupování na trhu tímhle způsobem,je jen pro silně otrlé jedince!xD8)
     
  20. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    kaolín11, díky tomuto jsem tu první akci tenkrát nakonec dodělala, protože jsem to rozjela špatně projela jsem ty bonusy. věděla jsem, že to je šílenost,ale nepamatovala jsem si jaká, vím, že byla účinná.

    Jinak na trh jsem naházela poslední kytky, už žádné nemám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.