Borstyho nový dům (27.6. - 3.7.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/6/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Cez víkend som bola na chalupe, ale pekná akcia,aj keď som len v 2.kole :music:. Idem si tak pomaličky, s kľudom angličana 8)
    Veľa chuti a radosti kto ešte bojuje ;)
     
  2. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak stojim na 11 bez hlavy hihi rano budou určitě padatka ještě 10 stříbrných namelu a bude jedenáctka hotová
     
  3. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Do 6. kola s paznehtem za uchem, ale od pětky - ouha. Vyšší nároky na ingoty i tglíky... Na Bahamě mi padají nejlíp ze saguara, ale ta doba zas... sochám desáté prase.
     
    Honzulka05, mituli a maminka78 tohle ocenili.
  4. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Krásné ránko,tak jsem si spočítala kolik mi chybí.Chybí mi toho hafo,cca 6000 kytky a 1250 padátek,o kytky bych se nebála,ale tyglíkům moc nevěřím.Budu se těšit,že to vyjde;)
     
    -migos- tohle ocenil(a).
  5. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak jsem na tom celkem dobře, potřebuji 2000 kytek + 685 padátek, to snad dopadá.
    Ráno padlo (samozřejmě po sklizni) + 200 %, tak bude napěstováno :p, do toho kukla, budou přibývat pěkně i zvířátka xD
     
  6. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Vecer jsem jeste uhnal druhych 100%, ne pres sebe, ale i tak v pohode, rano jsem mel namleto a dodano... ale jako vzdy se odmeny TS daji "nekdy pozdeji", nicmene dobra akce...
     
    Honzulka05, zejdy66 a romanafa tohle ocenili.
  7. Štika

    Štika Mistr fóra

    Hotovo,pohodová akce a teď jen vyzkoušet co zlatého vypadne z beden xD i když žádný zázrak neočekávám,nechám jich nastřádat víc.
    Kdo ještě staví totemy tak ať stihne.
     
  8. satelit

    satelit Hvězda fóra


    8) Dotesáno, vyzdobeno 8)

    [​IMG]

    Hodnocení: 8)8)8)8)8) (5/5 - Není co vytknout,normální akce)​
     
  9. hnojivo

    hnojivo Aktivní autor

    Zdravím všechny farmáře a farmářky:D. Tak dodělávám 11 sošku a už to vázne na padátkách (jako vždy:mad:).
    Koukám někteří borci mají hotovo - gratuluju:oops:
     
  10. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    Tak hotovo docela pohodova akce vsem co makaji jeste drzim palce
     
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Akci jsem si nechala na víkend, ale tak nějak se to sešlo a v sobotu večer bylo přes 25 tisíc kytek. Delší čas jsem asi věnovala hledání výrobny, ale o tom se raději nebudu šířit. Když uděláte drobnou změnu ve výrobně, tak se Vám neobnoví i kdyby jste se na hlavu stavěli xD
    Včera večer na dokončení akce ještě chybělo na 11 stříbrných ingotů a jen RT a já jsme věděli, kolik padátek mám ráno sklidit...o_O

    [​IMG] [​IMG]
     
  12. 8erulenka

    8erulenka Rádoby autor

    Jsem v 6 a čekám na vytesání hlav. Jde to docela dobře.
     
    Honzulka05, evainfo a burds tohle ocenili.
  13. babicka2013

    babicka2013 Zelenáč fóra

    Taky mám hotovo
     
  14. burds

    burds Titán fóra

    Akce hotova
     
    Honzulka05, satelit a evainfo tohle ocenili.
  15. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Ještě 1073 padátek a také dokončím,sadila jsem sladký jetel a saguaro,zítra ráno uvidím,kolik naskáče;)
     
    burds, Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Řekl bych,že odměny jsou nadprůměrné!Z 5 bedýnek přišla jedna se šlechtěnci a v ní byla zlatá slípka!!8)[​IMG]
    Teď bude záležet natom,jak RT povolí kohoutky.o_O
    Konečně snad dorazím nějakej šlechtící úkol!:)
     
  17. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Tak ještě 640 padadel a bude hotovo snad to napadá(hortenzie+saguero)
     
    burds a Honzulka05 tohle ocenili.
  18. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    10 / 12
    Ráno bych měl mít na 11 sochu. Jestli dokážu nabrat padátka i na 12 je stále ještě velká neznámá.
     
  19. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    Za pol hoďku idem "sklidit" (dúfam že) posledný krát akčnú a budem mať hotovo!!

    Prajem všetkým dobrú noc.
     
    Honzulka05, evainfo a burds tohle ocenili.
  20. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak po ránu hotovo: akční zbylo 13 ks, padátek zatím 45. Noo, už je nepotřebuji, tak budou padat o 106 :)
     
    evainfo, burds a zejdy66 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.