Borstyho nový dům (27.6. - 3.7.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/6/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak si v klidu pomelu poslední zlatý ingot a raduju se, že mám hotovo. Prdlačky, protože farmablbníček je doma a já v práci, musela jsem došlechtit dvě včelky... Ale teď už hotovo mám :)
     
  2. hudy536

    hudy536 Stálice fóra

    Tak já mám také hotovo, z bedny štěstí vypadly dvě další bedny, z toho jedna nějaká zlatá a z ní zlatá ovce! Tak z toho jsem měla po dlouhé době radost a teď přemýšlím, co s ní. :)
     
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Dobré ráno, dosocháno ,-) z bedny bedna a z ní BZ, jsem já to šťastlivec.
    Zbylo 608 akčního listu a 454 tyglíků, bez bonusů.
     
  4. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Huráá,tak mám z "činčily" 29-tý oranž.úl.To mě do sbírky určitě chybělo.Mám růžovou stáj,neonovou,takže oranž.úl je jistě adekvátní odměna za námahu.RT super a díky ! Ze stromů prehistorická jedle,což je paráda /4/-ks/ a opět javor.cukr..
    Ze zlaté bedny zlatá slepice,tak už se těším na vajíčka.
    LV 213
     
    Naposledy upraveno: 3/7/19
  5. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Taky mám hotovo. Z bedýnek nevypadlo nic zajímavého.
    I když jsem to nakonec stihl, tak si pořád myslím že to RT začíná přehánět.
     
    Cascada75 a Honzulka05 tohle ocenili.
  6. 8erulenka

    8erulenka Rádoby autor

    Hlásím, že mám taky hotovo. Napadaly padátka a mohla jsem namlet 2 bronzové ingoty a dodělat poslední hlavu.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  7. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    No, jak z činčila se nekonala, vypadla červenka (11ctá), stromy mix všeho nedaly nic. Akce bavila. Štěstí asi vybráno na KŠ ( 3 x +1, 1 x 100% a 1 x 200%).
     
  8. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Příběh kaskadéra v přímém přenosu: Jestli stihnu, tak za minutu celá. Napřed nebyly tyglíky, pak mi "najednou" došla sítina a jestli stihnu namlít cihly, tak to jsem teda borec. Ale spíš na tom chvostě....
    Jo Mates - o činčilu se přihlaš při OaD.
     
    Honzulka05 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  9. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    -pechfógl- : děkuji moc, snad už půjde...na konci měsíce je OaD... pak písni holubem, co na oplátku...
     
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Pechfóglinko, kdybys nestíhala s mletím, tak se to dá ve mlýně za mírný poplatek semlít okamžitě ;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Morče a žlutí vlci. Jo a celý háj z blahočetů. Dále páv, krtek a bobr oranž.
     
    Honzulka05 a Apachie1 tohle ocenili.
  12. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahojky, hotovo na všech farmách od pondělka. Z tajemna nic gut.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  13. zdarsky79

    zdarsky79 Vycházející hvězda fóra

    Stihl jsem,ale bylo to o prsa,počasí zase bylo na prdlačky a farmičku jsem nějak nestíhal.
    Ale stonek je a příští akci si dám volno.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  14. herda21

    herda21 Expert fóra

    Tak já vám to tady naruším, abyste věděli:D Já hotovo nemám, chybí mi jedna sklizeň. Možná ta včerejší, kterou jsem vyměnila za cestu do krajského města, abych se setkala s kamarádkami, které jsem již dlouho neviděla, možná ta, kterou jsem "promarnila" procházkou v parku a fotografováním živých stromů.... Nechci marnit čas u virtuální farmy na úkor užívání si krás reálných. Nejsem ani stratég, jako mnozí (možná většina) šikovní farmaříci. Zase jsem šikovná na něco jiného :music:
    A dokupovat nebudu a basta....

    Tedy upřímná GRATULACE všem úspěšným. Já si počkám na další a "uvidíme, řekl slepý a šel se podívat na němý film".
    Užívejte letního a prázdninového kouzla.... Vždyť dny plynou tak rychle...
     
  15. tahnudopekel

    tahnudopekel Aktivní autor

    No jo Borsty je rád za nový bejvák, ale ty jeho poslední sochy vypadají jinak. Píše se někde, jaká výplata čeká sochaře? Asi je to jasný vzkaz od konkurence, nebo šel Borsty na plastiku. xD
    [​IMG]
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.