Borstyho nový dům (27.6. - 3.7.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/6/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Angelica190

    Angelica190 Perspektivní autor

    Jsem u 9.sochy, nedostává se mi tyglíků - musela jsem u většiny soch jít cestou bronz+ stříbro, protože na zlaté mi často chybí výrobny nebo nemám odemčené rostliny na Baha , možná se mi do zítra podaří ta 9.socha ale víc určitě nedám, na Baha mám jen stromy ale mám jen jednu pěstební plochu a ještě jen ze 3/4 , nemám ani sochy na 30% ( asi jen 22% - i když se snažím dodávat co nejvíc a zvyšovat) - prostě na padátkách mi každá akce vdžy stojí a padá :/ ... jinak dnes dosažen level 80 :)
     
  2. babicka72

    babicka72 Rádoby autor

  3. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Dom Borstyho vyzdobený, akcia hotová - no bývať by som u neho veru nechcela, vkus má príšerný xD
     
  4. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    A je to tady,místo činčily 12-té žluté rodeo.Přiměřená odměna vynaložená námaze a množství padátek.RT super,proč byste nám dali přímo stáj,když se nám může vyklubat stáj z minulého století!Anebo proč ty TS nejsou 3?Zrovna tak manta.Jak potom máme plnit úkoly v družstvu.

    LV 213
     
  5. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Ahoj. Akce na pohodu nakonec, nemuselo se chodit tak často na farmu. Bahama hodně pomohla a já si zase dopěstovala plodiny odevzdané do úkolů. Hnůj nebyl exra drahý a byl po celou akci, super. Chvilku jsem uvažovala o boosterech 100% sklizně ale nedošlo na ně. Tak jsem si po moc dlouhé době vybojovala chtěný stonek, haluze mě berou jen když dávají víc než Bzzzz vražené ručním klikáním do ruky. TS děs, taky se mi to na mýtině žlutilo, jedno byl vlk a druhé už nevím asi krtek no dar nedar :wuerg:. Stromky lištovky, sice XXL ale lištovky. Neplavete po včerejších přívalácích? Kroupy padaly obrovské, asistovala jsem u rozbité hlavy u děcka a byly to nervy. Ahoj zase někdy až mě opět zaujme akce natolik abych se do ní pustila. Hezké léto všem...Martina :)
     
  6. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak hotovo na noc růže a na baha stevia a vypadlo tolik padatek že jsem v klidu namlela zlate a dodala vše a ještě zbylo tak držím palce ostatním co ještě delaji
    čekali jsme na vodu a nic ani kapka hrůza to sucho jsem od sokolovska a voda nebyla už měsíc
     
  7. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Už jenom 579 tyglíků a je to hotovo,to musím dát;)
     
  8. vladca

    vladca Stará škola

    aj ja už mám hotovo ... včera chýbalo 30 téglikov, dnes ráno vypadlo "iba" okolo 400ks :p
    fajn akcia ... palec hore ...
     
  9. Eliter

    Eliter Vycházející hvězda fóra

    Také dokončeno, šlo to dobře. Pomohly hodně rostlinky na baha, díky těm je padátek nadbytek.
    Akce dobrá :)
     
  10. trpaslička

    trpaslička Pisálek fóra

    Angelica 190 Já jsem v110 levelu a baha 338 a také stojím nejsou padátka, potřebuji ještě 165 a to jedu šípek, který mám vyšlechtěný na 13 hodin. V tvém levelu jsem nedokončila nic, kde jsou padátka. Mám pohár celý a citronek je chudák vymačkaný jak ho tahám po plochách, ale sázím na všech a mám je i otevřené. Držím palce a nevzdávej to .trpaslička
     
  11. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Po dlhom čase príjemný šok po odhalení odmien - činčily sa už činia :D
     
  12. ღSisinkaღ

    ღSisinkaღ Stálice fóra

    Akce hotová, kupodivu i padátka padala, nestěžuju si. Držím palce všem kdo ještě sochají, aby jim vše potřebné napadalo v dostatečném množství a včas. :)
     
  13. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Nejsem hotova,každou akci dělám pohodově s denním předstihem.Tato akce se vleče,ač jsou padátka i na bahamce,přesto jich mám velký nedostatek a to na noc sázím dlouhodobky všude.Budu ráda,když akci dokončím.
     
  14. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Ehm, díky, za nakopnutí, jsem vyházela tajemno z lišty.... tak se večer dozvím, co skrývá jakožečinčila ... :D
    stromky jsou mix tajemna z různého období, tak tam nic nečekám. Na baha by mohly padnout xxl areková palma + poslední 4 z upgradu, ty ještě nemám, nooo, jenže tam je TS jen jeden, z toho jich 5 druhů asi neudělám :cry:xDxDxD
     
  15. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    hotovo bedna štěstěny nic zajímavého nedala;)
     
  16. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Bedny na štěstí už jsem otevřela 2,v jedné byla 1 mince ,asi pro štěstí;)a ve druhé bedna na BZ......A v těch z odměn jen bedny na hnojivo a krejcary:(
     
    Naposledy upraveno: 2/7/19
  17. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Tak mě chybí 740 padátek. No nevím, nevím, jestli to ráno nasbírám. A to celou dobu střídám na baha lablab, hoju a hyacint. Je pravda, že potřebné akční jsem dopěstovala až dnes, na noc jsem vrazila česnek, aby mě to vyšlo do odchodu do práce. Delší dát nemůžu, v práci je farma tabu. A našlechtěné rostliny nemám,neb mě to nebaví. Držte palce.:) A gratuluju rychlíkům.
     
    Cascada75, scorpius50 a Honzulka05 tohle ocenili.
  18. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Hotovo,jupíííí:p
     
  19. Cascada75

    Cascada75 Pisálek fóra

    tak já stojím na padátkach...tyglík nepadá.Jinak vše mám i cihličky.Ještě mi chybí 240 padátek abych akci dokončila.Tak jsem nasadila dlouhodobý a snad mi z nich těch 240 ks vypadne.No uvidíme.Jinak akce v klídku.Nehonila jsem to.Snad stonek zítra bude doma :)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. scorpius50

    scorpius50 Pilný autor

    Velká gratulace všem, kteří dokončili ♥ Já celé nezvládnu, prázniny jsou tu a výletů a koupališť přehršel, takže pc se krčí v koutě a čeká, až si ho všimnu :) Mlýn sice mele rychle, ale potřebuje se před tím hooodně napapat a na ten počet ingotů spotřebuje moc moc moc..Jinak závidím všem, kteří se dočkali nějaké vláhy z nebes - bydlíme v Severních Čechách a tady nekápla ani kapka už skoro 7 týdnů - hrůza! Už jsem vysušená na placičku...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.