Budoucí akce (13.1. - 16.1.)

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem BlackDragon, 13/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Co byste si přáli v budoucích akcích?

  1. A: Méně akčních plodin

    15.2%
  2. B: Více časových úkolů

    2.2%
  3. C: Různorodost a novou mechaniku úkolů

    19.8%
  4. D: Tématické akce jednotlivých zemí

    3.2%
  5. E: Delší trvání akcí

    9.7%
  6. F: Zlepšit odměny

    46.9%
  7. G: Se současnými akcemi jsem zcela spokojen/a

    3.1%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sametka52

    sametka52 Zelenáč fóra

    to není moc dobrý nápad,pokud se prodlouží doba trvání akí,o to míň jich zase bude,mě se to zrovna nezamlouvá
     
  2. 12Orol

    12Orol Perspektivní autor

    Chýba skorá informovanosť - už sa to tu písalo, ale pridávam sa za to.
     
    k.vitek a -Pietro1976- tohle ocenili.
  3. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Přeji hezký den,
    hlasovala jsem pro bod c. Proč, protože chci mít různorodost v akčním plnění akcí pořádaném RT a mechanicky pěstovat kupu akčních plodin mě už dávno moc nebaví. Mít vše hotové za 3 dny a pak se kopat do zadní části těla s nudy...nee, už si akce přizpůsobuji sama sobě. Nevyklízím všechny plochy, SH, RSH použiji jenom pro rozpěstování...jednoduše řečeno, našla jsem si různorodovost a mechaniku sama. Baví mě adreanalín a každou akci si chci užít i do posledního dne a hodiny, kdy vše potom naházím, finito a řeknu sama sobě: " Jsi dobrá, máš to hotové".

    Vyjádřím se k bodům:

    Bod A:
    mnohdy přehnané pěstování v množství akčích plodin k dodání do úkolů, sezení a nočních nařízených budíků na sklizeň i s použitím SH a k tomu ještě další napěstování či koupě dalšího potřebného do akčního úkolu...Nevyhovuje a vede jenom k nevšímavosti těchto akcí, jak u začátečníků, tak i u déle hrajícím hráčům. Naopak déle trvající hráči bojkotují akci, ale ze svých inventáří ve stodole pro dodání do akcí navyšují cenu do nej rozměrů.
    Pěstování akčních plodin v posledních akcí ve velkém stylu převládá, nepřidává pro hráče žádnou motivaci , což je škoda.


    Bod B:
    Líbí se časové úkoly, které akci zpestří. Trošku zapojit mozek je dobré, než jenom rozpěstovat a mechanicky sklízet. Velice dobrý nápad, pokud bude dokonalý pro všechny hráče.

    Bod C:
    pro ten jsem hlasovala...

    Bod D:
    Líbily se mi tématické akce pro jednotlivé země (viz. předešlé Francie, Polsko, Rumunsko, Holansko..), které kdysi byly do hry zavedené. Když se podíváte na nabídku vlaječek všech států před přihlášením do hry, mohly by to být dobré akce. V některých státech, kteří hrají farmeramu je klima slunečné po celý rok a udělat akci k těmto státům pro využití jenom Bahy by byla velice zajímavá. Taktéž i akce pro Česko a Slovensko. Získat vlaječku...pro asi líp než nálepku.
    Škoda, že nejde dát více hlasů v tabulce.


    Bod E:
    delší trvání akcí... Jsem zásadně proti. Akce má mít vyměřený čas a 7 dnů pro splnění je optimálních. Jsem pracující a snažím se plnit všechny akce. Pokud jí dodělám, jsem na sebe pyšná. Pokud ne, i tak mám odměnu za dodání.Nenavyšovala bych ani jeden den navíc, pokud RT akci nespustí v den a hodinu, kdy je nahlášená. V tu ránu by kompenzace za problémy měla být samozřejmostí a děláním tichého brouka jenom podněcuje k nelichotným výlevům lidí.

    Bod F:
    lepší odměny...Každý by chtěl to, co mu chybí. I já, ale kdybych vše měla hned, nehrála bych už tuto hru dávno. Neměla bych motivaci se přihlásit a sklidit. Myslím si, že odměny v akcích jsou dobré pro všechny..Ne výborné, ale mnohdy jsou chvalitebné a mnohdy jsou nepřiměřené a někdy i jupí zajásáme...Pro každého začátečníka jsou však naprosto úžasné. Nemůžeme tu dělat bariéru mezi déle hrajícími hráči a začátečníky, že budeme bojkovat akce. Každý by měl najít, co potřebuje a co mu vyhovuje. Proto by akce měly být dostupné všem hráčům od začátku hraní a pokud nemají level na patřičnou plodinu pro dodání, měl by se trh pro splnění akce zpřístupnit dokoupením nedostupných plodin, zvířat, šlechtěnců.. ;

    Bod G:
    tak ten je tajemný a mnohdy nenalezený a každý by chtěl být spokojený. Nehledejte spokojenost ve hře, ale v životě. Mějte se rádi, hrajte si a hru mějte čistě oddychovou, ne návykovou a to přeně děláte.


    Co bych navrhovala:

    • mnoho hráčů a vesměs začátečníků, kteří nemají dosažený level na dodání plodin, šlechtěnců atd akci nedokončí a vlatně nemají ani důvod jí začít, natož kupovat košíky za reálné peníze. Odradí je to a se hrou skončí; Nedělejte to, važte si nováčků. My staří už jsme zazenitem..:)

    • nesouhlasím ani s předběžnou informací k akcím ...V tu chvíli trh ovládne ceny a ti, kteří nemají ve stodole patřičné množství pro dodání, musí nakupovat za neuvěřitelně nad cenou.
     
  4. aamperzg

    aamperzg Aktivní autor

    V souvislosti se Šťastným dnem plodin mě napadl další návrh na vylepšení hry. Mě asi i spousty dalších hráčů zisk BZ toho moc nepřináší. Protože postupem do dalšího levelu prakticky nic nezískám. Žádná nová stáj nebo strom. Tak proč nedat jako odměnu možnost nákupu nových stájí nebo stromů za krejcary. Protože nové stáje i stromy skončily před mnoha koly ani nepamatuji kdy. Sám jsem v 91.levelu. Úplně jiná je situace na Baharamě tam je po zavedení Zlatých banánů hra daleko zajímavější.
     
  5. -petka-

    -petka- Pisálek fóra

    já bych brala lepší odměny a za Cé se mě také líbí ,tajemno mě nevadí je to trošku adrenalin,ale uvítala bych v něm poslední novinky a ne věci co už hráči mají moc krát a časové úkoly jsou také fajn chtělo by to trošku sladit dohromady.
     
  6. sluníčko-33

    sluníčko-33 Zelenáč fóra

    Já bych ocenila, kdyby akce byly vyváženější pokud jde o to, jaké jsou kladeny nároky na jejich splnění, resp. aby byly hratelnější i v případě, že nemám čas sedět u počítače celé dny. Odměny by mnohdy také mohly být lákavější, obzvláště, pokud do nich mám investovat vyšlechtěná zvířata, která mám málokdy v dostatečném počtu ve stodole. Co třeba sem tam nějaký zlatý banán místo hvězdiček, když tam dodávám plodiny/zvířata/produkty z Bahamaramy? ...
    z uvedené nabídky v anketě si nemám co vybrat. počty plodin jsou docela fajn, škoda, že už dlouho žádná nová nezůstala na stálo ve hře. .. a hlavně, pořád se zapomíná na palčivější problémy než je mechanismus akcí - co třeba škola farmářů apod.?!
     
  7. Marie54195454

    Marie54195454 Rádoby autor

    Tak čtyři roky byla farma pohodová hra, ale potom se to začalo dost horšit.Plno věcí nefunguje-kino,škola farmářů,album na nálepky to je hnus vše se ubírá k horšímu a složitějšímu.Proč se to zavádí do hry,když to nikdo nedořeší,jen si na sebe šijete bič a potom se farmáři předhánějí v námitkách.
     
    babča59 tohle ocenil(a).
  8. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Děkujeme všem hlasujícím za provedené hlasování a i za vyjádření Vašich konstruktivních nápadů. Hlasování je tímto ukončeno.
     
  9. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    Ahoj farmáři,

    přinášíme vám konečný přehled hlasování ve všech komunitách:

    poll.png
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.