Borstyho nový dům (27.6. - 3.7.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/6/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Skali já už to věděl i před tím než jsem se to pokusil plnit,ale plnit nebudu,akce tentokrát pro mě není důležitá
     
    -Kuteno-, evainfo a Jonsdorf tohle ocenili.
  2. Pliska1

    Pliska1 Rádoby autor

    Tak akční již napěstována, díky boji o galaktickou skluzavku se povedlo i 100% do stodoly, takže teď se soustředím na padátka, to půjde v pohodě. Docela pohodová akce, odměny neřeším. :)
     
  3. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Chybí posledních 12 zlatých ingotů + ještě dalších 275 padátek do poslední sochy a bude hotovo.
    První dvě bedny štěstěny mi daly bednu s krejcary a bednu s farmmincemi (stejně jako dostala DANKA - myslím že jsme i stejný trh), no a po odkrytí tam bylo 1000 krejcarů a 2 farmmince - tolik štěstí asi ani neunesu....
    Tak vzhůru do toho, ať je brzy hotovo. Všem přeji kromě pohodového farmaření také kráááááásnou neděli!
     
  4. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Hotovo!
    Ráno po sklizni dorazila poslední zásilka sochařského náčiní...
    [​IMG]
    Všem přeji, aby se jim také podařilo dokončit ta vrcholná umělecká díla klidně i všem ministrům kultury navzdory!;)
     
  5. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Hotovo ;)
     
  6. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Po štyroch sochách som skončila. Ďalej plním len stodolu, lebo mi úlohy v hale mi stoja. Chcem našetriť pomocníkov aby som nemusela všetko robiť ručne a aspoň jednu úlohu chcem dokončiť s pomocníkmi. Pri mojom šťastí to bude do Mikuláša - ak bude mať nízky level. ;)
     
    Honzulka05, burds a evainfo tohle ocenili.
  7. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Tak jako u každé akce jsem se zasekl na padátkách.
    Momentálně mám 8 / 12. Odpoledne bych mohl mít 9 /12 (ale záleží to hodně na padátkách)

    Když se podívám kolik ještě musím nabrat padátek (a nemám v podstatě kde je nabrat) obávám se že to nezvládnu.
    Na Baha mám samosebou ty delší kytky a popoháním to i hnojem ale stejně mi i z HOJI vypadne max 80 padátek.

    Na kole jsem protočil asi 150 zelených / modrých lístků a bonus prostě nedostanu ani náhodou (ale mám 2x tu vesmírnou klouzačku)

    RT už to začíná přepalovat do extrému. Tolik padátek a kytek už je vážně na hranici možností.
    Jo jasně jsou tu lidi co mají splněno za 2 dny, nic proti nim, ale normálním způsobem bez jakékoliv slzičky štěští to není podle mě už ani obtížnost "vysoká" ale doslova "nemožné splnit".
    Nu což, nebude to ani první, ani poslední akce co nesplním. Spíše mě začíná mrzet ten čas který jsem věnoval této akci a který jsem mohl využít třeba na splnění dalšího úkolu v družstvu (to naštve asi nejvíc, když zůstanete viset těsně před koncem bez možnosti s tím cokoliv udělat)
     
  8. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Začala jsem poslední 2 sochy a zjistila,že musím dopěstovat kvanta gerber a angreštů.Stejně visím na padátkách a není kam spěchat.Z druhé bedny "štěstí" padlo 6 mincí.Asi se štěstí unavilo.Uvidím jestli ho budu mít při sklizni TS činčila.Taky nám mohlo RT dát stáj,že?

    LV 213
     
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... krásnou sluneční neděli všem :) se v tom horku nedalo spát a tak jsem v noci vlezla na farmičku a sklidila. Chybí ještě 4 300 slitiny na výrobu 15-ti zlatých ingotů, padátka se zatím drží a z každé plochy na bahamce ze saguara vypadne 112 - 130 tyglíků i bez žanků ... asi ten uvězněný ve stromku moudrosti šoupne něco navíc xD po obědě sklízím, by to mohlo být večer, nebo zítra ráno hotové. Co bylo v bedýnkách nevím, klikám je ráno všechny co nejrychleji a nic extra tam nebylo :p tak držím všem palečky, je dost času ;)


    [​IMG] .... [​IMG]

     
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hotovo :music:
     
  11. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ahoj,jsem u 10.ošklivosti xD.Bez štěstí na kole štěstí jenom s MJS a párkrát jsem si vzpomněla i na 2 JC v liště.
    ze 2 beden štěstěny: [​IMG] [​IMG]
     
  12. elen45

    elen45 Expert fóra

    chybí mi poslední socha, nejsou padátka, ale ještě 3 dny - zítra by mohlo být hotovo - všem přeji krásnou neděli
     
    tomaskomiska, Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  13. burds

    burds Titán fóra

    Tak jsem dodělala 21 stříbrných ingotů.Tedˇmi zbývá poslední socha a na tu potřebuji2250 akční a ještě 15 bronzových ingotů.Proč já vždycky potřebuji věci na které potřebuji nejvíc akčního.Ale času je dost.Myslím,že to stihnu
     
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Cekaji posledni sochy, ono sice jsem vytocil +100%, ale ani to neni tak rychly jak se zda... ta dvojka chce neuveritelne surovin, takze dnesek bude najisto jen pro mleti ingotu a bude splneno...
     
  15. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, kytky nejsou napěstovány, ale přepěstovány >:(. Sem to nějak špatně spočítal. Klasika, chybí mi padátka a to nějakých 800ks, takže zítra bude hotovo. Z beden štěstěny moc šťastný nejsem, snad tam při větším počtu bude aspoň jedna zlatá.

    Gratulace všem co mají splněno a nám ostatním ať jsme co nejblíže svým cílům.

    [​IMG]



    Hezkou hru ...
     
  16. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Ještě nasbírat padátka na 14 mletí a bude asi ráno hotovo také.Všude dlouhodobky potřebné do družstva tak i to je fajn.Začlo trochu foukat, tak se to vedro dá přežít venku u vody nebo u mě doma xD
     
  17. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Hele,já tomu moc nerozumím. Někteří píšete,, že ještě nemáte hotovo, ale už máte bednu štěstěny. Ta je až ze stonku, ne? Nebo jsme něco přehlídla, nebo nedejbože nepochopila? :eek:

    Jo tááák, takže nepochopila. Stojím u desáte sochy a čekám na padátka.
    Díky moc Skali
     
    Naposledy upraveno: 30/6/19
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    lumat85 - ahoj, jsou i v odměnách (v 5. skupině) ;)
     
  19. Agy2461353

    Agy2461353 Pisálek fóra

    Ahoj všichni, má někdo nějaký tip, co pěstovat na baha, aby vypadávaly tyglíky? Přijde mi, že z akční mi nic moc nepadá, tak to musim nahnat na baha... Díky za všechny rady
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Za mě akce dobrá akorát jsem byl venku tak ted začínám ale pár soch se dá postavit jako vždy jdem do toho.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.